• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Małe piersi, duży problem

Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Za to duzy tylek taki nie za duzy to fajny widok jak faluje

Mnie osobiście nie podoba się trochę aktualna tendencja kobiet do przesadzania z ćwiczeniem tyłka na siłowni w sensie póki wszystko ładnie się zgrywa ze sobą jest git ale jak widzę jak jednej czy drugiej odstaje wielki tyłek co prawda pięknie wyprofilowany to wcale jakoś mnie to nie jara ;) to tylko moje zdanie i gust oczywiście
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Oj tam. Co jak co ja jednak wolę srednie/małe. Wolę wręcz brak niż nadmiar. A z tyłkiem to tak długo jak idzie w tył nie w szerz jest spoko
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Mnie osobiście nie podoba się trochę aktualna tendencja kobiet do przesadzania z ćwiczeniem tyłka na siłowni w sensie póki wszystko ładnie się zgrywa ze sobą jest git ale jak widzę jak jednej czy drugiej odstaje wielki tyłek co prawda pięknie wyprofilowany to wcale jakoś mnie to nie jara ;) to tylko moje zdanie i gust oczywiście
A co powiesz na to, że są dołeczki w pośladkach?
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
reszta ciała się liczy, a piersi to tylko dodatek. Moja ma C a teraz praktycznie D, ale jednak wolałem jak miała mniejsze i była szczuplejsza :ROFLMAO:
 
Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
Pewnie białorycerze mnie zlinczują ale ja nie mógłbym mieć partnerki z małymi piersiami. Miałem z tym problem całe życie bo jak charakter był idealny,była płaska. Jak miała duże piersi,nie miałem z nią o czym gadać. Na całe szczęście znalazłem w końcu żonę która ma wszystko :D pozdrawiam cieplutko
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry