• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Matka

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Szanowna pani Aneto,
nie przyszło Pani do głowy, że tego typu wpisy, które widnieją w sieci (a tę śledzą z namiętnością i w pełni oddani sprawie zboczeńcy), ściągają jak lep muchy wszelkie męty pedofilskie?
Dodajmy-mety OBU plci i zboczencow oraz zboczenice.Przestanmy wreszcie udawac iz to wszystko dotyczy wylacznie mezczyzn.Jest to krzywdzace na wielu plaszczyznach.Wystarczy troche pomyslec, zainteresowac sie tematem itd.Wystarczy wspomniec, co opublikowal niedawno The Dayli Mail, iz w ciagu ostatniej dekady, pedofilia na Wyspach wsrod mezczyzn wzrosla o 23% ale kobieca az o 137%.W polsce nadal pedofilki dzialaja bezkarnie i w statystykach jest ich bardzo malo.Prosze sie zastanowic nad ich...ofiarami, glownie malymi chlopcami...
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W związku z tym tematem zostałam wręcz zasypana wiadomościami na szczęście wiele z nich pochodziło od kobiet w kilku przypadkach konstruktywna dyskusja trwała po kilka tygodni. Tak jak pisałam wcześniej mam problem z synem który mnie podgląda, bywa że aranżuje w swój prymitywy sposób pewne sytuacje lub co częściej się zdarza szuka okazji aby wejść np gdy się ubieram /rozbieram /przebieram lub do łazienki gdy np biorę prysznic/maluje się.....
Tak jak pisaliście wcześniej były ostre słowa /krzyk itd niestety nie dawało to w dłuższej perspektywie niczego a ostatnia taka sytuacja okazała się wręcz moją kompromitacją mianowicie szykowałam się w pośpiechu na samolot byłam w toalecie kończyłam makijaż i miałam się ubierać, słyszę kroki na korytarzu jednak byłam w 100 a nawet w 200% przekonana że to mąż który miał przyjechać z firmy aby zawieść mnie na lotnisko otwierają się drzwi a w ich mój syn, ręce mi opadły.
Jest chwila ciszy i zaczyna mówić dlaczego "zawdzięczam" jego wizytę, oczywiście powód błachy bez problemu mógł mi o tym powiedzieć później czy wysłać SMSa, naprawdę rozwścieczylo to mnie w momencie gdy wszedł byłam tylko w spodniach nie zasłaniałam piersi gdyż to było bez sensu i tak je widział. Natomiast za namową jednej z was gdy jego wzrok skupiał się na biuście stanowczo mówiłam" patrz mi w oczy" i "oczy mam wyzej"!!!! Oczywiście sytuacja była dynamiczna i przede wszystkim nerwowa
Podczas gdy kolejne uwagi typu oczy mam wyższej nie pomogły wywaliłam go z toalety rzucając w jego kierunku to co miałam pod ręką czyli głównie kosmetyki. Wybiegłam w nerwach za nim na korytarz i.... tam niestety byli jego koledzy 😠
Wcześniej nie mówiłam mężowi o tym wszystkim aby nie eskalować problemu teraz powiedziałam i jego reakcja też mnie rozbraja gdyż uznał ze każdy nastolatek tak ma w pewnym okresie dojrzewania i zmienił temat. Chociaż nas syn ma już 18 lat.
Myślę że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia ja w opisanym zdarzeniu nie odnalazłam się widocznie dlatego że cholernie mi się spieszyło na samolot a on o tym wiedział.
O problemach z synem rozmawiałam z psychologami, stosowałam się do ich zaleceń jednak nie wszysto było trafione, ktos stwierdzil że on chwali się mną przed kolegami i być może jest w tym trochę prawdy ponieważ obraca się w towarzystwie osób podobnych do siebie czyli miłośników gier komputerowych którzy podobnie jak on słabo się uczą i brzydzą się pracą Natomiast mojego syna traktują jak bankomat.
Na szczęście widzę że mu to mija, przynajmniej do takich sytuacji dochodzi coraz rzadziej.
Pisząc z wami na priv widzę że macie podobne problemy a niektóre sugestie okazały się bardzo trafne w moim przypadku za co bardzo dziękuję 🙂
Pomijając kilku debili oraz osób które chciały dołożyć swoje złośliwe trzy grosze bardzo miło jest ze tyle osób zaangażowało się w tą sprawę.
Ktoś zadał mi pytanie ile miałam takich czy podobnych sytuacji z synem? Odpowiedźialam że dokładnie nie wiem ale myślę że około piętnastu, ten że to normalne w tym wieku. Jednak myślę że liczy się sam fakt iż to ma miejsce.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Jeśli jesteś atrakcyjna nic dziwnego że syn się nakręca, hormony buzują, to normalne.
Mnie dziwi że robisz z tego wielkie halo, choć sama lubisz prowokować samców swym zachowaniem i strojem. Czyli jak, obcy mogą, swoi nie?

I jeszcze coś. Napisałem kiedyś a teraz powtórzę: obyś kiedyś nie zebrała owoców swego zachowania. Bardzo gorzkich.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jeśli jesteś atrakcyjna nic dziwnego że syn się nakręca, hormony buzują, to normalne.
Mnie dziwi że robisz z tego wielkie halo, choć sama lubisz prowokować samców swym zachowaniem i strojem. Czyli jak, obcy mogą, swoi nie?

I jeszcze coś. Napisałem kiedyś a teraz powtórzę: obyś kiedyś nie zebrała owoców swego zachowania. Bardzo gorzkich.
Oczywiście każda akcja powoduje reakcję,więc co dokładnie masz na myśli pisząc o zbieraniu owoców własnego zachowania? oczywiście odbieram to w kontekście mojego sposobu bycia czyli chodzi o prowokowanie strojem i zachowaniem a nie w rozpatrując relacje matka -syn w których nie mam sobię nic do zarzucenia.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie wiem który z tych Twoich drętwych scenariuszy jakie nigdy się nie wydarzyły,nie wydarzył się najbardziej :D :D :D
Widzisz słoneczko zakres działalności mojej firmy daje mi szerokie spektrum działania w kraju jak i zagranicą ponadto mam szerokie grono znajomych i przyjaciół w tym poznanych na forum .Ponadto jak zapewne zorientowałeś się jest to forum o tematyce erotycznej więc nie pisze tutaj o analizach rynkowych ,logistyce ,czy transporcie a skupiam się na erotyce i tym wszystkim co jest z tym związane, tutaj każdy (lub prawię) realizuje się w tej tematyce.
Słońce ☀️ ty moje to co piszę tutaj jest w 100% prawdą i jako ateistka w dupie mam to co w ty wierzysz lub nie.
Widocznie masz szare i nudne życie a twoja obecność tutaj to swoisty podgląd do innego wymiaru.
Jeśli ktoś jeździ tylko " Fiatem"nie oznacza to że "mercedesy" nie istnieją .
Jestem ślązaczką więc przepraszam za szczerość wypowiedzi,poprostu piszę to co myślę.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😘
 
Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
Widzisz słoneczko zakres działalności mojej firmy daje mi szerokie spektrum działania w kraju jak i zagranicą ponadto mam szerokie grono znajomych i przyjaciół w tym poznanych na forum .Ponadto jak zapewne zorientowałeś się jest to forum o tematyce erotycznej więc nie pisze tutaj o analizach rynkowych ,logistyce ,czy transporcie a skupiam się na erotyce i tym wszystkim co jest z tym związane, tutaj każdy (lub prawię) realizuje się w tej tematyce.
Słońce ☀️ ty moje to co piszę tutaj jest w 100% prawdą i jako ateistka w dupie mam to co w ty wierzysz lub nie.
Widocznie masz szare i nudne życie a twoja obecność tutaj to swoisty podgląd do innego wymiaru.
Jeśli ktoś jeździ tylko " Fiatem"nie oznacza to że "mercedesy" nie istnieją .
Jestem ślązaczką więc przepraszam za szczerość wypowiedzi,poprostu piszę to co myślę.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😘
Cringe...mówi to panu coś ,panie Aneto?:D
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Mam wrażenie że niektórych to już całkiem odkleiło od rzeczywistości ale chuj, nie mój problem. Trochę tak jakbym czytał autobiografię egocentryka-mitonana który przedawkował nudne sprawy, dlaczego nie ja, odkryta prawda itd
 

longan

Cichy Podglądacz
Jak czytam tego typu spory, to odnoszę wrażenie, że jestem w przedszkolu. Taka dyskusja niczego konstruktywnego nie wnosi do tematu. Ot, jedna strona pyskuje drugiej i na odwrót. A każda chce aby to jej "racja" była na wierzchu. Można, a nawet czasami trzeba się sprzeczać, ale niech to coś wnosi wartościowego.
 
Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
Jak czytam tego typu spory, to odnoszę wrażenie, że jestem w przedszkolu. Taka dyskusja niczego konstruktywnego nie wnosi do tematu. Ot, jedna strona pyskuje drugiej i na odwrót. A każda chce aby to jej "racja" była na wierzchu. Można, a nawet czasami trzeba się sprzeczać, ale niech to coś wnosi wartościowego.
Wyobraź sobie że ten cały Aneta z mężem mnie sądem straszył na privie tylko za to co tu napisałem w komentarzach XD
 
Kobieta

Suczkoholiczka

Cichy Podglądacz
w momencie gdy wszedł byłam tylko w spodniach nie zasłaniałam piersi gdyż to było bez sensu i tak je widział.
Serio? Nie bylo sensu? O czym ty do cholery gadasz? To znaczy ze jesli przylapie cie bez majtek to tez bedziesz rozkladac nogi bo przeciez bez sensu i tak widzial?! Ogarnij się...
wywaliłam go z toalety rzucając w jego kierunku to co miałam pod ręką czyli głównie kosmetyki. Wybiegłam w nerwach za nim na korytarz i.... tam niestety byli jego koledzy 😠
Rzucanie kosmetykami przez dorosla kobietę w syna ktory wszedl do lazienki bo mamusia nie umie zalozyc zamka, smiech na sali 😂
Ktoś zadał mi pytanie ile miałam takich czy podobnych sytuacji z synem? Odpowiedźialam że dokładnie nie wiem ale myślę że około piętnastu, ten że to normalne w tym wieku.
Analizujac szczegolowo twoj wpis nachodzi mi taka mysl, albo jestes niezrownowazona i potrzeba Ci dobrego terapeuty albo to konto jakiegos dziadka mitomana, az nie mozliwe aby to byl profil doroslej kobiety.
15 razy a tam dalej zamka brak, żenada serio
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 0
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry