• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja kobiety a podniecenie faceta

Katti

Nowicjusz
Nie wiem czy mój lubi, ale patrzy... jeśli sama się nie doprowadzę do orgazmu, to on biedny musiałby się męczyć pewnie z pół godziny, więc woli oddać mnie w moje ręce...
 

sym

Nowicjusz
widok kobiety doprowadzajacej sie do orgazmu to jeden z najpieknieszych widokow dla oczu faceta , czasami udaje mi sie namowic zone aby sie sama zabawiala np. z dildo lub innym wibratorem widok nie do opisania to jak przezywa orgazm .
 

sym

Nowicjusz
Nie wiem czy mój lubi, ale patrzy... jeśli sama się nie doprowadzę do orgazmu, to on biedny musiałby się męczyć pewnie z pół godziny, więc woli oddać mnie w moje ręce...

Katti polecam sie swoja osobą w ciagu pol godziny dostarcze ci napewno wiecej jak jeden orgazm . Z wielką przyjemnoscią.
 
Temat całkiem zszedł na złą drogę. Może powrócimy do głównego wątku :) Ja nie potrafiła bym sie sama zadowalać przed nikim. Robię to sama chociaż zaczynam zabawiać się w różnych miejscach .
 

fenix

Nowicjusz
Lubię jak moja Pani w czasie sexu sięga ręką do cipki i się pobudza. Jest to dobry sygnał. Podnieca mnie to i nakręca do większego działania.
 

Katti

Nowicjusz
Lubię jak moja Pani w czasie sexu sięga ręką do cipki i się pobudza. Jest to dobry sygnał. Podnieca mnie to i nakręca do większego działania.

A nie jest tak, że facet sobie myśli, że coś nie tak robi, że nie wystarcza, gdy kobieta sama zaczyna się w trakcie sexu pieścić?
 

darflame

Cichy Podglądacz
Mój były zawsze uwielbiał patrzeć jak całkiem naga specjalnie dla niego sie masturbowałam.
Mnie dodatkowo podniecało to gdy był wtedy ubrany :d
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
A ja uwielbiam patrzec na pieszczaca sie kobiete,to takie cudownie delikatne. Uwielbiam tez onanizowac sie przy kobiecie, szczegolnie kiedy jestem nagi a ona ubrana.Ktoras pani chce popatrzec przez skype ? :)
 

Angel69

Nowicjusz
Mi się to strasznie podoba a jeszcze bardziej podnieca ;) również jest to pewnien sposób edukacji ponieważ chłopak widzi w jaki sposób dziewczyna lubi najbardziej robić sobie dobrze i potem gdy sam ją pieści może powtarzać jej ruchy aby było jej jak najprzyjemniej :)
 
M

Morfeusz

Guest
A ja uważam to za incydent zemsty :)
Czyli, jak facet nie stanie na wysokości zadania i nie daj boże zapyta jak Ci było, to bez słowa siadasz i zaczynasz się bawić z sobą!
Po finiszu mówisz, całując go, cudownie kochanie i idziesz spać?!

Osobiście, podnieca mnie niesamowicie zabawa kobiety z samą sobą. Mogę patrzeć i czasem nagram jakiś filmik. Kobiety przeuroczo się wstydzą, gdy patrzą na swój orgazm :p.
 
N

Niegrzeczniuch

Guest
Ja dodam od siebie, że nie tylko lubię patrzeć ale i myśleć o tym, że kobieta pieści się sama ;) Jest to całkiem dobrym elementem gry wstępnej no ale jeśli się zagalopuje do końca to cóż nic tylko podziwiać :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry