• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Wczoraj,wychodząc z biura Magdy,zauważyłem leżące na jej biurko CV jakiegoś mężczyzny...
Na dole kartki był jej własnoręczny komentarz: "kutas???" 😄
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wczoraj,wychodząc z biura Magdy,zauważyłem leżące na jej biurko CV jakiegoś mężczyzny...
Na dole kartki był jej własnoręczny komentarz: "kutas???" 😄
Tak to ten nowy przystojniaczek, garnitur, "Rolex" na łapie i zadebiutował w galerii kutasów, od razy go wyłapała i jego "kwalifikacje". Zobaczymy czy prócz podlizywania sie dupom potrafi tez lizac właściwie. Jak na razie jesteś w wiodącej trójce. Tak, że spoko:giggle:(y)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Tak to ten nowy przystojniaczek, garnitur, "Rolex" na łapie i zadebiutował w galerii kutasów, od razy go wyłapała i jego "kwalifikacje".
Podobno na swojej rozmowie kwalifikacyjnej wypadł,zaskakująco,dobrze...
Jak na razie jesteś w wiodącej trójce.
Magda ma w planach podzielić nas grupy,tzn. I grupa samców będzie zajmować się stopami, II grupa tyłeczkiem,a III grupa cipeczką... Słyszałeś coś o tym?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Hm....to dziwne, co piszesz. Paula powiedziała mi, że Magda redukuje samczy personel i zostawia sobie najlepszych z najlepszych. Powiedziała mi że ja i tak nie mam szans na zatrudnienie u niej i mogę być u Pauli na statusie "samiec towarzyszący". Jest to o tyle korzystne, że o wszelkich ograniczeniach decyduje kobieta prowadząca anie firma. Zastanawiam sie nad tą propozycją.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Chociaż, nie mam do Pauli pełnego zaufania. Podobno po wprowadzeniu systemu "kar cielesnych dla mężczyzn" brała zlecenia wykonawcze, gdy dziewczyny były niechętne do ich wykonywania, Robiła to dość chętnie:sneaky: szcególnie lubiła trzcinkę;) Ale w moim przypadku zachowuję się jakoś dziwnie. Ostatnio poprosiła mnie abym pozwolił się rozebrac do kapieli i delikatnie brała mi do buzi, ale jak delikatnie jak jajka na miekko.....
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Chociaż, nie mam do Pauli pełnego zaufania. Podobno po wprowadzeniu systemu "kar cielesnych dla mężczyzn" brała zlecenia wykonawcze, gdy dziewczyny były niechętne do ich wykonywania, Robiła to dość chętnie:sneaky: szcególnie lubiła trzcinkę;)
Dlatego jest asystentką Magdy,za zaangażowanie...
Ostatnio poprosiła mnie abym pozwolił się rozebrac do kapieli i delikatnie brała mi do buzi, ale jak delikatnie jak jajka na miekko.....
Widzę,że współpraca się rozwija,może weźmie Cię pod swoje skrzydła?

Teraz...niestety...muszę Cię zostawić...pilny mail od Magdy...sam rozumiesz ;) Może uda Mi się dowiedzieć czegoś więcej...
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Uff...właśnie wyszedłem od Magdy...coś się dowiedziałem...nieoficjalnie...
Faktycznie w firmie będą zwolnienia. Wszyscy żonaci na bruk. Jak to Magda powiedziała:"stawiamy na jakość a nie ilość". Ci co zostaną zostaną przydzieleni do dwóch grup: Magdy i Pauli. Można się zapisać dobrowolnie,albo zostać przydzielonym odgórnie. Ja czym prędzej zapisałem się do Magdy ;) Samiec może spuszczać się tylko w towarzystwie i za pozwoleniem swojej opiekunki. Nakaz noszenia obcisłych spodni-opiekunka musi wiedzieć w jakim stanie podniecenia jest samiec.
Za ten nieoficjalne informacje musiałem się Magdzie odwdzięczyć. Uśmiechnęła się szelmowsko i ... rozłożyła nóżki. Resztę pewnie znasz 😆
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ciekawe rzeczy sie dzieją wokół "Fematexu". Część dziewczy po cichu sie buntuje przeciwko odgórnym regulacjom bo wola miec facetów na swoich zasadach. Ale stare wilczyce w Zarządzie twardo trzymają ostry kurs. nie pozwalają dziewczynom się usamodzielniać. Oczywiście takie jak Magda, które mają penisowe tytuły własności są zadowolone z tego stanu rzeczy, bo mogą korzystać z giełdy penisów na wolnym rynku lub galerii SF.
Ale te niższej rangi są uzaleznione od przydziału rocznego "genitals ordung" i są pokrzywdzone bo doatają rozmiary poniżej 18 cm. Nie wiadomo jak to się skończy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio No i proszę, kto by sie tego spodziewał. Stare suki musiały ustapić. Pula lizana przeze mnie od tylu przy blacie biurka, czytała mi ( z trudem, co prawda :devilish:) Rozpodządzenie Zarządu "Fematexu". Z jego treści wynika, żę każda z członkin, a raczej cip, ma prawo miec nie więcej niż 4 sztuki katasów pow. 18 cm.Cała nadwyzka ma byc skierowana na giełde aukcyjną w hali sportowej firmy. Nadmiarowe kutasy będą tam do oglądu i każda pełnoletnia ma prawo nabyć pojedynczego kutasa. I sprawa w pewnym sensie rozwiązana. Wprawdzie nie do końca, ale ferment młodych lasek zrobil swoje:);)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio No i proszę, kto by sie tego spodziewał. Stare suki musiały ustapić. Pula lizana przeze mnie od tylu przy blacie biurka, czytała mi ( z trudem, co prawda :devilish:) Rozpodządzenie Zarządu "Fematexu". Z jego treści wynika, żę każda z członkin, a raczej cip, ma prawo miec nie więcej niż 4 sztuki katasów pow. 18 cm.Cała nadwyzka ma byc skierowana na giełde aukcyjną w hali sportowej firmy. Nadmiarowe kutasy będą tam do oglądu i każda pełnoletnia ma prawo nabyć pojedynczego kutasa. I sprawa w pewnym sensie rozwiązana. Wprawdzie nie do końca, ale ferment młodych lasek zrobil swoje:);)
Nie zapominaj o jednym aczkolwiek istotnym szczególe: Magda ma w kieszeni zarząd,więc aukcja może nie być "transparentna". Część członków,czytaj:kutasów może zostać pod stołem Magdy. Mam Ci przypomnieć co stało się z ostatnim męskim członkiem zarządu?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie zapominaj o jednym aczkolwiek istotnym szczególe: Magda ma w kieszeni zarząd,więc aukcja może nie być "transparentna". Część członków,czytaj:kutasów może zostać pod stołem Magdy. Mam Ci przypomnieć co stało się z ostatnim męskim członkiem zarządu?
Tak, pamietam został łaziebnym u Pani Marty🤭 i teraz cienko śpiewa😪
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Oj Ty naiwniaku. Posłuchaj....Mój policyjny nos mówi mi, że Czarne Damy nie pozwola jej tak fikac. Wczoraj byłem na mieście i miałem przy sobie zezwolenie na zakupy od Pauli. Podeszły do mnie 2 z patrolu CZD i oczywiście nogi w rozkrok, chwyt za krocze i słyszę: czysty. Za chwilę obie sie usmiechaja i gadka jak tam zakupy Greg?, co słychać. Kurwa! pomyślałem co tu jest grane? czemu nie odchodza?. Obejrzałem sie ostrożnie. #0 metrów od nas laska o urodzie Hinduski robi mi fotki!! Domyślasz sie, że nie do katalogu Adonisów. One próbują znależć dojście do Magdy. nie wiem jakie kroki podejma ale są bardzo doświadczone nie tylko w gnojeniu facetów ale tęz konkurentek. Tupcio uważaj na siebie, bo ja znam ich metody!
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Oj Ty naiwniaku. Posłuchaj....Mój policyjny nos mówi mi, że Czarne Damy nie pozwola jej tak fikac. Wczoraj byłem na mieście i miałem przy sobie zezwolenie na zakupy od Pauli. Podeszły do mnie 2 z patrolu CZD i oczywiście nogi w rozkrok, chwyt za krocze i słyszę: czysty. Za chwilę obie sie usmiechaja i gadka jak tam zakupy Greg?, co słychać. Kurwa! pomyślałem co tu jest grane? czemu nie odchodza?. Obejrzałem sie ostrożnie. #0 metrów od nas laska o urodzie Hinduski robi mi fotki!! Domyślasz sie, że nie do katalogu Adonisów. One próbują znależć dojście do Magdy. nie wiem jakie kroki podejma ale są bardzo doświadczone nie tylko w gnojeniu facetów ale tęz konkurentek. Tupcio uważaj na siebie, bo ja znam ich metody!
Dzisiaj podpisałem aneks do umowy. Zatytułowany był:"Całkowite zniewolenie",teraz jestem jej własnością. I wiesz co? Dobrze Mi z Tym 😆
Pierwsza tresura już za Mną...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jedno co w tym dobre to to, żę CZD nie moga się tak łatwo dobrac do Ciebie i twoich jaj.. Mogą tylko na zlecenie właścicielki, lub gdy dpościsz się p-stwa wobek kobiety
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry