• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

fanpończoch

Nowicjusz
Dla mnie męski pas cnoty ma tylko sens gdy nosi go całkowicie uległy partner... Gdy tylko ja decyduje kiedy i gdzie mu go zdejmę, noszony bezwarunkowo cały czas. System nagród i kar.... W takim przypadku to juz nie jest tylko kontrola orgazmu lecz duże oddziaływanie na psychikę uległego mi mężczyzny... który z czasem za nagrodę jest w stanie dla mnie zrobić prawie wszystko. Mężczyzna w zamknięciu bez mozliwości spustu... posówany straponem szczytuje jak kobieta 🥰 bez dotykania penisa... spróbujcie tego :giggle: Noszenie pasa który mozna w każdej chwili zdjąć lub osoba nosząca wie że zostanie mu zdjęty bo to chwilowa zabawa... nie ma dla mnie najmniejszego sensu... Pas cnoty nie uczy dyscypliny ani takie tam, dyscypliny uczy ten kto posiada klucz ;)
W klatce i posuwany straponem - coś pięknego!

Mężczyzna

Femdomsilesia

Cichy Podglądacz
Ja nie mogę dopasować jądra mi się tak kurczą że mi nieraz spada dlatego noszę taki zapinany w pasie, ale zawsze jak moja wychodzi na imprezę to muszę mieć założony a żonka musi mieć kluczyk na nóżce na bransoletce. Ponoć koleżanki nieraz pytają od czego ten kluczyk i mówi a że to taka prywatna sprawa ale pewnie się domyślają