• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Małe piersi, duży problem

Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Ja jestem totalnie szalony na punkcie piersi w rozmiarze A max B więc odpowiadam tu aby uświadomić Cię że są Panowie dla których Twoja uroda jest ideałem i cechą która automatycznie powoduje miły dreszczyk! Dzięki za otwartość btw. Miłego wieczoru!
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Ja jestem totalnie szalony na punkcie piersi w rozmiarze A max B więc odpowiadam tu aby uświadomić Cię że są Panowie dla których Twoja uroda jest ideałem i cechą która automatycznie powoduje miły dreszczyk! Dzięki za otwartość btw. Miłego wieczoru!
 
Mężczyzna

wampir36

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem wielkość przy piersi nie ma znaczenia, za to wrażliwość sutków, to jak najbardziej...
Wydaje mi się, że ogólnie w naszych czasach, fetysz piersi, powinniśmy nazwać fetyszem sutków. Weźmy taką prasę, laska może mieć osłonięte 90% piersi, jest ok ale jak widać sutek, to od razu jest pikseliza....

A hiszpan jest przereklamowany...😉
e małe cycuszki rulez. takie że jesteś go w stanie całego wziąć do buzi całego pomacać jedną ręką. fajnie się je gniecie.
 
Kobieta

terestka

Cichy Podglądacz
Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? - jak boisz sie operacji to mozesz spróbować tabletkami Breastfem. Są naturalne i wiele kobiet twierdzi że skuteczne w powiększaniu biustu. Jedyny minus to trzeba być ostrożnym przy jednoczesnym stosowaniu antykoncepcji hormonalnej bo zioła tam zawarte wpływają jakoś na estrogeny.
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Ale nie rozumiem ciągle tego fenomenu za małych piersi i dążenia do coraz większych . Małe jest piękne i myślę że dużo facetów potwierdzi że jak by mieli do wyboru B albo DD to wybrało by B .

Słuchaj faceta i nie kombinuj z chemią .
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Ale nie rozumiem ciągle tego fenomenu za małych piersi i dążenia do coraz większych . Małe jest piękne i myślę że dużo facetów potwierdzi że jak by mieli do wyboru B albo DD to wybrało by B .

Słuchaj faceta i nie kombinuj z chemią .
bo zawsze się chce mieć coś innego niż się ma, to jak z włosami, jak masz kręcone to zazdrośnie patrzysz na te co mają proste

ps Nie, ja na swoje cycki nie narzekam.
 
P

Panini

Guest
No coż. Wydaje mi się,ze wielkość piersi ma o wiele większe znaczenie dla kobiet niż dla mężczyzn.Jesli chodzi o mnie to każde piersi są dla mnie ładne. Te mniejsze i te większe. Moja żona jeste posiadaczka ( a w zasadzie była) niewielkiego B. Jak dla mnie było spoko. Akurat rozmiar mieszczący się w ręce. Jednak ona ciągle narzekała na wielkość biustu.W koncu zaczęła brać tabletki na powiekszenie ( sam ja do tego namówiłem bo wspominała o operacji i nie chciałem aby dała się ciąć tylko dla powiekszenia wielkości swojego biustu).
I piersi powiekszyły się o jeden rozmiar.
Działają?
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Trawa jest zawsze bardziej zielona, tam gdzie nas nie ma. Taki rozmiar nie jest problemem. Powiem więcej, ja pomimo, że lubię swoje zazwyczaj, chętnie pożyczyłabym B od czasu do czasu.
Przy większych standardowych rozmiarach jak D i E i F, nie można już nosić zbytnio staników bez usztywnień i misek, z samych koronek lub poprostu bez „drutów”, dlatego że nie podtrzymają większego biustu i wyglądają wtedy nie najlepeij. Stroju kąpielowego też nie wybiorę każdego, czyli bez usztywnień, bo później cycki latają po całej plaży.
I kluczem jest nie patrzenie na faceta, co się im podoba, bo każdy cycek znajdzie popyt. Kluczem jest akceptowanie siebie, bo kobieta zadowolona z własnego ciała, będzie bardziej atrakcyjna niż taka, którą trzeba cały czas pocieszać, że jest wystarczająca
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Rozumiem, że dla ciebie to ważna sprawa. Ale trzeba być też ostrożnym z tabletkami i preparatami, które obiecują powiększenie piersi. Nie wszystko, co jest na rynku, jest bezpieczne czy skuteczne. Skonsultowanie się z lekarzem byłoby dobrym początkowym krokiem, jeżeli myślisz o jakichkolwiek suplementach czy hormonalnych metodach.

Nie jestem specjalistą, ale słyszałem o różnych technikach, jak na przykład masaże czy ćwiczenia, które mają na celu poprawę jędrności i kształtu piersi. Nie mogą jednak zastąpić efektów chirurgii. Jeśli jednak operacja jest z jakiegoś powodu wykluczona, może warto zainwestować w dobrą bieliznę, która optycznie zwiększy objętość?

Na koniec, skoro twój partner mówi, że dla niego jesteś cudowna taką, jaką jesteś, to może warto zastanowić się, czy nie jesteś zbyt surowa dla siebie? Oczywiście, to twoje ciało i twoja decyzja, ale czasem akceptacja siebie może przynieść więcej korzyści niż wieczne dążenie do "lepszego".

Ostatecznie, jeżeli to coś, co cię naprawdę uwiera, warto porozmawiać z lekarzem i zobaczyć, jakie są twoje opcje. Ale pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze.
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Hej. Mam problem, którym są moje kompleksy na punkcie piersi. Mam ledwo rozmiar B, co strasznie mnie dołuje, jestem z nich niezadowolona. Niestety juz nie urosną, mam prawie 20 lat i juz dawno przestały. Wszystkie moje koleżanki mogą się pochwalić ładnym, dużym biustem, a ja... Strasznie chciałabym móc wykorzystać moje cycki w sypialni i móc zaoferować mojemu partnerowi seks na hiszpana. Kiedyś próbowaliśmy, niestety, nie dało rady. Mówi mi, że to nic nie szkodzi, bo dla niego moje piersi i tak są cudowne, mnie to jednak zdołowało. Kiedy kładę się na plecach to praktycznie nie ma nawet za co złapać. Na operację mnie nie stać, z resztą widziałam już tyle kobiet ze spieprzonymi silikonami, że raczej bałabym się dać pokroić. Ale co innego może pomóc? Czy są jeszcze jakieś metody aby powiększyć biust? Stosuję jak na razie masaże jednak niewiele dają - cycki są jędrniejsze i cały czas stoją mi sutki, niby jest to fajne ale chciałabym osiągnąć chociaż rozmiar C. Może jakieś tabletki? Słyszałam o róznych lekach, które niby powiększają piersi ale nie chcę kupować nic w ciemno aby się nie nadziać.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Nie miej żadnych kompleksów.Małe pierśi są mega podniecające .Ja osobiście kocham małe piersi i tylko takie mnie kręcą tylko i wyłącznie dwójeczka nic więcej.Tak że jest dobrze i bądź z nich dumna i zaakceptuj je takimi jakie są .Pozdrawiam
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Penelopo :)
Absolutnie nie masz powodu do zmartwień ja zawsze powtarzam że - Małe jest Piękne :)
Moje zniewalająco piękne 85 b-małe jest bardzo przydatne zwłaszcza w łóżku - zapewniam Cię Kochana Kobietko że - Nie w wielkości siła mocy ale w tym co zaurocy jak mawiała moja ukochana Babcia . Ukochane oczy - dłonie zawsze tak przemówią czule że sutki natychmiast rozwalą koszulę i to nawet nocną - mocną . Jesteś Piękną Młodą Kobietą i to co jest w Tobie - także przydaje blasku osobie :) Pozdrawiam Cię - Lesia :)
Ps, Jeśli masz możliwość to zaprzyjaźnij się z tymi ziołami - Kozieradka - czarnuszka - koper włoski i mniszek lekarski . W odpowiednim zestawie bardzo usprawniają piersiątka dziewczątka :) Pozdrawiam i Proszę Cię - Nie zamartwiaj się bowiem stres zawsze u kobiet najpierw odchudza piersi !
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Penelopo :)
Absolutnie nie masz powodu do zmartwień ja zawsze powtarzam że - Małe jest Piękne :)
Moje zniewalająco piękne 85 b-małe jest bardzo przydatne zwłaszcza w łóżku - zapewniam Cię Kochana Kobietko że - Nie w wielkości siła mocy ale w tym co zaurocy jak mawiała moja ukochana Babcia . Ukochane oczy - dłonie zawsze tak przemówią czule że sutki natychmiast rozwalą koszulę i to nawet nocną - mocną . Jesteś Piękną Młodą Kobietą i to co jest w Tobie - także przydaje blasku osobie :) Pozdrawiam Cię - Lesia :)
Ps, Jeśli masz możliwość to zaprzyjaźnij się z tymi ziołami - Kozieradka - czarnuszka - koper włoski i mniszek lekarski . W odpowiednim zestawie bardzo usprawniają piersiątka dziewczątka :) Pozdrawiam i Proszę Cię - Nie zamartwiaj się bowiem stres zawsze u kobiet najpierw odchudza piersi !
Małe piersi są super.Popieram.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Bardzo proszę o jakiekolwiek rady. I proszę, nie piszcie mi nic w stylu, że małe jest piękne a duże cycki to problemy itd. Ja bym z chęcią takie problemy wzięła na siebie, nawet gdyby miały mi sztywnieć ramiona. Przynajmniej byłabym wtedy dumna ze swoich skarbów.
Komentarz ma ponad 8 lat i jak widać inteligencja nie idzie do góry. Dziewczyna grzecznie poprosiła o rady w powiększeniu biustu i nie prosiła o żaden komentarz: "takie mi się podobają, takie są lepsze, a mi to, a mi tamo, czuj się w swoich dobrze bo większe są gorsze". No nie, po prostu nie mogę tego zrozumieć leci tutaj totalny off topic.
Przyjemnie byłoby wejść w temat i dowiedzieć się kilku rzeczy, ale spoko przybyłem ja i przy okazji uderzymy w poślady ostrym klapsem. :D
Okay zacznijmy od tego, że pojawiły się masaże, tabletki, zioła(kremy), oraz dieta o hormonach i innej chemii czy zmianach podczas ciąży w ogóle się nie znam, jednym się zwiększyły a potem jeszcze bardziej pomniejszyły i dochodzi jeszcze do tego "wola i chęci". I od tego zaczniemy potem przejdziemy do moich obserwacji życiowych i nie są to naukowe badania, ani też lekarzem nie jestem.
1. Zacznijmy od masaży, ponieważ w tym kierunku jestem najbardziej doświadczony.
Nie od dziś wiadomo, że masaż poprawia krążenie krwi w organizmie, ujędrnia ciało, poprawia elastyczność skóry, mięśni oraz są masaże, które wyszczuplają dany obszar wiadomo na inny wtedy ta "warstwa" przechodzi. Sam masaż, który będzie wykonany w obrębie klatki piersiowej oraz częsty pozwoli na większe stymulowanie piersi co za tym idzie, krew krążąca będzie powiększała piersi bo będzie jej tam więcej, dwa skóra "trochę się rozciągnie", trzy mięśnie będą bardziej rozciągnięte czyli będą też miały w sobie więcej krwi więc piersi również będą "większe". I to jest bardzo ogólne rozmowa na godziny, aby każdy aspekt rozbierać na części pierwsze.
2. Tabletki. Nie wiem jaki wpływ mogę mieć tabletki na powiększanie biustu, ale pewnie powoduje to wpływ na hormony pytanie pierwsze czy jest to długotrwałe, czy bierze się je stale żeby był ciągle efekt czy np. roczne branie tabletek zapewnia stały efekt zwiększenia biustu o 10% np. Na to nie znam odpowiedzi i nigdy nie zgłębiałem tematu, aczkolwiek myślę, że tutaj trzeba zastosować porady lekarza i wykonać badania bo to raczej już jest na poważnie.
3. @Lesbijka tutaj napisała nam o ziołach pytanie moje doustnie czy w formie maści ziołowych? Zaprzyjaźnienie się nimi może być fajne, jednakże trzeba wiedzieć czy wszystkie można przyjmować i czy nie będą wywoływać alergii w organizmie bo to też jest "stres, ale dla ciała".
Natomiast to co mogę powiedzieć o piersiach, stymulowaniu ich oraz masowaniu to myślę, że niektóre kremy właśnie na bazie ziół mogą pomagać.
4. Dieta, nie od dziś wiemy, że cukier i duża jego ilość niszczy naszą skórę więc jest nieodpowiedni i z tego warto na samym początku zrezygnować. Następnie, tłuszcze oraz witaminy są bardzo ważne bo odżywiają nasze ciało i je usprawniają. Radzę, zwiększyć ilość tłuszczu szczególnie zwierzęcego oraz rozpoczęcie jedzenia witamin w formie warzyw i na takiej diecie spróbować przytyć z 3-4killogramy, ale nie w tydzień i po solidnym obiedzie tylko tak w ciągu 2-3miesięcy stopniowo zwiększać wagę organizmu.
5. Teraz moje obserwacje:
"Męskie piersi"- są coraz większą przypadłością w tym świecie idzie za tym zła dieta, brak ruchu, ale w sumie po co męczyć się w zdobyciu piersi kobiety skoro można mieć własne. ^^ Dobra zaczynamy od pierwszej rzeczy czyli kurczak. Przepełnione mięso hormonami, co jest najważniejsze w mięsie kurczaka-> piersi -> więc i one mają najwięcej tych hormonów do przyrostu ich. Więc polecam ich jedzenie. Za mięsem kurzym nie przepadam, ale jem dużo jajek i od czasu do czasu kurczak na talerz wpadnie, myślę, że bardzo małą miseczkę "A" posiadam, ale też posiadam mięśnie na klatce piersiowej lecz o tym zaraz.
Dalej picie z plastiku, ponoć to wpływa negatywnie na mężczyzn, a właśnie działa w ten sposób, że mężczyzna w jakiś tam sposób zaczyna być bardziej kobietą, oczywiście to są procenty, albo promile. Kilka razy zasłyszałem nie wiem czy to prawda.
Picie piwa, bardzo często mężczyźni, którzy piją piwo mają również powiększone piersi bowiem piwo coś tam właśnie pobudza. Najlepiej pić piwo IPA/APA, które mają w sobie bardzo dużo właśnie tego efektu, ale też jedno piwko dziennie a nie cała zgrzewka w 3dni... idąc dalej zapoznanie się z chmielem bo to tez zioło/roślina. :)
Mycie naczyń oraz jedna pierś większa od drugiej. Jak dobrze wiemy każda kobieta ma nierówne piersi w ogóle nasze ciało nie jest równe, ale warto dążyć do jakiejś tam symetrii i wzmacniać szczególnie tą słabszą stronę. Więc mycie naczyń(forma aktywności) powoduje uaktywnianie mięśni głębokich przez co piersi się lekko powiększają bo mają bardziej ukrwione miejsce oraz większe opacie coś jakby piersi miały być na gołej ziemi, albo podstawkę z mchu.
Inne ćwiczenia takie jak pompki jakieś deski, rozciągnięcia klatki piersiowej, wzmocnienie pleców, aby podnieść piersi, wyprostowanie się dodają kolejnych przyjemnych milimetrów. Co do samych ćwiczeń dziewczyny róbcie przysiady, ale pełne a nie do 90* i bez obciążenia i pracujcie pośladem plus pilates jak dobrze pamiętam fajnie formuje tyłek oraz uda. :)
Co do samej stymulacji jak dobrze wiemy, podniecona kobieta ma więcej krwi w piersiach i ciało się w pewnym stopniu rozciąga więc warto sobie tak 3-4rady dziennie po kilka minut(5-10) po stymulować.

Wszystkie kobiety hipokrytki proszę nie pisać nigdy w życiu "małe jest piękne" bo czy piękny będzie dla Was malutki siusiaczek pyza kontra dorodny penis otulony potężnym mięsistym workiem? Czy będzie dla Was piękniejsza suma na koncie z 4ma zerami czy 3ma? Rozumiem jest to wszystko w pozytywnym znaczeniu i... mężczyźni też tak pięknie piszą/mówią do kobiet, ach małe są piękne by ją adorować, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Małe jest piękne w kontekście małych roślin, zwierzątek, małych dekoracji, małych przedmiotów co nie mają wartości, a są po prostu piękne. W innych sytuacjach to jest po prostu okłamywanie siebie/innych.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry