• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Małe piersi, duży problem

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Pewnie białorycerze mnie zlinczują ale ja nie mógłbym mieć partnerki z małymi piersiami. Miałem z tym problem całe życie bo jak charakter był idealny,była płaska. Jak miała duże piersi,nie miałem z nią o czym gadać. Na całe szczęście znalazłem w końcu żonę która ma wszystko :D pozdrawiam cieplutko
Czemu, jeden woli córkę a drugi teściową, ja osobiście wolę mniejsze oraz średnie, duże mi się nie widzą, każdy ma swoje gusta
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Pewnie białorycerze mnie zlinczują ale ja nie mógłbym mieć partnerki z małymi piersiami. Miałem z tym problem całe życie bo jak charakter był idealny,była płaska. Jak miała duże piersi,nie miałem z nią o czym gadać. Na całe szczęście znalazłem w końcu żonę która ma wszystko :D pozdrawiam cieplutko
No właśnie masz raczej dość normalnie podejście bo wiesz czego chcesz. Ja osobiście mam na to wyjebane jakie są piersi, a wręcz wolę mniejsze a tak to chyba poprostu u każdego kwestia gustu i chuj komu do tego.
 
Mężczyzna

kokosss

Cichy Podglądacz
Trzeba zaakceptować siebie taką jaką się jest, ja mam duże piersi i mi to przeszkadza, każdy ma zawsze z czymś problem :)
moja dziewczyna też miała takie kompleksy mimo że mówiłem jej że dla mnie jej piersi sa ok. Coś to dało?. Nie docierało do niej najpierw uparła się na operację powiększania biustu którą bardzo jej odradzałem na szczęście skończyło się na braniu tabletek breastfem po których trochę jej biust urósł i dała sobie spokój z tym tematem.
 
Mężczyzna

Panda90

Cichy Podglądacz
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Wiem że nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale uwierz mi, że "b" na prawdę wystarczy :)
Przez 7 lat byłem z dziewczyną która miała "a" i było super :)
Wolałbym mieć wesołą dziewczynę z małym biustem niż mleczarnie z kompleksami ;)
Tym bardziej że mnie osobiście na prawdę małe się podobają :)
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Ja też wolę małe . Pamiętajmy że małe jest piękne . Jak by były duże to zaraz było by źle bo obwisłe a tak małe ładne jędrne 👍
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Malutkie piersiątka są cudowne i kochane , więc nie rozumiem zupełnie tych kompleksów
Masz cudowne dziewczęce cycuszki i dbaj tylko o to , żeby były dobrze wygłaskane i wycałowane
Oj wtuliłbym się w te cuda ❤
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
20 lat i twierdzisz że nie urosną? Mylisz się. Po ciąży na pewno urosną, poza tym u kobiet hormony robią głównie robotę i nawet jak teraz są małe to za kilka lat na pewno urosną.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Po ciąży na pewno urosną, poza tym u kobiet hormony robią głównie robotę i nawet jak teraz są małe to za kilka lat na pewno urosną.
Nie u wszystkich kobiet tak się dzieje. Była miała małe i nic nie urosły od zakończenia okresu dojrzewania, po ciąży też nie 🤷‍♂️
Dla mnie osobiście jest to kompletnie bez znaczenia, jeżeli już coś dużego u kobiety to pupa i wargi sromowe (choć małe też są piękne jak się ostatnio przekonałem) 😁
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Nie tylko mały biust jest powodem kompleksów. Moja żona ma duże piersi i jej one przeszkadzają i wolałaby mieć małe. Kompleksy z powodu wielkości są w obie strony. Ich wygląd nie ma znaczenia, tylko to jaką jesteś osobą i jak się ze sobą czujesz ;-)
 
P

Panini

Guest
Ja uważam, że cała sylwetka powinna wyglądać ładnie tj szczupła dziewczyna nie może mieć wielkich piersi.. Najlepszym rozwiązaniem nie jest powiększanie piersi, a zaakceptowanie swojego ciała.
Miałem dziewczyny z małymi piersiami jak i z ogromnymi i nie mogę stwierdzić, które wole.

Zalecam więcej wiary w siebie, samoakceptację zamiast operacji i trucizn ("leków")
Szczupła może mieć duże piersi, natomiast tak jak dalej, warto je zaakceptować. Rozmiar B jest cudowny i wiele z nim można
 
P

Panini

Guest
:) Faktycznie jest cała kamasutra, jednak "hiszpan" mmmm, ale... proszę potwierdzajcie lub zaprzeczajcie... moim zdaniem, trochę z doświadczenia, kobiety z większym biustem bazują na tym, że są atrakcyjniejsze i trochę mniej się starają (nie można uogólniać oczywiście)... Niunia, która ma mały biust (i tu jestem pewien) zdecydowanie lepiej zrobi loda:) Nie istotne czy chce nadrobić coś czy nie, ale jestem w 100% przekonany że dziewczyna z małym biustem obciąga zdecydowanie fajniej:)
Penelopa napisz czy nie jest to czasem Twoja mocna strona, no i jestem ciekaw opinii innych:)
Zgadzam się trochę, niestety
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Moim zdaniem wielkość przy piersi nie ma znaczenia, za to wrażliwość sutków, to jak najbardziej...
Wydaje mi się, że ogólnie w naszych czasach, fetysz piersi, powinniśmy nazwać fetyszem sutków. Weźmy taką prasę, laska może mieć osłonięte 90% piersi, jest ok ale jak widać sutek, to od razu jest pikseliza....

A hiszpan jest przereklamowany...😉
 
Mężczyzna

Jorgi

Cichy Podglądacz
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Ja wielbam takie naturalne jędrne, jednak rozumiem jesteś kobietą, ciąża ci pomorze
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry