• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja kobiety a podniecenie faceta

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Czy chłopaków kręci damska masturbacja?

Ostatnio rozmawiałam ze swoim chlopakiem o masturbacji i kiedy powiedziałam mu, że zdarza mi się "bawić samej" :p to nieźle się podkręcił... Spytał, czy kiedyś zrobię to przy nim... Serio chłopaków kręcą takie rzeczy? Ja sobie nie mogę wyobrazić, że ktoś obok mnie by sam sobie robił dobrze, a ja miałabym bezczynnie siedzieć :shock:
 

Bliss

Cichy Podglądacz
re: Czy chłopaków kręci damska masturbacja?

Wiesz ja to widze tak: Ty zaczynasz się bawić sobą, On patrzy i zaczyna się podkręcać, za chwile nie wytrzymuje i przyłącza się do Ciebie i sam zaczyna Cię pieścić :roll:
Hmm muszę to chyba zrobić bo wiem że też tego chce :p
Ahhh Ci mężczyźni :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Raz graliśmy w taką gierkę, zwie się Impka (do ściągnięcia z www, jakby co :p) I mojej Ukochanej trafiło się zadanie, że musiała się przez chwilkę sama zadowalać, powiem tyle wytrzymałem z pół minuty, a potem "wyręczyłem" moją Ukochaną.
 

młoda

Podrywacz
U mnie bywa tak, że chłopak mnie pieści i za chwilę bierze moją rączkę i chce, żebym sama się chwilę popieściła :p Też troszkę tego nie rozumiem.... :roll:
 

Grusza

Nowicjusz
Oj tak, mój Misio-Pysio(dobrze, że tego nie widzi :p ) też okropnie się podnieca na samą myśl o tym. Kiedyś zapytałam go na co ma ochotę, że spełnie jego każdą, nawet najbardziej sfiksowaną fantazję...i on mnie poprosił, żebym się zaczęła masturbować...byłam w szoku, ale po 2 minutach nie wytrzymał tej bezczynności i...było nam wspaniale :D Ale to trochę niesprawiedliwe, bo on nigdy nie chce tego samego robić dla mnie....mówi, że się przyzwyczaił do mojej ręki/ust/mnie :wink: A ja też chciałabym chwilkę popatrzeć...
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Powiem Ci tak, facet się bardziej wstydzi masturbować przy swojej Ukochanej. Nie wiem czemu tak jest, ale jest :roll:
 

młoda

Podrywacz
Co do facetów, to jak mówię swojemu, żeby sam dokończył, to zawsze zakłopotana mina, patrzenie po ścianach i "a może jednak ty...?". Jak powiem, że nie ja, to i tak sam sobie nie zrobi :p A sam chce, żebym ja sobie robiła dobrze przy nim :p
 

młoda

Podrywacz
Też nie wiem, jak bym zareagowała. gdyby on zaczął się masturbować przy mnie, jednak męczy mnie trochę to, że on by się chyba na to nie odważył (nie rozumiem dlaczego), a sam nalega, bym ja tak robiła :|
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja robiłem to nieraz przy partnerce... nie miałem oporów zadnych... za to ona ma i to niemałe... conajwyzej moze sie sama troszke pogłaskac...
 

gonia

Erotoman
młoda napisał:
U mnie bywa tak, że chłopak mnie pieści i za chwilę bierze moją rączkę i chce, żebym sama się chwilę popieściła :p Też troszkę tego nie rozumiem.... :roll:
a co tu jest do rozumienia?
 

młoda

Podrywacz
To, że skoro no już mnie pieści, to dlaczego chce, żebym ja zaczęła, a on przestał? Rozumiem w drugą stronę - ja zaczynam, a on po chwili sam chce mnie dotykać, ale najpierw on, później ja? Tego właśnie nie rozumiem.
 

Steffa

Cichy Podglądacz
re: Czy chłopaków kręci damska masturbacja?

oj muj to dopiero.
Wczorej gdy zaczelam sobie przy nim walić minetkę od razu przerzucil mnie przez swoje silne ramie, skrępował ręce i zaczal seks, - ostro bardzo bylo, ale bolal mnie potem kregoslup bo przez 20 min mialan nogi na kanapkie, twarz z tulowiem na ziemi
ale warto bylo. ;)
 

wstydliwa20

Nowicjusz
re: Czy chłopaków kręci damska masturbacja?

Steffa napisał:
oj muj to dopiero.
Wczorej gdy zaczelam sobie przy nim walić minetkę od razu przerzucil mnie przez swoje silne ramie, skrępował ręce i zaczal seks, - ostro bardzo bylo, ale bolal mnie potem kregoslup bo przez 20 min mialan nogi na kanapkie, twarz z tulowiem na ziemi
ale warto bylo. ;)


Ty sobie minetkę?!
Wow!
 

wstydliwa20

Nowicjusz
re: Czy chłopaków kręci damska masturbacja?

Jestem ciekawa jak to się robi :)
Może jakbym sama umiała tak robić to..... hmmm... :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry