• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie seks z samego rana?

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Tak, z rana faktycznie sporo ochoty, ale na kacu, eeę, to chyba nie najlepszy pomysł, ale wypoczęty organizm daje spore możliwości,
Jest jeszcze jedna opcja, w nocy po odespaniu lekkim dnia, chwilą przebudzenia ok 3godziny, może wcześniej, może później, i okazuje się, o ile parner/ka niezbyt się wścieknie w pierwszej chwili z powodu nieczekiwanej pobudki, to może skończyć się całkiem niezła zabawa,
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Rano jest najlepiej, jak ma się chwile czasu więcej, bo na szybkości tez nie ma co. Ale jeszcze lepszy seks jest nad ranem, w czasie pobudki o 3-5, gdzie po numerku można jeszcze iść spać na trochę ☺️
Ja zauważyłem że w tych godzinach zawsze mam największa ochotę.
Chyba nie ma takiej sytuacji że o tej porze bym się obudził bez sterczącego cótasa 😊🤫
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Dwa czynniki pobudzają nas rano, a pewnie i wiele więcej, nad ranem, mamy największy poziom testosteronu w organizmie i pełny pęcherz, to powoduje z pewnością gotowość przyrodzenia do działań a i poranne marzenia senne, gdy śpimy a umysł zaczyna pracować pobudzany sygnałami z podbrzusza dokładają do tego stanu gotowości swoje trzy grosze.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Lubię, ale rzadko sie zdarza.
Chciałabym go obudzic lodzikiem, ale on albo na brzuchu albo dupą odwrócony, więc żadna niespodzianka :/
Wsun dłoń pod niego.... Albo pomiędzy jego pośladki...
Ale chyba najlepiej to gdy śpi na brzuchu przytul się zakładając nogę na niego, zacznij poruszać biodrami ocierając się o jego ciało. Może to nie będzie od razu lodzik ale może zmusi go by się odwrócił. A jeśli się przebudzi to się nie przejmuj, bo zanim zaskoczy co się dzieje jego palą będzie w Twoich rączkach i usteczkach 😎
 
Mężczyzna

Antico

Nowicjusz
Rano jest najlepiej, jak ma się chwile czasu więcej, bo na szybkości tez nie ma co. Ale jeszcze lepszy seks jest nad ranem, w czasie pobudki o 3-5, gdzie po numerku można jeszcze iść spać na trochę ☺️
Cudowna opcja, zwłaszcza jak jedno z partnerów jest już rozbudzone i podniecone a drugie w półśnie i zaczyna czuć pieszczoty…😉
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Najlepiej jak Cię budzi ssac łapczywie kutasa, jeszcze przez chwilę nie wiem co się dzieje
Ok, nie pamiętam czy to się kiedykolwiek o u nas zdążyło. Chyba nicgy6, choć wiele razy mówiłem , że marzy mi się to, ale niestety partnerka po prostu budzi się wolniej idę mnie. Za to mi zdążali się nieraz nad ranem budzić i zaczynać jej się wpychać między nogi, a jak wieczorem się kochaliśmy i jest jeszcze od tego mocno mokra to łatwiej se tam dostać i kontynuować, kilka razu się tak udało, ale ostatnio też zbytnio zaspany rano jestem 🙄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry