• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań czy lubicie Seks Analny ?

Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Myślę że to sprawa indywidualna każdej z kobiet... Mam kilka przyjaciółek które w okresie 17-19 roku życia, mając swoich partnerów uprawiał tylko i wyłącznie seks analny z podświadomościa że w tym wieku będzie to dla nich bezpieczniejsze aby nie zajsc w niechciana ciąże... Do chwili obecnej mam kontakt z tymi dziewczynami i kiedy poruszam ten temat na spotkaniach to potwierdza się teoria że wszystko zależy od kobiety... Od sytuacji... Od stanu podniecenia... Czasem kobieta która się brzydzi seksu analnego, podczas ogromnego podniecenia podczas klasycznego seksu jest w stanie w momencie euforii nakierować kutasa swojego partnera w ciasna dupcie, poprpstu jest tak mocno podniecony że szuka nowych doznan. Lecz tak jak mówię, jest to kwestia indywidualna, i wiele czynników na to wpływa
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Pytanie do Pań czy lubicie Seks Analny?
Bardzo.

Bardziej chodzi mi czy doznania są lepsze od penetracji Cipki czy analnie ?
Czasem lepsze, czasem nie. Zależy od dnia. Oczywiście zawsze trzeba zacząć od standardowej penetracji, a później przejść do anala, a podczas, trzeba palcami stymulować też cipkę (nie znoszę tego słowa🤷🏻‍♀️). Każda kobieta, która nie uprawia seksu analnego, dużo traci
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Czasem lepsze, czasem nie. Zależy od dnia. Oczywiście zawsze trzeba zacząć od standardowej penetracji, a później przejść do anala, a podczas, trzeba palcami stymulować też cipkę (nie znoszę tego słowa🤷🏻‍♀️). Każda kobieta, która nie uprawia seksu analnego, dużo traci
Czemu cipka jest tak źle kojarzona? XD Jak na nią mówić, może w ogóle. Chociaż ja lubię brzoskwinka/nektarynka. xD
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Bo to słowo nie kojarzy się dobrze. Nie książkowo, nie „z klasą”.. tak jakby je dresiarze pod klatką wymyślili😂
Dobra zaczynając od "cipki" to generalnie jest to słabe słowo. xD W teorii można nazwać jak się chce już nawet był temat o tym i można przenieść, ale dokończę tutaj...
Najlepiej jak dziewczyna sama nam powie jak lubi na "myszkę, szparkę, różyczkę, kwiatek, brzoskwinkę, muszelkę, motylka, wrota do raju" mówić. :D
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Dobra zaczynając od "cipki" to generalnie jest to słabe słowo. xD W teorii można nazwać jak się chce już nawet był temat o tym i można przenieść, ale dokończę tutaj...
Najlepiej jak dziewczyna sama nam powie jak lubi na "myszkę, szparkę, różyczkę, kwiatek, brzoskwinkę, muszelkę, motylka, wrota do raju" mówić. :D
Jeśli mam być szczery, w zestawieniu z tymi synonimami i eufemizmami cipka wypada o niebo lepiej :D Brońmy cipki! :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jeśli mam być szczery, w zestawieniu z tymi synonimami i eufemizmami cipka wypada o niebo lepiej :D Brońmy cipki! :)
Nope bo cipa ma zbyt wiele określeń na które spadają negatywne, cipa=fajtłapa w stosunku np. do mężczyzny w sumie nie bo jest cipą, a jak powiesz o kobiecie, że jest kutasem, to jakoś to lepiej brzmi. xD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry