• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto był odważny , rozbierał się na domowych imprezach i w jakich okolicznościach

Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Kraków,jakiś klub niedaleko rynku wchodziło się schodkami w dół,nazwy nie pamiętam.Na początku ,były żarty ,rozmowy ,no i sporo alkoholu. Później graliśmy w pokera ,oczywiście rozbieranego , dwie koleżanki i paru chłopaków .W trakcie koleżanki zniknęły,na początku wygrywałam ale potem karta mi nie szła, zostałam w prześwitującej bluzce którą miałam w komplecie z sukienką ,potem już nawet bez sukienki....dosłownie bez niczego.Zgadzałam się żeby bawili się moją szparką i piersiami, niektórzy wpychali mi palce pozwalałam na to, byle tylko odegrać chociaż sukienkę. W końcu panowie ograli mnie kompletnie i zostałam bez majtek. Okazało się że nie mam w czym i za co wrócić do domu. Padła propozycja ,sukienka za seks z nimi,przemyślałam sprawę i dałam odpowiedź
Możecie mnie ruchać jak chcecie, ale tylko przez kwadrans, OK? Zgodzili się ale na pół godziny,co miałam zrobić,przystałam na to,kiwnęłam głową na zgodę. Byłam gotowa oddać się każdemu,byleby odzyskać , sukienkę i resztę moich fantów.Łysy zaprowadził mnie do salki na zapleczu, pokazał mi miejsce na sofie i kazał wygodnie się położyć.Najpierw ten łysy,lizał mnie mocno,ale całkiem fachowo potem posuwali mnie po kolei,który gdzie chciał,w usta cipkę ,albo pupę. Każdy spuszczał się szybko i zaraz wchodził następny,spermę miałam dosłownie wszędzie,masakra nie byłam pewna, kto mnie zerżnął i ile razy. ,czy każdy był tylko raz czy więcej .Po wszystkim,dostałam sukienkę,i ręcznik,oraz torebkę i pieniądze na taksówkę.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Kraków,jakiś klub niedaleko rynku wchodziło się schodkami w dół,nazwy nie pamiętam.Na początku ,były żarty ,rozmowy ,no i sporo alkoholu. Później graliśmy w pokera ,oczywiście rozbieranego , dwie koleżanki i paru chłopaków .W trakcie koleżanki zniknęły,na początku wygrywałam ale potem karta mi nie szła, zostałam w prześwitującej bluzce którą miałam w komplecie z sukienką ,potem już nawet bez sukienki....dosłownie bez niczego.Zgadzałam się żeby bawili się moją szparką i piersiami, niektórzy wpychali mi palce pozwalałam na to, byle tylko odegrać chociaż sukienkę. W końcu panowie ograli mnie kompletnie i zostałam bez majtek. Okazało się że nie mam w czym i za co wrócić do domu. Padła propozycja ,sukienka za seks z nimi,przemyślałam sprawę i dałam odpowiedź
Możecie mnie ruchać jak chcecie, ale tylko przez kwadrans, OK? Zgodzili się ale na pół godziny,co miałam zrobić,przystałam na to,kiwnęłam głową na zgodę. Byłam gotowa oddać się każdemu,byleby odzyskać , sukienkę i resztę moich fantów.Łysy zaprowadził mnie do salki na zapleczu, pokazał mi miejsce na sofie i kazał wygodnie się położyć.Najpierw ten łysy,lizał mnie mocno,ale całkiem fachowo potem posuwali mnie po kolei,który gdzie chciał,w usta cipkę ,albo pupę. Każdy spuszczał się szybko i zaraz wchodził następny,spermę miałam dosłownie wszędzie,masakra nie byłam pewna, kto mnie zerżnął i ile razy. ,czy każdy był tylko raz czy więcej .Po wszystkim,dostałam sukienkę,i ręcznik,oraz torebkę i pieniądze na taksówkę.
wow
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mi się zdarzyło kilkukrotnie przy jakiś okazjach grać w butelkę albo pokera.
Zdarzały się małe imprezy u kumpla, który miał w domu saunę i sami doprowadzaliśmy do tego, że wszystkie Panie i Panowie zrzucali ciuchy i dobrze się bawili.
Na imprezie gdzie były duży basen, na działce u koleżanki jakoś tak spontanicznie wyszło, że połowa gości biegała półnago lub całkiem nago.
No i raz moja dobra koleżanka że studiów (która była antytezą świętości i porządności😂 a do tego sypialiśmy ze sobą regularnie jak miała już narzeczonego😂) zaprosiła mnie na swój wieczór panieński. Tak jak się spodziewałem impreza była gruba i bardzo dużo się działo, łącznie z tym, że w pewnym momencie zostałem w stroju Adama😋😜
Generalnie bardzo miło wspominam te przypadki. Absolutnie nie czuję zażenowania z tego powodu.
 
Kobieta

dzwoneczek

Cichy Podglądacz
Ja nie miałem takich przygód więc nie opowiem nic od siebie i nie będę zmyślał bo jestem uczciwy a takie opowieści bywają bardzo ciekawe. Nie pisać głupich komentarzy tylko prawdziwe historie .Odpowiedzi w dwóch słowach tez nie ma sensu pisać .Opisy orgii też są nie ciekawe ale jakieś zabawy erotyczno -rozbierane to co innego
Jak mialam jakieś naście lat,zbieralismy się czasem w ok.10 osòb u kolegi,ktòrego tata pracowal na nocki.Kazda impreza byla bezubraniowa.Nie ze od razu sex,ale tanczylusmy,bawiliśmy sie jak na normalnej imprezie ,tyle ze nago.No chyba ,ze ktòrys z chlopakòw chcial sobie wlożyć paluszek ☺️ Fajnie bylo...ehh
 
Mężczyzna

Fantazjujacy

Nowicjusz
Ja nie miałem takich przygód więc nie opowiem nic od siebie i nie będę zmyślał bo jestem uczciwy a takie opowieści bywają bardzo ciekawe. Nie pisać głupich komentarzy tylko prawdziwe historie .Odpowiedzi w dwóch słowach tez nie ma sensu pisać .Opisy orgii też są nie ciekawe ale jakieś zabawy erotyczno -rozbierane to co innego
A ja się rozebrałem raz w prawdzie nie na imprezie tylko podczas odwiedzin świadków jechowych
Żona wyjechała a ja widziałem że na na naszej ulicy grasują świadkowie.
Więc jak przyszłemu do domu szybki prysznic i czekałem na odwiedziny miałem na sobie płaszcz kąpielowy oczywiście nie zawiązany .Nagle usłyszałem dzwonek otworzylem drzwi i zaprosiłem do środka jak weszły Panie do pokoju rozchylilem szlafrok i powiedziałem że mam zwyczaj chodzić na golasa .Panie przez moment osłupiały i nie wiedziały co robić ale po chwili postanowiły że nie będą mnie nawracać .Grzecznie opuścili moje mieszkanko ta młodsza jeszcze się oglądała
Od tego czasu świadkowie jechowi mnie zadko odwiedzają a jak już to przychodzą w mieszanym tawarzystwie
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Jak mialam jakieś naście lat,zbieralismy się czasem w ok.10 osòb u kolegi,ktòrego tata pracowal na nocki.Kazda impreza byla bezubraniowa.Nie ze od razu sex,ale tanczylusmy,bawiliśmy sie jak na normalnej imprezie ,tyle ze nago.No chyba ,ze ktòrys z chlopakòw chcial sobie wlożyć paluszek ☺️ Fajnie bylo...ehh
I jak ktoś z chlopakoem chciał włożyć paluszek, to co? 😉
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
na mazurach siedzieliśmy wieczorem na polanie paliliśmy ognisko i oczywiście sporo alkoholu, kolega wpadł na pomysł żeby zagrać w rozbieranego marynarza czyli normalnie każdy podawał jakąś liczbę sumowaliśmy je i wyliczanka i na kogo wypadnie ten daje fanta, nie długo trwało jak prawie wszyscy siedzieliśmy nago. Później żeby wykupić fanta trzeba było wykonać zadanie...... było super jak sobie to przypominam :)
 
Kobieta

dzwoneczek

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Tylko chlopaki wkladali paluszki.W sklad naszej imprezowej bandy wchodzily tylko dwie dziewczyny.W tym wieku raczej nie w glowie mi bylo zadowalanie samej siebie miedzy stadem ciekawych świata małolatòw
Absolutnie im się nie dziwię... Sam chętnie włożyłbym paluszek i po dotykał jakby była okazja. A Wy ich nie macałyście?
Tak sobie myślę, że przez noc nie jeden a kilka paluszków wsuwało się w wasze szparki... Dla młodej dziewczyny to musi być równie podniecające uczucie... Czy się mylę?
 
Kobieta

dzwoneczek

Cichy Podglądacz
Też,ale raczej większą frajdę wszyscy mieli z tego ,że to my byłyśmy macane.Zresztą powtòrzę raz jeszcze ,ze to byly poniekąd "normalne" imprezy,siedzieliśmy,graliśmy,rozmawialiśmy,tańczylismy,a kto mial chęć pogrzebać w wilgotnej cipce,poprostu to robił.Naprawdę miło wspominam imprezy u Gniewka ☺️
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Też,ale raczej większą frajdę wszyscy mieli z tego ,że to my byłyśmy macane.Zresztą powtòrzę raz jeszcze ,ze to byly poniekąd "normalne" imprezy,siedzieliśmy,graliśmy,rozmawialiśmy,tańczylismy,a kto mial chęć pogrzebać w wilgotnej cipce,poprostu to robił.Naprawdę miło wspominam imprezy u Gniewka ☺️
Jako dorosły facet mając możliwość pomacać ładną cipkę i wsunąć paluszek do środka to bym się nie zastanawiał... A jako nastolatek... Matko... Byłby problem żebym ten palecwyjął😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry