• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja do zdjęć - Czy to kobiety podnieca czy odrzuca?

T

thylaris

Guest
My wiemy o tym że tak jak ja tak i on masturbujemy się czasem nawet ja mu się nagrm wyślę fotkę a czasem on mi lubimy to czasem nagrywamy się z ukrycia fajne rzeczy wychodzą
 
Mężczyzna

dariusz-dariuszowy

Nowicjusz
Kiedyś obcy facet powiedział żonie cześć, przeciągając tak to słowo, żona aż się zaczerwieniła, spytałem kto to był. Odpowiedziała mi, że z nim studiowała. Dopytywałem dalej to powiedziała, że przesłał jej kiedyś filmik jak onanizuje się nad jej zdjęciem w bikini... Nawet ciekawe, co? 😀
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Mam pytanie do Pań :) czy jeżeli wiecie, że mężczyzna masturbuje się do waszych zdjęć lub po prostu myśli o Was, to czujecie podniecenie czy raczej was to odrzuca?
Kiedyś powiedziałabym, że odrzuca. Ale pozmieniało mi się znacznie. Jak się dowiem, że masturbuje się do moich zdjęć to aż sama mam ochotę się dotykać. W końcu to najlepszy komplement ;)
No i to nie może być obcy facet, nieznajomy. Działa jak już nawiążę z nim jakąś nić porozumienia, więź, jakkolwiek to nazwać.
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Nie rozsyłam swoich zdjęć, ani zdjęć intymnych. Za to wiem, że słowa potrafią bardziej zadziałać na wyobraźnię. Dlatego na początku rozmowy! na tematy powiązane z seksem proszę rozmówcę o nie onanizowanie się w trakcie. Oczywiście nie jestem w stanie sprawdzić, czy rzeczywiście tego nie robi, ale muszę przyznać, że większość mężczyzn przyznaje się, że w pewnym momencie czują się bardzo podnieceni i najchętniej zaczęliby i jedynie obietnica złożona na początku ich przed tym powstrzymuje. Za to ich szanuję.
Myśl, że rozmowa ze mną służyłaby tylko w celu podniecenia byłaby dla mnie co najmniej niekomfortowa.
To jak, wierzyć wam panowie czy jednak nie :unsure:
 
Kobieta

DawPC99

Cichy Podglądacz
Ja chętnie bym to porobił do jakiejś pani, natomiast nie chce nalegać, aby wysyłały na siłę zdjęcia ☺️ lubię jak kobieta czuje się atrakcyjna
 
Kobieta

DawPC99

Cichy Podglądacz
Generalnie problem jest taki, że jak przedmowczyni napisały wielu facetom zależy tylko na ulżeniu sobie. I na bank połowa robisz sobie już dobrze podczas rozmowy. Nie wiedzą co tracą jeśli jednak na początku skupimy się na rozmowie i poznaniu siebie 😊
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry