• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto był odważny , rozbierał się na domowych imprezach i w jakich okolicznościach

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To było w studenckich czasach, kiedy własne łózko nie zawsze bywało wolne 🙂 A to co pozostawało, to tylko spanie na podłodze i majtaniem własnym Organem, tak aby zwabić dziewczynę w moim łóżku na coś lepszego od tego co aktualnie miala w sobie. I czasami to się udawało, ale i tez wiele razy było bezskuteczne.
Koszmar.
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Moze nie do konca sie rozbieram ale zdarzy sie zalozyc rozdarte w kroku spodnie, ostatnio znajoma wyslala mi zdjecie z podpisem ze cos mi wypadlo 😁
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Zdarzyło mi się przegrać i musiałem zrobić striptiz, a do tego jeszcze przegrała jeszcze moja siostra i jej koleżanka. Myślałem wtedy że zaraz przelecę je
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja udawałem bardziej pijanego niż byłem , chodziłem na golasa i kąpałem się przy kilku koleżankach z klasy , którym zupełnie nie przeszkadzało , że chodzę przy nich mokry , nagi ze stojącą pałką
Co chwilę , niby żartem , to mnie któraś pogłaskała , to dała klapsa w goły tyłek.
 

Hajks3

Seks Praktykant
W czasach licealnych brałam udział w rozbieranym pokerze, ale nikt nie był na tyle odważny by pokazywać swoje atuty (chyba, że na chwilę za namową). Siedzieliśmy sobie tak w 5 (3 chłopaków, 2 dziewczyny) w samej bieliźnie przez pół nocy ;)
Fajna przygoda coś takiego, a zdarzało się kończyć bzykankiem albo łódzkiem czy coś ?
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Ja sie rozebralem do naga na damskiej imprezce.Moze to nie bylo do konca spontaniczne ,bo bylo umowione z jedna z pan ktora mnie skumala ze swoja kolezanka-solenizantka.Tak wiec mialem na sobie dwie muszki...na obu szyjach.Moja znajoma wziela aparat solenizantki i zapytala mnie czy moze...No pewnie...i robila fotki dla solenizantki...mojego penisa i wiszacych jader.Zaproponowalem abysmy przeszli do innego pokoju zeby mogla sobie porobic fotki penisa we wzwodzie.Pozniej kazala mi sobie wytrzepac zeby mogla sfotografowac wytrysk...Wyniknal z tego suuuper uklad z solenizantka a pozniej z jej kolezankami.Bylo megasuper.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja grałem często w pokera rozbieranego z taką parą, laska ma mego duże i seksowne cycuszki i tak się nakręciła żeby mnie rozebrać ale jakoś jej nie wychodziło, jej mąż nie chciał grać już po paru kolejkach więc ona sama ze mną i się skończyło na tym że była w samych stringach a ja siedziałem w spodniach ale ma mego cycki piękne
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry