• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Matka

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kilka dni temu wraz z mężem poznaliśmy kobietę która dorabia sobie pozując do aktów i biorąc udział w różnych sesjach fotograficznych dla agencji reklamowych.
Po długiej rozmowie na różne tematy poruszyła swoją sytuację rodzinną, ma syna 18 lat , nas zdziwiły ich relacje (sama nie wiem czy nie przesadzam) mianowicie mówiła że często w domu jest toples w obecności syna. Rozmawia z nim o seksie i to często gdy jest bez biustonosza. Zostawia zawsze otwarte drzwi gdy bierze prysznic. Powiedziała że syn dwa razy dotykał jej biustu (co mnie osobiście wydaje się dziwne) . Swojego syna określiła jako nie śmiałego i osobę która ma problem z nawiązywaniu kontaktów z kobietami
Czy takie relacje są normalne? Zdziwił mnie osobiście fakt że ona opowiadała o tym z emocjami, stwierdziła że są widoczne efekty ponieważ syn przełamuje bariery w relacjach z kobietami i nabiera pewność siebie.
Co o tym myślicie?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie dziwię się, że chłopak ma problemy z nawiązywaniu kontaktów z kobietami. Jakby facet tak się zachowywał, to od razu pedofil. Okej, teraz pelnoletni, ale pewnie mamusia zachowuje się tak nie od wczoraj. 🙄
Dla mnie jako kobiety i matki jest jest to też bardzo dziwne a wręcz nie realne.
Ciekawe czy takie relacje matka - syn bywają częstym zjawiskiem?
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Wydaje mi się, że w jakimś stopniu sama sobie odpowiedziałaś. To już jest naprawdę spore odestepstwo od normy, co za tym idzie nie może mieć miejsca często.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wydaje mi się, że w jakimś stopniu sama sobie odpowiedziałaś. To już jest naprawdę spore odestepstwo od normy, co za tym idzie nie może mieć miejsca często.
Słuchałam jej że zdziwieniem myśląc że w pewnym momencie powie ze jest to głupi żart. Niestety tak się nie stało.
Rozmawiałam o tym z przyjaciółką która też stwierdziła że takie relacje są przynajmniej "nie zdrowe" zwłaszcza że jej syn jest pelnoletni.
Może jednak to co dla nas jest dziwne dla nich to normalna sytuacja a oni sami nie widzą w tym niczego nadzwyczajnego?
 
Mężczyzna

Dawcacum

Cichy Podglądacz
Takie sytuacje jak opisane wyzej sa czyms zupelnie normalnym w swiecie naturystyki. Naturysci calymi rodzinami chodza po domu nago i nie tylko po domu. jest to normalne od najmlodszych lat. W sttefie dojrzewania również, nie dziwi brat z siostra nago rodzice rozmawiaja z dziecmi o dojrzewaniu, tlumacza , siostta widzi dojrzewanie brata a brat siostry. Nie dziwi wzwód u mlodego dojrzewajacego chłopca bo jest to normalne naturalne. Wystarczy wejsc na jedno z forów naturystycznych i poczytac. Być moze ta kobieta jest naturystka i ma takie podejscie.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Sama nie wiem czy jest to tylko fantazja kolejnego z moich rozmówców a może też prawda?
Według relacji matka 39 lat syn 20lat.
Niby nie dochodzi do seksu dopochwowego i analnego natomiast mama robi ręką synowi i "udostępnienia biust". Oboje nie widzą w tym nic złego. Matka wychowuje dwoje synów( o relacjach z drugim 17 letnim nic nie wiem). Niby według kobiety (nie rozmawiałam z nią osobiście) to pomaga rozładować energię i emocje u syna, gdyż wcześniej często miał problemy z tym - łamał prawo, jest bardzo nerwowy🤔Co o tym myśleć?
 
Mężczyzna

SpermaNaTwarz

Cichy Podglądacz
Myślę że masz bujną wyobraźnię. Znam jeden przypadek gdzie relacje matki z synem były "niekonwencjonalne", ale to tylko moje domysły, bo wszystko na to wskazywało. Poza tym nie sądzę aby w takich przypadkach ktoś komukolwiek się z tego spowiadał, a tym bardziej pytał o opinię.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Kilka dni temu wraz z mężem poznaliśmy kobietę która dorabia sobie pozując do aktów i biorąc udział w różnych sesjach fotograficznych dla agencji reklamowych.
Po długiej rozmowie na różne tematy poruszyła swoją sytuację rodzinną, ma syna 18 lat , nas zdziwiły ich relacje (sama nie wiem czy nie przesadzam) mianowicie mówiła że często w domu jest toples w obecności syna. Rozmawia z nim o seksie i to często gdy jest bez biustonosza. Zostawia zawsze otwarte drzwi gdy bierze prysznic. Powiedziała że syn dwa razy dotykał jej biustu (co mnie osobiście wydaje się dziwne) . Swojego syna określiła jako nie śmiałego i osobę która ma problem z nawiązywaniu kontaktów z kobietami
Czy takie relacje są normalne? Zdziwił mnie osobiście fakt że ona opowiadała o tym z emocjami, stwierdziła że są widoczne efekty ponieważ syn przełamuje bariery w relacjach z kobietami i nabiera pewność siebie.
Co o tym myślicie?
Dziwna relacja w rodzinie 😳
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Myślę że masz bujną wyobraźnię. Znam jeden przypadek gdzie relacje matki z synem były "niekonwencjonalne", ale to tylko moje domysły, bo wszystko na to wskazywało. Poza tym nie sądzę aby w takich przypadkach ktoś komukolwiek się z tego spowiadał, a tym bardziej pytał o opinię.
No właśnie ja już nawet nie czytam tych otwarć i historyjek z cyklu ktoś mi powiedział..... To tak jak byś pisał random owym ludzikom w necie czy nawet mówił w twarz że masz w domu królika i wolisz go ruchac niż kobietę bo przynajmniej fochów nie wali. Normalnie trudne sprawy
 
L

lingster

Guest
Jeśli założymy, że to nie jest żadna dziwna fantazja, to mi tu trochę zajeżdża kompleksem Edypa w obie strony, a mamusia to zdrowo pierdolnięta. Dzieciak w normalnego relacjach ostatni raz powinien widzieć matczynego cyca podczas ostatniego karmienia, ale może to ja jestem jakaś staroświecka
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Dla mnie członkowie najbliższej rodziny to osoby aseksualne. To chyba normalne.
Biorąc pod uwagę odzew z jakim się spotkałam nawiązując do tego tematu jestem wręcz w szoku. Po pierwsze jest to częsta fantazja jednak to da się odrazu zweryfikować pozostało kilka osób dla których było to coś więcej.
Nie wiem czy potrafią tak dobrze udawać czy jest to rzeczywistość. Skłaniam się jednak ku temu że opisują realne zdarzenia z własnego życia.
Druga sprawa to relacje brat - siostra po przefiltrowaniu bajkopisarzy zostaje kilka osób których to historie wyglądają na prawdziwe.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 0
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry