• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Małe piersi, duży problem

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie możesz pisać, że najpięniejsza. Kobieta to najpiękniejsze ci stworzył Bóg. Spójrz na to z tej strony my mężczyźni możemy mieć 1000cudów świata i natury a kobiety i tak doceniamy najbardziej. Możemy rozwiązać wszystkie konflikty i problemy oraz zagadki, a kobiety wciąż są trudniejsze niż Enigma, Mount Everest czy energia termojądrowa.
Czy pierś jest najpiękniejszym atrybutem, hmm to musi być Twoue zdanie. Dla każdego jest co innego.
Dla mnie najpiękniejszym atrybutem jest cała głowa. Zadbane i pachnące wlosy, oczy, które są tak piękne, że Twoja dusza zostaje tym wzrokiem opleciona i usta z których wydobywający się dziwięk jest czym rozkoszym dla mózgu czasami jedno słowo potrafi zwalić z nóg. Natomiast zbliżenie swoich ust do szyi kobiety, ach to jest coś wspaniałego czuć smak jej ciała oraz tą delikatną skórę pod wargami.
Kurcze, no taaak i jeszcze ...........nogi..😋😜
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Jakże bezduszny komentarz. Jestem zniesmaczona i rozczarowana twoją osobą. Uważasz kobiecy problem, jakim są duże piersi za zabawny? Nie tylko czegoś brak może wywoływać u ludzi kompleksy. Zapewniam Cię, że nadmiar może być równie szkodliwy a już na pewno nie należy z niego kpić w taki sposób jak Ty to zrobiłeś.
Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jakże bezduszny komentarz. Jestem zniesmaczona i rozczarowana twoją osobą. Uważasz kobiecy problem, jakim są duże piersi za zabawny? Nie tylko czegoś brak może wywoływać u ludzi kompleksy. Zapewniam Cię, że nadmiar może być równie szkodliwy a już na pewno nie należy z niego kpić w taki sposób jak Ty to zrobiłeś.
Pozdrawiam.
Zapewniam Cię, że odcinamy się od stanowiska kolegi i ja przynajmniej przepraszam i jest mi przykro.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jakże bezduszny komentarz. Jestem zniesmaczona i rozczarowana twoją osobą. Uważasz kobiecy problem, jakim są duże piersi za zabawny? Nie tylko czegoś brak może wywoływać u ludzi kompleksy. Zapewniam Cię, że nadmiar może być równie szkodliwy a już na pewno nie należy z niego kpić w taki sposób jak Ty to zrobiłeś.
Pozdrawiam.
Bez przesady, mogę się wypowiedzieć z sensem, ale nie muszę i to jest piękne na forum. Bawimy się. :D Bo większość wypowiedzi tutaj ostatnio przejawia brak jakiegokolwiek sensu i również sprawia u mnie mdłości w jelitach.
A jak już bawimy się w offtopicowanie to czemu nie pożartować?
Duże piersi u kobiety to większy problem niż małe piersi. Te pierwsze powodują przeciążone ramiona, bóle pleców, niewygodny sen, nie wiem jak z oddychaniem pewnie też jest trochę ciężej.
Tylko są też plusy takich piersi, nikomu nie przejdą obojętnie i każdy je zauważy, każdy ulegnie im w jakiś sposób i są z tego korzyści.
Aczkolwiek większość kobiet, które mają duży biust i narzekają na te wszystkie bóle zwykle nie kwapią się żeby cokolwiek robić ze swoim ciałem i je ćwiczyć oraz wzmacniać mięśnie.
Jeżeli ktoś narzeka na ból czegoś lub jakiś kompleks ma nad czymś to najpierw niech spróbuje to sobie poprawić. A jeżeli nie ma się motywacji do zmiany czegokolwiek to proszę nie narzekać bo ja też mogę narzekać, że nie robię stania na rękach, ale tyłek już mnie trochę boli od siedzenia.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Komentarz ma ponad 8 lat i jak widać inteligencja nie idzie do góry. Dziewczyna grzecznie poprosiła o rady w powiększeniu biustu i nie prosiła o żaden komentarz: "takie mi się podobają, takie są lepsze, a mi to, a mi tamo, czuj się w swoich dobrze bo większe są gorsze". No nie, po prostu nie mogę tego zrozumieć leci tutaj totalny off topic.
Przyjemnie byłoby wejść w temat i dowiedzieć się kilku rzeczy, ale spoko przybyłem ja i przy okazji uderzymy w poślady ostrym klapsem. :D
Okay zacznijmy od tego, że pojawiły się masaże, tabletki, zioła(kremy), oraz dieta o hormonach i innej chemii czy zmianach podczas ciąży w ogóle się nie znam, jednym się zwiększyły a potem jeszcze bardziej pomniejszyły i dochodzi jeszcze do tego "wola i chęci". I od tego zaczniemy potem przejdziemy do moich obserwacji życiowych i nie są to naukowe badania, ani też lekarzem nie jestem.
1. Zacznijmy od masaży, ponieważ w tym kierunku jestem najbardziej doświadczony.
Nie od dziś wiadomo, że masaż poprawia krążenie krwi w organizmie, ujędrnia ciało, poprawia elastyczność skóry, mięśni oraz są masaże, które wyszczuplają dany obszar wiadomo na inny wtedy ta "warstwa" przechodzi. Sam masaż, który będzie wykonany w obrębie klatki piersiowej oraz częsty pozwoli na większe stymulowanie piersi co za tym idzie, krew krążąca będzie powiększała piersi bo będzie jej tam więcej, dwa skóra "trochę się rozciągnie", trzy mięśnie będą bardziej rozciągnięte czyli będą też miały w sobie więcej krwi więc piersi również będą "większe". I to jest bardzo ogólne rozmowa na godziny, aby każdy aspekt rozbierać na części pierwsze.
2. Tabletki. Nie wiem jaki wpływ mogę mieć tabletki na powiększanie biustu, ale pewnie powoduje to wpływ na hormony pytanie pierwsze czy jest to długotrwałe, czy bierze się je stale żeby był ciągle efekt czy np. roczne branie tabletek zapewnia stały efekt zwiększenia biustu o 10% np. Na to nie znam odpowiedzi i nigdy nie zgłębiałem tematu, aczkolwiek myślę, że tutaj trzeba zastosować porady lekarza i wykonać badania bo to raczej już jest na poważnie.
3. @Lesbijka tutaj napisała nam o ziołach pytanie moje doustnie czy w formie maści ziołowych? Zaprzyjaźnienie się nimi może być fajne, jednakże trzeba wiedzieć czy wszystkie można przyjmować i czy nie będą wywoływać alergii w organizmie bo to też jest "stres, ale dla ciała".
Natomiast to co mogę powiedzieć o piersiach, stymulowaniu ich oraz masowaniu to myślę, że niektóre kremy właśnie na bazie ziół mogą pomagać.
4. Dieta, nie od dziś wiemy, że cukier i duża jego ilość niszczy naszą skórę więc jest nieodpowiedni i z tego warto na samym początku zrezygnować. Następnie, tłuszcze oraz witaminy są bardzo ważne bo odżywiają nasze ciało i je usprawniają. Radzę, zwiększyć ilość tłuszczu szczególnie zwierzęcego oraz rozpoczęcie jedzenia witamin w formie warzyw i na takiej diecie spróbować przytyć z 3-4killogramy, ale nie w tydzień i po solidnym obiedzie tylko tak w ciągu 2-3miesięcy stopniowo zwiększać wagę organizmu.
5. Teraz moje obserwacje:
"Męskie piersi"- są coraz większą przypadłością w tym świecie idzie za tym zła dieta, brak ruchu, ale w sumie po co męczyć się w zdobyciu piersi kobiety skoro można mieć własne. ^^ Dobra zaczynamy od pierwszej rzeczy czyli kurczak. Przepełnione mięso hormonami, co jest najważniejsze w mięsie kurczaka-> piersi -> więc i one mają najwięcej tych hormonów do przyrostu ich. Więc polecam ich jedzenie. Za mięsem kurzym nie przepadam, ale jem dużo jajek i od czasu do czasu kurczak na talerz wpadnie, myślę, że bardzo małą miseczkę "A" posiadam, ale też posiadam mięśnie na klatce piersiowej lecz o tym zaraz.
Dalej picie z plastiku, ponoć to wpływa negatywnie na mężczyzn, a właśnie działa w ten sposób, że mężczyzna w jakiś tam sposób zaczyna być bardziej kobietą, oczywiście to są procenty, albo promile. Kilka razy zasłyszałem nie wiem czy to prawda.
Picie piwa, bardzo często mężczyźni, którzy piją piwo mają również powiększone piersi bowiem piwo coś tam właśnie pobudza. Najlepiej pić piwo IPA/APA, które mają w sobie bardzo dużo właśnie tego efektu, ale też jedno piwko dziennie a nie cała zgrzewka w 3dni... idąc dalej zapoznanie się z chmielem bo to tez zioło/roślina. :)
Mycie naczyń oraz jedna pierś większa od drugiej. Jak dobrze wiemy każda kobieta ma nierówne piersi w ogóle nasze ciało nie jest równe, ale warto dążyć do jakiejś tam symetrii i wzmacniać szczególnie tą słabszą stronę. Więc mycie naczyń(forma aktywności) powoduje uaktywnianie mięśni głębokich przez co piersi się lekko powiększają bo mają bardziej ukrwione miejsce oraz większe opacie coś jakby piersi miały być na gołej ziemi, albo podstawkę z mchu.
Inne ćwiczenia takie jak pompki jakieś deski, rozciągnięcia klatki piersiowej, wzmocnienie pleców, aby podnieść piersi, wyprostowanie się dodają kolejnych przyjemnych milimetrów. Co do samych ćwiczeń dziewczyny róbcie przysiady, ale pełne a nie do 90* i bez obciążenia i pracujcie pośladem plus pilates jak dobrze pamiętam fajnie formuje tyłek oraz uda. :)
Co do samej stymulacji jak dobrze wiemy, podniecona kobieta ma więcej krwi w piersiach i ciało się w pewnym stopniu rozciąga więc warto sobie tak 3-4rady dziennie po kilka minut(5-10) po stymulować.

Wszystkie kobiety hipokrytki proszę nie pisać nigdy w życiu "małe jest piękne" bo czy piękny będzie dla Was malutki siusiaczek pyza kontra dorodny penis otulony potężnym mięsistym workiem? Czy będzie dla Was piękniejsza suma na koncie z 4ma zerami czy 3ma? Rozumiem jest to wszystko w pozytywnym znaczeniu i... mężczyźni też tak pięknie piszą/mówią do kobiet, ach małe są piękne by ją adorować, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Małe jest piękne w kontekście małych roślin, zwierzątek, małych dekoracji, małych przedmiotów co nie mają wartości, a są po prostu piękne. W innych sytuacjach to jest po prostu okłamywanie siebie/innych.
Jakie okłamywanie siebie? Niektórzy mężczyźni poprostu wolą małe piersi.
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
Hej. Podbijam temat. Sama rówinież nie jestem przez naturę hojnie obdarzona. Zastanawiam się jednak czy któraś z Was miała może do czynienia z tabletkami Perfect bust? Ostatnio czytałam w jakimś artykule,że są skuteczne i tak się zastanawiam czy sobie zamówić czy nie.
Na operację nie chcę się na razie decydować bo jednak zraziły mnie trochę te wszystkie opisy niepożądanych efektów.
 

rozzz

Seks Praktykant
Brałam te tabletki. Wcześniej dokładnie się zapoznałam z opiniami w sieci bo nie chciałam zamawiać sobie niczego o niewiadomym pochodzeniu. Te są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaeutyczny. W sieci jest wiele tabletek,które nie są, nie jest podany ich skład tak wiec jeśli już chcesz coś brać to właśnie Perfectbust.
Efekty ok. Piersi powiększyły się o 1 rozmiar, są ładniejsze, pełniejsze. Musiałam wymienić biustonosz bo zaczął mnie uwierać.
 
Mężczyzna

ori57

Cichy Podglądacz
Ja również przyjmowałam te tabletki Mam porównanie Perfect Bust do innych i powiem Ci,ze jedynie te działały. Ważne aby brać je regulanie. Nie powinno się pominąć żadnej tabletki bo po prostu mogą nie zadziałać. Na początku było to dla mnie trudne, wymagało konsekwencji ale zaparłam się i brałam je codziennie. Chciałam poprawic wygląd biustu po porodzie i z efektów również jestem zadowolona.Piersi się podniosły, znowu były jędrne. O wiele lepsze działąnie niż te wszystkie reklamowane kremy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja również przyjmowałam te tabletki Mam porównanie Perfect Bust do innych i powiem Ci,ze jedynie te działały. Ważne aby brać je regulanie. Nie powinno się pominąć żadnej tabletki bo po prostu mogą nie zadziałać. Na początku było to dla mnie trudne, wymagało konsekwencji ale zaparłam się i brałam je codziennie. Chciałam poprawic wygląd biustu po porodzie i z efektów również jestem zadowolona.Piersi się podniosły, znowu były jędrne. O wiele lepsze działąnie niż te wszystkie reklamowane kremy.
Następny? A wyp.......!!!!!
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
Dzięki za opinie. W takim razie spróbuję.Zamówiłam sobie właśnie cała kurację Perfect Bust. No zobaczymy jakie będzie działanie. Jak ukóńczę brać to napiszę Wam jakie były efekty.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Jakie okłamywanie siebie? Niektórzy mężczyźni poprostu wolą małe piersi.
Ja w ogóle myślę, że dla większości facetów nie jest to tak istotne. Jest tyle innych czynników wpływających na seksapil, że sama wielkość piersi to kropla w morzu. Spotkałem w życiu trochę kobiet, że się tak nieładnie się wyrażę - płaskich jak deska, ale dużo bardziej pociągających niż niejedna pani z obfitym biustem. Tu nie ma reguły, są tylko gusta.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry