• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Małe piersi, duży problem

Mężczyzna

brutus223

Cichy Podglądacz
Z męskiego punktu widzenia zarówno mniejsze jak i większe piersi są podniecające. Należy też pamiętać że każdy ma inne gusta i preferencje i nie należy się tym sugerować. Najważniejsza jest samoakceptacja.
 
Mężczyzna

joooa

Cichy Podglądacz
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
male piersi sa o wiele ladniejsze niz duze
mozna je lepiej piescic.
lubie jak do reki pasuja.
nie wszystko co jest duze jest dobre
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Zdecydowanie wolę mniejsze. Duże latają jak pojebane podczas rypanda i większość z nich po zdjęciu stanika traci swój urok. Jeszcze jak laska ma naprawdę sporo to po zdjęciu stanika zazwyczaj lądują albo gdzieś na plecach albo na wysokości pępka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry