• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lewatywa w roli głównej, wstęp do seksu.

Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
Piszę z autopsji. Z tego co wiem to nawet 1/3 ludzi ma wrażliwa pupę i delikatne penetrowanie. Piszę ogólnie choć fakt, że się odchodzi od starych metod leczenia i nie tylko. Choć znam lekarza i kilka pielęgniarek które w dalszym ciągu uprawiają stara medycynę i oj, chciałabym być tak zdrowa jak oni. No dużo medycznych historii ;)
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Stare szkoły leczenia były, są i będą, ale jak wszystko ulegają w mniejszym lub większym stopniu modyfikacjom. Nie twierdzę, że stosowanie lewatyw w placówkach leczniczych odejdzie do lamusa, ale za kilka- może kilkanaście lat będzie stosowana tylko w uzasadnionych przypadkach i to tylko przez tę starszą kadrę medyczną.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
W sumie lewatywa do tej pory jest używana np. przed operacjami. Ale też sporo starszej kadry pielęgniarskiej sobie robi też rekreacyjnie. ;) Lubię wyeksponowaną pupę i aspekt psychologiczny, a przede wszystkim jak wlewa się ciepły rumianek albo woda z dodatkami do pupy naciskając na kobiecość wariuje i jest bardzo mokra
Szkoda, że wspominasz o starszej kadrze pielęgniarskiej. Gdyby jakaś młoda atrakcyjna pielęgniarka chciałaby zrobić mi lewatywę nie miałbym nic przeciwko 😜
 
Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
Jestem chętna i to w obie strony ;). Żałuję że nie poszłam na studia pielęgniarskie.. choć pracuje nad tym żeby to zmienić. Kiedyś był to element inicjacji. I raczej była to częsta praktyka medyczna np. podczas choroby, bo raz że nawadnia, dwa dużo kobiet ma problemy w tym temacie, no i zbija gorączkę bez leków.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jestem chętna i to w obie strony ;). Żałuję że nie poszłam na studia pielęgniarskie.. choć pracuje nad tym żeby to zmienić. Kiedyś był to element inicjacji. I raczej była to częsta praktyka medyczna np. podczas choroby, bo raz że nawadnia, dwa dużo kobiet ma problemy w tym temacie, no i zbija gorączkę bez leków.
W obie strony? Czemu nie...😉
 
Mężczyzna

ThomasPS

Cichy Podglądacz
Lewatywa, każdy wie o co chodzi.
Czy lewatywa może kojarzyć się z czymś innym niż z bólem? Może!
Pierwszą lewatywę miałam robioną przed porodem. I szczerze mówiąc wcale nie dziwię się dlaczego ludzie boją się tego, dlaczego unikają tego jak ognia a na myśl o zabiegu mają mdłości.
Wcześniej lubiłam wlać sobie trochę wody żeby oczyścić się przed analem (lewatywa płytka).
Od wielu lat wraz z mężem poznajemy siebie i swoje ciała. Otwarcie mówimy o swoich potrzebach. Pewnego dnia zapytałam czy miałby ochotę zrobić siku. We mnie. On zszokowany samym pomysłem ale jednak ciekawość przeważyła szalę. Oczywiście facetowi trudno zrobić siku podczas wzwodu ale wystarczy poćwiczyć, co mój mąż nieustannie robił. Pierwszy raz był w łazience (dla bezpieczeństwa pościeli). Później robiliśmy to wszędzie i w różnych pozycjach.
Ale Lucy oczywiście było mało. Zakupiłam irygator do lewatywy. Pierwszy raz zrobiłam sama, musiałam wiedzieć ile wody jestem w stanie przyjąć. Strasznie podniecająca sprawa. Później lewatywę robił mi mąż, masując moją myszkę, brzuch, piersi.
Kiedy woda wypełnia Cię od środka jest to niesamowite i podniecające uczucie.
Tyle z mojej strony :)
Jeśli macie pytania to śmiało. Chętnie odpowiem.

Owe zjawisko nazywane jest przez wszystkowiedzących seksuologów klizmafilią :)
Nie mialem i nie planuje miec. Natomiast moja siostra miala robiona kilka razy, podobnie jak Ty przed porodem i potem tez przed kolonoskopia. i mowila ze faktycznie nic przyjemnego. Na codzien chyba tez nie praktykuje.
 
Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
Jest duża różnica między lewatywą medyczną a robioną w ramach zabaw erotycznych albo leczenia zaparć ale w warunkach domowych, gdzie można kontrolować ilość wlewu, pozycji czy składników aktywnych. Ta druga może być bardzo stymulująca i faktycznie cipka jest bardzo mokra, gdy przygotowuje się roztwór np. z naparu rumianku który relaksuje i koi wypełniając pupę od środka ;)
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
Jest duża różnica między lewatywą medyczną a robioną w ramach zabaw erotycznych albo leczenia zaparć ale w warunkach domowych, gdzie można kontrolować ilość wlewu, pozycji czy składników aktywnych. Ta druga może być bardzo stymulująca i faktycznie cipka jest bardzo mokra, gdy przygotowuje się roztwór np. z naparu rumianku który relaksuje i koi wypełniając pupę od środka ;)
Jak dokładnie przygotowujesz ten napar ?
 
Mężczyzna

bAnalny

Cichy Podglądacz
Ja cały czas gruszki używałem ale chce sobie teraz wlewke zrobić z większej ilości. Jak głęboko wężyk wkładasz?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry