• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

pas_cnoty_on

Cichy Podglądacz
Dzięki za radę, pas cnoty wygląda bardzo ładnie i mam nadzieję, że się spodoba mojej żonie. Jak długo nosisz bez zdejmowania oraz jak często masz orgazmy?
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Noszę różnie, w zależności jak zdecyduje moja Pani. Czasem tydzień, czasem 4 dni A czasem 3 tygodnie i spokojnie wytrzymuje . Wszystko zależy od tego jak często moja Pani chce się że mną potoczyć, używać, A jak długo będzie na mnie zła... A orgazm to też zależy jak moja Pani zdecyduje. Ale...Mogę mieć też bez jej wiedzy w klatce , z małą pomocą...
 
Z

zaklatkowany

Guest
cały czas noszę aż sprawdziłem ile to już dni i dzisiaj jest 96 dzień i to nie prima aprilis, a jak u ciebie
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Nosić to jedno , a naprawdę żyć w czystość i to drugie.... dlaczego .....bo każdy kto nosił klatkę wie że jest możliwy orgazm pomimo zamknięcia ptaka w klatce...
 
L

lucyfer69

Guest
Bardzo ciekawe spostrzeżenia nigdy nie miałem i nie nosiłem , ale bywa to bardzo podniecające taka świadomość.
 
Mężczyzna

klin

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim. Jestem tu całkiem nowy jednak tematyka klatek jest mi już znana. Od kilku miesięcy noszę Holy Trainer V2 small, zdejmowany jedynie do kąpieli. Zastanawiam się jednak nad zmianą klatki na mniejszą, dużo mniejszą metalową. I zastanawiam się czy da się w takiej wytrzymać tak " na stałe ". Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
59fae254a2ef550bbebada0c-large.jpg
 

fanpończoch

Nowicjusz
Cześć wszystkim. Jestem tu całkiem nowy jednak tematyka klatek jest mi już znana. Od kilku miesięcy noszę Holy Trainer V2 small, zdejmowany jedynie do kąpieli. Zastanawiam się jednak nad zmianą klatki na mniejszą, dużo mniejszą metalową. I zastanawiam się czy da się w takiej wytrzymać tak " na stałe ". Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
59fae254a2ef550bbebada0c-large.jpg
A co z klatką w nocy?
 

fanpończoch

Nowicjusz
Cześć wszystkim. Jestem tu całkiem nowy jednak tematyka klatek jest mi już znana. Od kilku miesięcy noszę Holy Trainer V2 small, zdejmowany jedynie do kąpieli. Zastanawiam się jednak nad zmianą klatki na mniejszą, dużo mniejszą metalową. I zastanawiam się czy da się w takiej wytrzymać tak " na stałe ". Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
59fae254a2ef550bbebada0c-large.jpg
A co z klatką w nocy?
Pytasz o tą którą mam aktualnie czy o tego malucha ? Definitywnie chciałbym pozostać nadal zamknięty na stałe, ale interesuje mnie opinia kogoś kto taką ma lub miał. Czy w tak małej jest to realne.
Pytam o obecną. Ja mam podobną i w nocy muszę ją zdjąć. Mały się buntuje, dlatego mnie budzi.
 
Mężczyzna

klin

Cichy Podglądacz
14 cm w wzwodzie. Jest tam " jakiś " luz w spoczynku, jednak w stanie gotowości klatka wypełnia się szczelnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry