• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Przed lustrem, czy kobieta?
Rozumiem, że do mnie pytanie...
"Pokazywanie przed lustrem" - trochę się gryzie po przed lustrem to widzimy samych siebie więc jakie to "pokazywanie", dla mnie "pokazywanie" dotyczy raczej drugiej osoby, dlatego szanowny Retnu - kobiecie/facetowi.... Tak to rozumiem
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Generalnie w domu po kąpieli zawsze ..śpię nago od zawsze więc kiedy wstaje w nocy gdziekolwiek jestem goły.. podjeść coś w kuchni dopić drinka :)
Nauczyłem też tego swojego 6 letniego syna ..Nie zważam na odsłonięte okna i podwórko na chwilkę ukradkiem w nocy na sekundę w nagłej sprawie zawołać psy. .Jednak nie narzucam widoku swojej nagości innym i celowo tym bardziej że szału nie ma :) :)
 
J

Juhas

Guest
Generalnie w domu po kąpieli zawsze ..śpię nago od zawsze więc kiedy wstaje w nocy gdziekolwiek jestem goły.. podjeść coś w kuchni dopić drinka :)
Nauczyłem też tego swojego 6 letniego syna ..Nie zważam na odsłonięte okna i podwórko na chwilkę ukradkiem w nocy na sekundę w nagłej sprawie zawołać psy. .Jednak nie narzucam widoku swojej nagości innym i celowo tym bardziej że szału nie ma :) :)
 
J

Juhas

Guest
Generalnie w domu po kąpieli zawsze ..śpię nago od zawsze więc kiedy wstaje w nocy gdziekolwiek jestem goły.. podjeść coś w kuchni dopić drinka :)
Nauczyłem też tego swojego 6 letniego syna ..Nie zważam na odsłonięte okna i podwórko na chwilkę ukradkiem w nocy na sekundę w nagłej sprawie zawołać psy. .Jednak nie narzucam widoku swojej nagości innym i celowo tym bardziej że szału nie ma :) :)
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Ok tak mi się przypomniała anegtotka w sumie nie pamiętałem jak długo już śpię goły ..i pewnie stary tez tak spał ..
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
A ja Wam powiem szczerze, nie znoszę tych krost wszędobylnych, które powstają u wielu, wielu pań gdy nieumiejętnie golą się. Jest tragedia, pryszcz na pryszczu, to ja sobie wtedy wolę niegolone, serio. Na dodatek, często skóra im się wtedy obciera o odrastające kłaczki i ciągle jest zaczerwieniona. Gdy pannica jest młoda, skóra młoda - wtedy w miarę szybko się odradza i wszystko schodzi lecz ... po 35-40 roku życia nie jest już aż tak cacy, jak u młodych, naprawdę. Taka nagminnie golona potrafi tak oszpecić sobie foczkę, że bez okularów spawalniczych lizać nie podchodź...
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
A ja Wam powiem szczerze, nie znoszę tych krost wszędobylnych, które powstają u wielu, wielu pań gdy nieumiejętnie golą się. Jest tragedia, pryszcz na pryszczu, to ja sobie wtedy wolę niegolone, serio. Na dodatek, często skóra im się wtedy obciera o odrastające kłaczki i ciągle jest zaczerwieniona. Gdy pannica jest młoda, skóra młoda - wtedy w miarę szybko się odradza i wszystko schodzi lecz ... po 35-40 roku życia nie jest już aż tak cacy, jak u młodych, naprawdę. Taka nagminnie golona potrafi tak oszpecić sobie foczkę, że bez okularów spawalniczych lizać nie podchodź...
To prawda ..Kiedyś nawet nos sobie obtarłem ...to było niebezpieczne..:love:
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Racja, przyjemne to to nie jest ale wie o tym tylko ten, który to przeżył. Nie ma to jak delikatne łaskotanie włoskami po nosie i im dłuższe tym na końcu cieńsze i odczucia inne (odczucia na twarzy) a nie tam jakaś tarka czy papier P80...

Problem z owłosieniem jest jednak inny, tylko ... nikt wprost nie mówi...
Chodzi o higienę!!
Mało człeków pospolitych uważało na biologii w szkole i tyrasss mają przeogromny problem z zatrybieniem, że... te włoski gdy ... nie umyte umiejętnie -- po prostu jadą! Nikt głośno o tym - zwłaszcza partnerce na szybkim seksiku nie powie, prawda? no i stąd golenie stało się wymagane!!!!
A na bioloogii mówili, że ludzki łój czyli tłuszcz czyli pot... rozpuszcza się w czasie od 3-4 do nawet 6-7 minut w temperaturze minimum 40C.
Tak, tak, prysznice i szybkie podmywanko g...ówno dają tyle że ... każdy stara się zamieść temat pod dywan, zgól to, będzie łatwiej!
Wanna, panie i panowie, tylko wanna a nie kilogramy chemii w postaci pachnidełek oraz minutowy prysznic bo... nic to nie da a luby, luba... kochający, szanujący... ma wtedy przeogromny problem zwrócic uwagę no bo jak to? Jak to wprost powiedziec dziewczynie że foka jej "daje"?


To samo facety, potrafią nie moczyć jajófff dniami... serioo! Z tego co wnioskuję po zasłyszanych ościennie historiach to co 2 facio ma na pieńku z wanną!! Ehhh, co za czasy...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Lecz delikatne takie piórka lekkie Po prostu przystrzyżone i zadbane jeśli już są ...O włosy Kobiety dbają prawda?
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Lecz delikatne takie piórka lekkie Po prostu przystrzyżone i zadbane jeśli już są ...O włosy Kobiety dbają prawda?
Mało kiedy kobieta trybi iż... te włosy na dole są dla niego a nie... dla niej, stąd problem, zgolę = mniej do mycia :)
Nie będzie musiał wąchać ... akurat wanny nie ma, nie ma gdzie i jak moczyć... a w pistuuu z nimi, łysa ... sama nie jest ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry