• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

fanchastity

Cichy Podglądacz
Dla mnie męski pas cnoty ma tylko sens gdy nosi go całkowicie uległy partner... Gdy tylko ja decyduje kiedy i gdzie mu go zdejmę, noszony bezwarunkowo cały czas. System nagród i kar.... W takim przypadku to juz nie jest tylko kontrola orgazmu lecz duże oddziaływanie na psychikę uległego mi mężczyzny... który z czasem za nagrodę jest w stanie dla mnie zrobić prawie wszystko. Mężczyzna w zamknięciu bez mozliwości spustu... posówany straponem szczytuje jak kobieta 🥰 bez dotykania penisa... spróbujcie tego :giggle: Noszenie pasa który mozna w każdej chwili zdjąć lub osoba nosząca wie że zostanie mu zdjęty bo to chwilowa zabawa... nie ma dla mnie najmniejszego sensu... Pas cnoty nie uczy dyscypliny ani takie tam, dyscypliny uczy ten kto posiada klucz ;)
Masz bardzo samolubne i roszczeniowe podejście do całej sprawy, typowe dla kobiet 21 wieku. To nie jest już system kar i nagród, tylko jawne wykorzystywanie osoby, która Ci zaufała. Nie zostanie uwolniony dopóki nie spełni twoich zachcianek, nie kupi tego co chcesz lub Bóg wie co. Pas cnoty powinien być sposobem na urozmaicenie seksu. I żeby nie było, sam jestem fanem tego gadżetu, ale nie wyobrażam sobie żebym miał być przez niego wykorzystywany
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Masz bardzo samolubne i roszczeniowe podejście do całej sprawy, typowe dla kobiet 21 wieku. To nie jest już system kar i nagród, tylko jawne wykorzystywanie osoby, która Ci zaufała. Nie zostanie uwolniony dopóki nie spełni twoich zachcianek, nie kupi tego co chcesz lub Bóg wie co. Pas cnoty powinien być sposobem na urozmaicenie seksu. I żeby nie było, sam jestem fanem tego gadżetu, ale nie wyobrażam sobie żebym miał być przez niego wykorzystywany
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Dla Ciebie to urozmaicenie a dla mnie i mojego wieloletniego partnera styl zycia erotycznego o którym jak widac nie masz pojęcia.... I nie chodzi o "ajfona" z galerii.... Widać że Twoje rozumowanie nawet nie jest 21 a 12... Tu nikt nikogo nie sponsoruje ani nie robi z pobudek finansowych... Mylisz pojęcia, związku z usługami... Mi wystarczy że mój piesek zabierze mnie na kawę ze stacji paliw, którą o poranku wypijemy nad brzegiem jeziora wspólnie.... Zwyczajni ludzie z niezwyczajnymi pragnieniami ;) I dla Ciebie to jest wykorzystywanie??? Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat... uwielbiam kontrolować tak mojego partnera a on lubi moją kontrolę... Trochę pomyliłeś klimaty związku FLR z galeriankami i dziewczynami z roxy...
 
Mężczyzna

zerowawa

Cichy Podglądacz
Tak, kiedys kbiety nosily pasy cnoty, ale tylko dlatego ze zakompleksione dupki z malymi fiutami obawialy sie, ze zona zechce wreszcie puknac sie z prawdziwym facetem :rolleyes:

Pasy cnoty dla facetow tzw. chastitiy cages sa rozne np. z plastiku, silikonu, czy nieprzyjemnego zimnego metalu i pelnia rozne zadania,rzeczywiscie moga byc wykorzystane jako cwiczenie silnej woli ale glownie stosuje sie je w praktykach bdsm. Mezczyzna z zalozonym pasem na skutek fizycznych ograniczen jedyne co moze to sie wysikac, zadnej masturbacji, erekcji, wytrysku, nic z tych rzeczy. Jesli uzywa pasa sam to ok, znudzi sie albo zachce spuscic cisnienie, to sciaga zabawke i po sprawie. Jesli zabawa jest na powaznie we dwoje to penis mezczyzny przechodzi pod kontrole kobiety, to ona decyduje kiedy skonczy sie cnota,czyli wreszcie facet bedzie mogł trysnac i przezyc dlugo wyczekiwany orgazm, moze to byc po paru godzinach lub dniach. A kluczykiem do pasa moze wodzic mu pod nosem,jak bedzie okrutna to wsadzi go sobie w stanik lub w majtki i kaze znalezc przy pomocy samego jezyka ;)
Zgadzam się z tym w stu procentach. Do tego dochodzi jeszcze olbrzymi dyskomfort kiedy penis nabrzmiewa.
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Jaki pas polecacie na początek w nie wygórowanej kwocie
Najpierw kupiłem metalowy, później silikonowy, bo metalowy wydawał mi się ciężki... Ostatecznie wróciłem do metalowego, ponieważ nie robił odparzeń i mogłem go nosić cały czas, łatwiejsza higiena i przewiewność (wentylacja). Jeżeli chodzi o aspekty samego pasa to silikonowy lżejszy ale też gumowy więc jak Cie dotkną lub sam się dotniesz to czujesz inaczej jak w metalowym. Pomimo tego, ze w metalowym jest jakby więcej wolnej przestrzeni to tak jakby penis był pełniej zamknięty... Teraz bym szukał z wbudowanym zamkiem, bo kłódka obija się przychodzeniu i trochę przeszkadza w łóżku jak leżysz z ukochna... Ja zacząłem stosować plomby. Jak chcesz to podeślę linki które mam. Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Kaka123

Cichy Podglądacz
Najpierw kupiłem metalowy, później silikonowy, bo metalowy wydawał mi się ciężki... Ostatecznie wróciłem do metalowego, ponieważ nie robił odparzeń i mogłem go nosić cały czas, łatwiejsza higiena i przewiewność (wentylacja). Jeżeli chodzi o aspekty samego pasa to silikonowy lżejszy ale też gumowy więc jak Cie dotkną lub sam się dotniesz to czujesz inaczej jak w metalowym. Pomimo tego, ze w metalowym jest jakby więcej wolnej przestrzeni to tak jakby penis był pełniej zamknięty... Teraz bym szukał z wbudowanym zamkiem, bo kłódka obija się przychodzeniu i trochę przeszkadza w łóżku jak leżysz z ukochna... Ja zacząłem stosować plomby. Jak chcesz to podeślę linki które mam. Pozdrawiam serdecznie.
Możesz wysłać co tam masz bo zacząłem szukać czegoś dla siebie
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
no dobra ale o ile wiem po co kiedyś był pas cnoty dla kobiet (chodzi mi dlaczego cos takiego istniało) to jaki ma to sens dzisiaj ?
i o ile kobieta raczej powiedzmy technicznie nie będzie miała problemu to średnio widzę faceta w takim pasie jak penis jest w zwodzie a tego aż tak kontrolować nie można
Basiu,w chastity cage nie stanie.
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Basiu,w chastity cage nie stanie.
Wstanie, zależy jaki pas... U mnie stoi jak żona przebiera się w ponczoszki, strinfusie fikusie i jak jej zrobię dobry masaż to podotyka i podrapie mnie po jądrach... Przez otwory na górze pasa, aż kapie z główki i też między metalowymi łączeniami może mnie opuszkiem palca podotykac... Zdominowanie psychiczne tutaj odgrywa duża rolę, o wszystkim decyduje Ona...
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Dla Ciebie to urozmaicenie a dla mnie i mojego wieloletniego partnera styl zycia erotycznego o którym jak widac nie masz pojęcia.... I nie chodzi o "ajfona" z galerii.... Widać że Twoje rozumowanie nawet nie jest 21 a 12... Tu nikt nikogo nie sponsoruje ani nie robi z pobudek finansowych... Mylisz pojęcia, związku z usługami... Mi wystarczy że mój piesek zabierze mnie na kawę ze stacji paliw, którą o poranku wypijemy nad brzegiem jeziora wspólnie.... Zwyczajni ludzie z niezwyczajnymi pragnieniami ;) I dla Ciebie to jest wykorzystywanie??? Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat... uwielbiam kontrolować tak mojego partnera a on lubi moją kontrolę... Trochę pomyliłeś klimaty związku FLR z galeriankami i dziewczynami z roxy...
Sto procent racji Ja uwielbiam jak żona zamyka mnie w pasie cnoty ,wczoraj miałem spust następny w marcu. Uwielbiam robić żonie minetki a ja w pasie cnoty i zero sexu .
 
Mężczyzna

kujawiaczekjeden

Cichy Podglądacz
Czołem Wszystkim

Od wielu lat mieszkam w UK, gdzie - jak mi się wydaje - temat jest z pewnością popularniejszy i nie tak tabuizowany jak w Polsce. Co ciekawe, przyzwoitej jakości klatki w dużym wyborze i w dodatku produkowane tu w UK, można nabyć chyba sporo taniej niż te, które widziałem na polskich stronach. Niektórzy sprzedawcy, np. House of Denial (www.houseofdenial.com), dostarczają zamówienia za granicę w cenie od 9,99 funtów za przesyłkę.

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

Dario98

Cichy Podglądacz
Wstanie, zależy jaki pas... U mnie stoi jak żona przebiera się w ponczoszki, strinfusie fikusie i jak jej zrobię dobry masaż to podotyka i podrapie mnie po jądrach... Przez otwory na górze pasa, aż kapie z główki i też między metalowymi łączeniami może mnie opuszkiem palca podotykac... Zdominowanie psychiczne tutaj odgrywa duża rolę, o wszystkim decyduje Ona...
Ja zmieniłem pas na kopię Holy Trainer Nub. Tutaj nie ma mowy o wzwodzie :) Jest to też najwygodniejszy pas, jaki miałem. Ogólnie eksperymentuję z pasami, brakuje mi jednak key holderki, jestem singlem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry