• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Witam ponownie,

jestem zamknięty już od 19 dni. Dwa razy wypuszczony na mycie i golenie pod nadzorem 😅 Nie spuszczałem z kija od początku.

Żonka zachwycona moją postawą. Przyzwyczaiła się do ciągłego usługiwania i nie chce mnie wypuszczać. Mnie to strasznie jara! Aczkolwiek mały już nie staje, poza porannym namiotem 🙄

Raz na te dwa i pół tygodnia poza minetką miała ochotę na kutasa, ale wybrała lizanie cipki i posuwanie dildoskiem 🤷🏻‍♂️
Tak trzymaj najpiękniejsza rzecz to zadowolić swoją Panią a samemu mieć założony pas cnoty. Mój rekord to 6 miesięcy w pasie cnoty, ale ja dostaję od mojej Pani nagrodę za dobrą służbę są to używane majteczki żony.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Tak was czytam i się w sumie cieszę że żona nie chce tego kontynuować. Nie wyobrażam sobie siebie gdyby to poszło w taką stronę jak u was. To jednak nie dla mnie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ktoś prosił o zdjęcie: https://files.fm/u/2ug44ecaf
😳



Oboje pracujemy 8-16. Mój normalny dzień to rano praca, pozniej do domu i robię obiad. Po obiedzie oboje odpoczywamy, ale jeżeli moja żona ma na coś ochotę to z radością spełniam jej zachcianki. Minetka przynajmniej raz dziennie, przed snem. Moja żonka zasypia po tym bez problemu. Czasami więcej, zależy kiedy ma ochotę.

Odbiegając od pytania, dzisiaj minęło 21 dni, w tym tygodniu nawet do golenia mi go nie otworzy, bo zapomniała klucza z pracy. 😅
Wczoraj ją przeleciałem straponem, była w siódmym niebie, więc przeczuwam, że pozwoli mi na wyjście dopiero w dni płodne 🤷🏻‍♂️
Faktycznie, klatka malutka, obawiam się że bym się tam nie zmieścił...
Minetka raz dziennie albo i częściej, to ja już byłbym happy 👅
A skoro żona nie chce cię otworzyć, to może ona powinna przelecieć Ciebie straponem, może miałbyś wtedy orgazm przez stymulację prostaty 😉
 
Mężczyzna

MalyFifolek

Cichy Podglądacz
Faktycznie, klatka malutka, obawiam się że bym się tam nie zmieścił...
Minetka raz dziennie albo i częściej, to ja już byłbym happy 👅
A skoro żona nie chce cię otworzyć, to może ona powinna przelecieć Ciebie straponem, może miałbyś wtedy orgazm przez stymulację prostaty 😉
Mówiłem, że mam mały sprzęcik 🙄

Co do strapona, próbuję ją przekonać do tego już od kilku lat, niestety bezskutecznie. A szkoda, bo lubię nosić korki analne i myślę, że byłbym w stanie dojść poprzez masaż prostaty. 😁

Mam nowiny apropo mojego stanu. Dalej zamknięty i nie ruszany. Bez orgazmu już 25 dni. Wiem już, że będę wypuszczany 3 razy w miesiącu w czasie dni płodnych i nie mam liczyć na więcej. Nie mam się prosić, ani o nim wspominać. Stwierdziła też, że doskonale radzę sobie z higieną w zamknięciu, więc koniec z otwieraniem raz w tygodniu.

Rany, twardnieje mi jak to opisuję… 🙄
 
Mężczyzna

Repcak

Cichy Podglądacz
Mówiłem, że mam mały sprzęcik 🙄

Co do strapona, próbuję ją przekonać do tego już od kilku lat, niestety bezskutecznie. A szkoda, bo lubię nosić korki analne i myślę, że byłbym w stanie dojść poprzez masaż prostaty. 😁

Mam nowiny apropo mojego stanu. Dalej zamknięty i nie ruszany. Bez orgazmu już 25 dni. Wiem już, że będę wypuszczany 3 razy w miesiącu w czasie dni płodnych i nie mam liczyć na więcej. Nie mam się prosić, ani o nim wspominać. Stwierdziła też, że doskonale radzę sobie z higieną w zamknięciu, więc koniec z otwieraniem raz w tygodniu.

Rany, twardnieje mi jak to opisuję…
Czyli 3dni z rzędu w miesiącu, a potem zamknięty do nastepnego miesiąca ( o ile żona ma cykl 26-30 dni) :D
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ale te pasy to one mają jakieś rozmiary w ogóle? Czy jeden rodzaj jest ich
Maja rozmiary, najlepsza firma wg mnie to frrk na aliexpress. Mam od nich jeden, kupiłem wg opisanych rozmiarów i pasował idealnie. Użyty raz, żona nie chciała współpracować więc leży i się kurzy. Nie jest tanio ale jakość pierwsza klasa. Nie polecam z żywicy, mnie uczulał i drągal spuchł i swędział. Dopiero antyhistamina pomogła.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Tak was czytam i się w sumie cieszę że żona nie chce tego kontynuować. Nie wyobrażam sobie siebie gdyby to poszło w taką stronę jak u was. To jednak nie dla mnie.
We wszystkim umiar jest potrzebny, a to właśnie w sferze pragnień seksualnych człowieka potrafi ponosić fantazja "nadwymiarowa", co dość często przechodzi w praktyce w wyuzdanie najśmielsze. O ile nie jest to szkodliwe (mam tu na myśli zdrowie psychiczne), niech to zaspokojenie cieszy. Jednak należy wziąć pod uwagę, że nie bez przyczyny wiele praktyk seksualnych uznanych jest za odchylenie... I tu się nasuwa pytanie, czy jeżeli stajemy w obliczu takiego, nie byłoby dobrze skonsultować tego z fachowcem, bo nie postrzegamy siebie, jako partnerzy, do końca obiektywnie...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

MalyFifolek

Cichy Podglądacz
Witam,

siedzę w klatce od 53 dni. Codziennie leje się ze mnie śluz, muszę nosić wkładki higieniczne. :) gdyby nie to oraz sikanie to szczerze zapomniałbym, że mam fiuta. Nie buntuje się już.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry