• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No Jasna Dupa!
Przykro jest facetowi czytać, ze jakieś tam męskie dupki nie maja pojęcia o kulturze (czyt. czystości) ciała!
Posiadanie Ogona i zapis w metryce urodzenia nie czynią z nas kimś wyjątkowym.
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
No Jasna Dupa!
Przykro jest facetowi czytać, ze jakieś tam męskie dupki nie maja pojęcia o kulturze (czyt. czystości) ciała!
Posiadanie Ogona i zapis w metryce urodzenia nie czynią z nas kimś wyjątkowym.
Nie miałem na Celu obrażać Łona kobiety Tylko odnosiłem się do przypadku w którym rzeczywiście pocieranie bolało mało to przypomniało mi się jak kiedyś dziewczyna ujeżdżała mojego młodego jeszcze konika ocierając się o niego świeżym odrostem Kurwa też bolało ..Tylko mi tu od miękkiej pipki nie zwyzywać proszę..
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Generalnie sam dbam więc o zadbane staram ..Jestem w stałym związku i bez zarzutu nawet jak włosek mruczy pod nosem..mrrumruu
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
:rolleyes::unsure:
To czuć, że wkręcasz :LOL:
Nie świruj... My Kobiety wiemy, że ,,przed" trzeba się umyć pachnącym mydełkiem a ten ,,zarost" to rzecz drugoplanowa :geek:
Chciałbym, chciałbym po całości ale... niestety nie mogę (wkręcać rzecz jasna). Wiele razy mi się trafiooo trafić... oh, szkoda gadać, serio, zatem wiem że nie wszystkie samiczki umieją foczki dopucować...
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Młoda kuzynką kiedyś chciała mnie nago zobaczyć,nie miałem z problemu.była dziewicą i nie żałuję że się przed nią rozebrałem. Powiedziała "kuzynie ale masz fiuta" pierwszego loda w życiu zrobiła mi,ja pierwszy wylizałem jaj młodziutką cipke może i nie do końca normalne że kuzyn z kuzynką ale nie mogę zapomnieć o tym.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
A ja Wam powiem szczerze, nie znoszę tych krost wszędobylnych, które powstają u wielu, wielu pań gdy nieumiejętnie golą się. Jest tragedia, pryszcz na pryszczu, to ja sobie wtedy wolę niegolone, serio. Na dodatek, często skóra im się wtedy obciera o odrastające kłaczki i ciągle jest zaczerwieniona. Gdy pannica jest młoda, skóra młoda - wtedy w miarę szybko się odradza i wszystko schodzi lecz ... po 35-40 roku życia nie jest już aż tak cacy, jak u młodych, naprawdę. Taka nagminnie golona potrafi tak oszpecić sobie foczkę, że bez okularów spawalniczych lizać nie podchodź...
I dlatego ja woskuję w salonie. U mnie też golenie się nie sprawdza😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry