• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Sama możliwość klęknięcia przed taką boginią sprawia,że każdy pracownik dostaje wzwodu.
A co dalej?
O tym jutro... ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Chciałbym w poniedziałek rano zacząć dzień od pielęgnacji stóp Magdy.Wycałował bym je i wypieścił dokładnie,łącznie z czerwonymi paznokciami. Na twarzy mojej szefowej widoczna aprobata. Mam nadzieję,że doceni moje wyczyny... :(
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ja na kolanach przed biurkiem Magdy,a Ona tak od niechcenia wystawia w moją stronę swoją stópkę i pada krótki rozkaz: "Całuj!". Nie trzeba mi tego dwa razy powtarzać,obchodzę się z jej stopkami i paluszkami jak z najcenniejszym skarbem...
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
W "nagrodę" Magda każe Mi wstać...ma przed oczami sporą wypukłość rysującą się w moich spodniach...każe Mi rozpiąć rozporek i opuścić spodnie do kostek...stoję teraz przed swoją szefową z opuszczonymi spodniami do kostek,w samych bokserkach...Magda kładzie dłoń na moich kroczu i mocno je ściska...mogę wydać z Siebie tylko jęku bólu...
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Bokserki również lądują na ziemi...wyskakuje z nich wyprężony kutas...Magda łapie go u nasady i zaczyna poruszać w górę i w dół... jej piękna dłoń i paznokcie w kolorze czerwonym poruszające się po moim sztywnym palu...aż musiałem zamknąć oczy z rozkoszy...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry