• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lekki cuckold

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie ma tu żadnej sprzeczności, nigdy nie pójdę do łóżka z kimś obcym bez obecności mojego mężczyzny, lubimy się bawić w większym gronie, ale zawsze jesteśmy w tym gronie. Dla mnie to zdradą nie jest, zdradą jest oszustwo, potajemne schadzki itp. Tu żadne nasze zasady nie są łamane, na wszystko się godzą obie strony i obie w tym biorą udział.
Czyli wzrok kogoś innego zmienia się w nieżenujący jeśli mąż ten wzrok widzi?
Jest jakaś zależność pomiędzy inteligencją, a rozdętym ego. Osoby inteligentne i na poziomie są skromne, dopuszczają dowody naukowe, fakty, wyniki obserwacji i badań, a osoba mniej inteligenta kieruje się wyłącznie własnym ja i chce sobie podporządkować wszystko wbrew logice.
Człowiek nie jest monogamiczny - to jest fakt, ale duża część mężczyzn z niskim IQ uważa, że kobiety z którymi są muszą być monogamiczne, więc są zwykle z przymusu i lęku przed partnerem nie ujawniają swoich pragnień/fantazji lub są tak zniewolone, że nawet ich nie mają.
Między inteligencją a ego owszem, ale nie między zazdrością i ego/inteligencją.
Są tez osoby monogamiczne z jednak sporą inteligencją - to już jest szufladkowaniem ludzi. Bardziej chodzi o to o co dany człowiek jest zazdrosny. Jeśli o wzrok innego to owszem można to określać w zakresie zniewolenia ale seks to inna bajka mimo wszystko.
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
moje przemyślenia w tym temacie ,moze ktos ma podobnie...

powiem tak że myślę że żaden mąż nie wie o swojej żonie nic ,nie wie jaka jest kochanką do puki nie stanie z boku i nie zobaczy jej z innym ,nie zobaczy jej namiętności jej oddania innemu jej żaru , jej ruchów jej podniecenia bo co innego jest być z nią i odczuwać a co innego obserwować z boku na własne oczy.
Do puki nie stanie z boku i nie poczuje w sercu tego uczucia zazdrości przechodzącego w podniecenie i zauroczenie, tej zazdrości przechodzącej w poczucie dumy i zadowolenie - tak to moja żona ..jej prawdziwe ja bez ściemy bez pruderii bez ograniczeń to jej prawdziwa nie skrywana seksualność
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Do puki nie stanie z boku i nie poczuje w sercu tego uczucia zazdrości przechodzącego w podniecenie i zauroczenie, tej zazdrości przechodzącej w poczucie dumy i zadowolenie - tak to moja żona
W moim przypadku po zazdrości pojawiłaby się złość, upokorzenie, następnie wściekłość i furia, a na koniec pobyt z zakładzie karnym 😑 .
Nie mierz innych swoją miarą.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Frank50 ma racje. Pozwolilem swojej zonie dac dupy innemu w czwartek a tu sie okazalo ze od 11 lat jesem w zwiazku z dziwka. Calowala sie z nim, obciagala kutasa sciskajac jajka, dalej mu sciskala jak ja pierdolil od tylu a na final dala mu sie sposcic w srodku. Uznala ze mnie to podnieci i miala racje. Zdjecie jej cipki z ktorej wycieka jego sperma jest niesamowite! Bedziemy kontyunuwac te klimaty. Teraz moja dziwka chce jechac do niego w tym tyg zostawiajac mnie w domu z dziecmi ktorych ja mam pilnowac zeby ona mogla pierdolic sie z innym. Powiedziala ze w nagrode wypnie mi sie od razu w korytarzu jak wroci i bede mogl wszystko wyczyscic albo dolac. Wez tu jej nie kochaj.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Nie ma tu żadnej sprzeczności, nigdy nie pójdę do łóżka z kimś obcym bez obecności mojego mężczyzny, lubimy się bawić w większym gronie, ale zawsze jesteśmy w tym gronie. Dla mnie to zdradą nie jest, zdradą jest oszustwo, potajemne schadzki itp. Tu żadne nasze zasady nie są łamane, na wszystko się godzą obie strony i obie w tym biorą udział.

Jest jakaś zależność pomiędzy inteligencją, a rozdętym ego. Osoby inteligentne i na poziomie są skromne, dopuszczają dowody naukowe, fakty, wyniki obserwacji i badań, a osoba mniej inteligenta kieruje się wyłącznie własnym ja i chce sobie podporządkować wszystko wbrew logice.
Człowiek nie jest monogamiczny - to jest fakt, ale duża część mężczyzn z niskim IQ uważa, że kobiety z którymi są muszą być monogamiczne, więc są zwykle z przymusu i lęku przed partnerem nie ujawniają swoich pragnień/fantazji lub są tak zniewolone, że nawet ich nie mają.
Myślę, że obie Panie macie rację. odmian cuckoldu tak jak podejścia do samego sexu, jest tyle ile par, które go tworzą. To co lubią i jak daleko będą chcieli sie posunąć zależy tylko i wyłącznie od nich.
W kwestii cuckold a szczególnie w jego odmianie Ultimate uważam, że ktoś kto nie ma tego "kinku" czesto nie będzie w stanie tego zrozumieć. Statystyki mówią tu o 30 % populacji, która na cuckold reaguje z obrzydzeniem i nic i nikt nigdy tego nie zmieni.
 
Mężczyzna

Seev8989

Nowicjusz
Nie czytałem całego wątku.moja fantazja,o której moja kobieta wie jest właśnie flirt i cuckold w mojej obecności.mialem okazję już czytać pikantne wiadomości jej z innym facetem ale dalej nie poszło 😕 dla mnie cała otoczka,przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał.moze kiedyś...
 

prymek

Nowicjusz
Nie czytałem całego wątku.moja fantazja,o której moja kobieta wie jest właśnie flirt i cuckold w mojej obecności.mialem okazję już czytać pikantne wiadomości jej z innym facetem ale dalej nie poszło 😕 dla mnie cała otoczka,przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał.moze kiedyś...
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, cała ta otoczka, ubiór, rozmowa jest bardzo podniecająca
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
Nie czytałem całego wątku.moja fantazja,o której moja kobieta wie jest właśnie flirt i cuckold w mojej obecności.mialem okazję już czytać pikantne wiadomości jej z innym facetem ale dalej nie poszło 😕 dla mnie cała otoczka,przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał.moze kiedyś...
fantazje są od tego aby je spełniać ,
rozmawiaj z nią podsycaj powiedz jej o swoich fantazjach
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Nie czytałem całego wątku.moja fantazja,o której moja kobieta wie jest właśnie flirt i cuckold w mojej obecności.mialem okazję już czytać pikantne wiadomości jej z innym facetem ale dalej nie poszło 😕 dla mnie cała otoczka,przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał.moze kiedyś...
Musisz spróbować, wtedy przekanasz się czy "cała otoczka, przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał".
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Nie czytałem całego wątku.moja fantazja,o której moja kobieta wie jest właśnie flirt i cuckold w mojej obecności.mialem okazję już czytać pikantne wiadomości jej z innym facetem ale dalej nie poszło 😕 dla mnie cała otoczka,przygotowania i wszystko przed jest bardziej kręcąca niż finał.moze kiedyś...
Jest to podniecające, czasami mam możliwość czytać wiadomości które dostaję żona od cichych wielbicieli . Teksty słodzenia by ją
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, cała ta otoczka, ubiór, rozmowa jest bardzo podniecająca
Gra wstępna
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry