• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie seks z samego rana?

Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia. Uwielbiam seks o świcie!
To otulenie półsnem, ciepłem pościeli i pierwsze oznaki budzącego się dnia za oknem.
Jest leniwie, powoli na granicy jawy i snu.
Zawsze musi minąć chwila, zanim się zorientuję, czy to się dzieje naprawdę, czy tylko mi się śni.
U mężczyzn nad ranem, zaraz po wybudzeniu poziom testosteronu jest bardzo wysoki co błyskawicznie przekłada się na cudowną, twardą erekcję 🤗.
Taka dawka endorfin z samego rana sprawia, że zazwyczaj, mam przez cały dzień dobry nastrój.
To jest coś pięknego ❤️❤️
 
Kobieta

Monika77

Cichy Podglądacz
podobno mniej kobietek ma ochote na sex zaraz po przebudzeniu albo jeszcZe drzemiac w póŁsnie:)
za to jesli chodzi o panow .....to chyba kazdy ma ochote na seksik

wiec jak to jest :jesli chodzi o panow i panie??
jak to jest u was??

ja osobiscie po przebudzeniu jak tylko czuje z tyłu mojego skarbenika wtulonego we mnie nie moge oprzec sie zeby sie nie poocierac o niego/powtulac .....i zaczyna sie
nie ma szans i ciagle obydwoje jestesmy wszedzie spoznieni
naszczescie sami wyznaczamy sobie czas zebrania sie do pracy

choc nie zawsze :(
Potrawy sex to jest najlepsze co może być
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia. Uwielbiam seks o świcie!
To otulenie półsnem, ciepłem pościeli i pierwsze oznaki budzącego się dnia za oknem.
Jest leniwie, powoli na granicy jawy i snu.
Zawsze musi minąć chwila, zanim się zorientuję, czy to się dzieje naprawdę, czy tylko mi się śni.
U mężczyzn nad ranem, zaraz po wybudzeniu poziom testosteronu jest bardzo wysoki co błyskawicznie przekłada się na cudowną, twardą erekcję 🤗.
Taka dawka endorfin z samego rana sprawia, że zazwyczaj, mam przez cały dzień dobry nastrój.
dokładnie tak! Uwielbiam, jak dziewczyna jeszcze śpi a ja ją powoli budzę pocałunkami i schodzę coraz niżej i zaczynam całować tyłek a ona się wypina i robi sie cała mokra i dochodzi a ja twardy aż w końcu w nią wchodzę I dochodzi jeszcze raz z moim penisem w sobie <3
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Seks Praktykant
Ja właśnie po, obudziliśmy się oboje i tak jakoś wyszło na boczku od tyłu szybki numerek. Otworzyło mi to oczy bardziej, niż podwójne espresso.
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Wieczorem zazwyczaj jestem wymęczony po całym dniu pracy, więc zdecydowanie z rana.
Gdy spaliśmy razem, największa ochota nachodziła mnie około 03:00 lub zaraz po przebudzeniu.

Raz nawet obudziłem się kochając się z partnerką.
Ona zdziwiona, że nic nie pamiętam, a ponoć już od 10 min dobierałem się do niej, a nawet penetrowałem na łyżeczkę.

Natomiast patrząc na większość relacji, potwierdzam... kobiety wolą wieczór 😢
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Wieczorem zazwyczaj jestem wymęczony po całym dniu pracy, więc zdecydowanie z rana.
Gdy spaliśmy razem, największa ochota nachodziła mnie około 03:00 lub zaraz po przebudzeniu.

Raz nawet obudziłem się kochając się z partnerką.
Ona zdziwiona, że nic nie pamiętam, a ponoć już od 10 min dobierałem się do niej, a nawet penetrowałem na łyżeczkę.

Natomiast patrząc na większość relacji, potwierdzam... kobiety wolą wieczór 😢
No bo rano w tygodniu ciężko za to jak jest wolny dzień to sex zaraz po przebudzeniu mega.....i potem do wieczora kilka razy 😈w tygodniu najgorzej jak chłopak wychodzi a ja mam wolne,chcica że masakra i trzeba sobię na własną rękę radzić 👀
 
Mężczyzna

Mazan

Seks Praktykant
No bo rano w tygodniu ciężko za to jak jest wolny dzień to sex zaraz po przebudzeniu mega.....i potem do wieczora kilka razy 😈w tygodniu najgorzej jak chłopak wychodzi a ja mam wolne,chcica że masakra i trzeba sobię na własną rękę radzić 👀
W tygodniu też można, 30 minut przecież to nie musi zawsze trwać :)
 
Mężczyzna

SlawekBi

Nowicjusz
podobno mniej kobietek ma ochote na sex zaraz po przebudzeniu albo jeszcZe drzemiac w póŁsnie:)
za to jesli chodzi o panow .....to chyba kazdy ma ochote na seksik

wiec jak to jest :jesli chodzi o panow i panie??
jak to jest u was??

ja osobiscie po przebudzeniu jak tylko czuje z tyłu mojego skarbenika wtulonego we mnie nie moge oprzec sie zeby sie nie poocierac o niego/powtulac .....i zaczyna sie
nie ma szans i ciagle obydwoje jestesmy wszedzie spoznieni
naszczescie sami wyznaczamy sobie czas zebrania sie do pracy

choc nie zawsze :(
Taki sobotni czy niedzielny poranek, kiedy nie trzeba wstawać z budzikiem to, jak dla mnie i mojej partnerki, idealny czas na poranne pieszczoty, czego i wszystkim z serca życzę :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry