• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko

ruth

Seks Praktykant
Jeśli Cie kocha to na pewno poczeka. Ja niestety nie moge Ci nic powiedziec na ten temat, natomiast moge pozniej przysłać mojego chłopaka do tego działu, moze Ci cos poradzi, miał to pod językiem.
 

Goliator

Cichy Podglądacz
no cóż znamy sie dopiero od 2 miesiecy i nie sądze zeby mnie tak odrazu pokochała :( jak bedzie twój chłopak to niech mi coś napisze nat ten temat jezeli to miał jezeli to wszystko da sie załatwić w ciągu miesiąca to raczej sie na to zdecyduje a jak długo ty czekałaś na swojego chłopaka az znowu był sprawny ? tylko napisz mi szczerze !
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Zadzwoń do prywatnej przychodni i się dowiedz o cenę, ale (oczywiście zależy to też od miasta) wydaje mi się, że cała "zabawa" kosztuje coś koło 120pln. To prosty zabieg więc sama "operacja" trwqa raczej krótko
 

Goliator

Cichy Podglądacz
jestem tym troche załamany i dlatego siegam po skalpel nie boje sie tego ciecia ale troche mnie tym nastraszyliście ze moge coś spierdo...... wtedy bym został ksiedziem a nawet ojcze nasz dobrze nie potrafie ! najbardziej zalezy mi na czasie !!! a z tym telefonem do prywatnej kliniki to nie głupi pomysł !
 

Snaker

Seks Praktykant
ruth napisał:
Jego język był sprawny po około 2 tychodniach, chyba nawet niecałych.
ale to był język... :D chociaż sprawny też być musi.

po drugie chyba Mayonez rejestrował się z tym u lekarza. On tu już chyba pisał... [albo się mylę]
Najpierw bedziesz musiał iść do lekarza rodzinnego.. on oglądnie i skieruje do urologa. Tam chyba najpierw zrobi przegląd a dopiero później zabieg.
Sprawność chyba odzyskujesz po 2ch tygodniach.

Co się zaś tyczy niechwalenia problemami.. Forum jest tym miejscem gdzie najwięcej osób się o tym dowie :p jednak "jakby" jesteśmy anonimowi dla siebie.
 

Buasheii

Nowicjusz
Hem, hem ;) to ja miałem to coś pod językiem ;) kosztowało mnie to 150zł łącznie ze znieczuleniem itp. trwalo bo ja wiem samo nacinanie około 30 minut wczesniej trochę żeby znieczulenie zaczeło działac. W ciagu miesiąca to zalatwisz to nawet ze 3 razy ;) oczywiście o ile zrobisz to prywatnie bo państwówke to bym odradzał. Bo zabiegu(nie operacji) miałem szwy około tygodnia. Mozna kazac sobie założyć rozpuszczalne ale wtedy to potrwa około 10 dni. Potem jeszcze 2-3 dni jest trochę... dziwnie ale jest sie w pełni sprawnym.

Ostrzegam, ze to boli. Bardzo boli. Po zejściu narkozy jest strasznie. Nastepnego dnia jest juz lepiej po 2 dniach juz jest zupelnie ok ;)

jak chcesz jakichś konkretniejszych i szczegółowszych informacji to mozesz mi wyslac wiadomośc prywatną a na pewno odpowiem ;)
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Buasheii nie obraż sie ale ty to miałeś pod językiem ja to mam nieco niżej ale dzieki za słowa otuchy ZE TO BEDZIE BOLAŁO !!! O jasna !!! Ale jak mówisz ze to można szybko załatwić to pójde na to. Jutro jest święto wiec raczej sie niczego nie dowiem :/ w środe pójde do lekarza rodzinnego ale skierowanie bede chciał dopiero po 20 sierpnia bo tego dnia mam wypłate !!! wiec bede mógł pójsć na ten zabieg ! Ale jak pomyśle ze to mnie moze bolec przez 2 dni AŁA no cóż czeba to czeba ciekawe jak sie bede poruszał z tym :/[/url]
 

Buasheii

Nowicjusz
Wiesz nie musisz iść do rodzinnego ;) chyba że chcesz za darmo w państwówce to jasne ;) a rpzed 20 sierpnia i tak nie dostaniesz..

język przyczepiony jest od spodu tak że nie mozna nim dotknac np. górnej wargi wysunąc do przeodu i dotknac brody... Udaje sie mniej wiecej do dolnej wargi... przeszkadza w czym... sam sobie odpowiedz :D
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Goliator, olej swojego lekarza i idź do prywatnego na konsultacje. Może okaże się, że nie będzie musiał Cie ciąć tylko zastosuje jakąś inną kurację.
Wyluzuj, nie ty pierwszy i nie ty ostatni. I broń boże sam się nie kuruj!
 

delta32

Cichy Podglądacz
GOLIATOR !!! wprawdzie mam nadzieję że Ci przeszło ale co do operacji w domu. Żadnych emotikonow i innych pierdół. Ja nie mam problemow z wędzidełkiem ale kiedyś po alkoholu poszedłem z moja jeszcze wtedy nie żoną do łózia i w czasie baaardzo mocnych pieszczot moja pani mi ten niewielki kawałek ciałka dosyć mocno naderwała. Człowieku, to nie jest problem ostrego skalpela czy sterylności. Z siurka waliło krwią na kilometr, byłem w autentycznym szoku pourazowym, telepawa, szczękanie zębami i zanik rozsądku. Panika !!! To nie jest jak przy skaleczeniu w rękę. Dopiero wtedy wychodzi jak nasz sprzęcik jest dla nas kluczowy. Ty nie powinieneś - po prostu MUSISZ iść z tym do lekarza. Ukradnij, zaoszczędź, pożycz ale nie rżnij ... bohatera bo nie jesteś w stanie niczego przewidzieć.

pozdrawiam
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Cóż nie powiem ze głupio bym zrobił ciachając sobie wędzidełko macie racje co do lekarza pójde jutro poszukać prywatnego urologa troche sie głupio czuje pisząc o tym a co dopiero pokazywać komuś :/ mam nadzeje ze to bedzie facet :!: bo jak zobacze babe (bez urazy) to sie chyba spale ze wstydu :!: jednak odłoze te skalpele ale tylko dlatego ze mógłbym coś spieprzyć a tego bym nie chciał bo dzieci to ja chce mieć :!: musze sie chyba nastawić psychicznie na tego lekarza chyba jednak czeba miec wiecej odwagi na póscie do lekarza niz na skalpel :!:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Człowieku, nie ważne na kogo trafisz bo oni nie rakie cuda jak twój sprzęt widzieli i dla lekarza to już nie jest patrzenie na twojego przyjaciela, ale spojrzenie problemowi "w twarz" :wink: . Ja bym się bardziej martwił czy ciepłe łapy będzie miał, bo nie wiem czy jest coś gorszego od badania zimnymi grabiami. Moja pani raz mnie takimi złapała i tylko wysiłkiem całej woli nie opadłem :p
 

Buasheii

Nowicjusz
Czy facet czy baba na pewno będzie to profesjonalista i będzie podchodził/a do tego dość przedmiotowo jak ortopeda do zwichniętej kostki :)
 

Snaker

Seks Praktykant
Buasheii napisał:
Czy facet czy baba na pewno będzie to profesjonalista i będzie podchodził/a do tego dość przedmiotowo jak ortopeda do zwichniętej kostki :)
gorzej jak uszkodzi... ale wtedy nie powie "że na gwarancji" jest :D i będzie musiała Cię wtedy pod opiekę wziąść :D

delta32 z drugiej strony Tobie tak krwawiło bo byłeś w "stanie po spożyciu" :D a to przyczynia się do mniejszej krzepliwości krwi...
Goliator a Ty może na chirurgię się z czasem wybierzesz? tam się wyżyjesz za wszystkie czasy :D Albo zostań urologiem... hehe
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry