• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko

Mołotov

Cichy Podglądacz
Długo mnie tu nie było...
Wiecie co chyba nie pójde juz w tej sprawie. Stwierdziłem że nie jest źle i wogóle mi to nie przeszkadza... Nie mam zamiaru robic zdjęcia ale jakbyście to zobaczyli to sami stwierdzilibyście że nie ma po co zawracać głowy tym szarlatanom :wink:
Zajme sie czyms innym.

w sumie do dentysty by sie pasowało wybrać;)
 

enigma

Cichy Podglądacz
oj moj facet ma ten sam problem.. jak byly gumki -bylo okej, a teraz sa tabsy i go boli... czy to normalne, zeby facet (nieprawiczek) mial cale wedzidelko, lub moze powinno sie ono samo przerwac? mezczyzni-jak to jest?
 

MyersEvil

Cichy Podglądacz
mial cale wedzidelko,

Wędzidełko może byc co najwyżej za krótkie - wtedy proponowałbym udać sie twojemu facetowi do urologa.


lub moze powinno sie ono samo przerwac? mezczyzni-jak to jest?
Może sie przerwać np.podczas stosunku płciowego a to do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy:)

Wizyta u Urologa konieczna - po co chłopak ma sie męczyć i nie czerpać pełnej radości z seksu? :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
enigma napisał:
oj moj facet ma ten sam problem.. jak byly gumki -bylo okej, a teraz sa tabsy i go boli... czy to normalne, zeby facet (nieprawiczek) mial cale wedzidelko, lub moze powinno sie ono samo przerwac? mezczyzni-jak to jest?
Wędzidełko z natury jest całe i nie powinno się przerwać. Dolegliwości twojego faceta mogą być spowodowane za krótkim wędzidełkiem.
 

tomek17

Cichy Podglądacz
wedzidelko

Witam! jezeli chodzi o zabieg "wydłużenia" wedzidełka poprzez jego naciecie to nei jest tak zle... Dzisiaj go przezylem i szczerze mowiac myslelem ze bedzie gorzej. Lekarz lekko natnie wam wedzidelko a nastepnie sszyje je tak aby zagoiło sie juz normalnie. Szwy mam zalozone na caly tydzien po tygodniu ide na kontrole i jak wszystko bedzie ok to lekarz mi je sciagnie:) zobaczymy jak to bedzie POZDRAWIAM a i jezeli chodzi o cene to u prywatnego lekarza zaplacilem 120 zl :)
 

Philo

Cichy Podglądacz
Podobny problem

Ja mam wędzidełko przytwierdzone do członka.I na początku jak ciągałem napletek w stanie wzwodu to wędzidełko ciągło żołądź w dół.Ale codziennie
naciągam napletek i tak jak by wędzidełko się wydłużało i już nie ciągnie główki w dół.Sporesztą oglądałem dzis film XXX żeby zobaczyć czy kolesie mają podobnie i zauważyłem że gość miał wędzidełko i pukał kobitę we wszystkie...no wiecie :oops: i było ok.Co myślicie ? Czy wędzidełko może sie rozciągnąć ?? Wkońcy to też "mięsień" to chyba raczej tak...
 

Snaker

Seks Praktykant
ja tam ma i żyję a po to tylko do ornitologa nie pójdę.
Co innego gdybyś miał naprawdę bardzo krótkie i przeszkadzało by to co innego. A tak jak zyjesz to raczej się nie martw. Chyba tylko względy estetyczne :p
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich pisze tu pierwszy raz mam chyba problem z wędzidełkiem jest za krótkie i szczerze mówiąc nie chce iść do lekarza !!! jest jakiś sposób zeby je samemu wydłuzyć tzn. naciąć żyletką lub naciągnąć. Jeżeli ktoś zna sposóp to prosze o pomoc :( !!!
 

Szarka

Erotoman
Goliator napisał:
Witam wszystkich pisze tu pierwszy raz mam chyba problem z wędzidełkiem jest za krótkie i szczerze mówiąc nie chce iść do lekarza !!! jest jakiś sposób zeby je samemu wydłuzyć tzn. naciąć żyletką lub naciągnąć. Jeżeli ktoś zna sposóp to prosze o pomoc :( !!!

:shock: :shock: :shock:
mam nadzieję, że Twój post to tylko marna i nieudana prowokacja :!: :evil: :x vil: :x

niby dlaczego nie chcez pójśc do lekarza :?:
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Szarka to wcale nie prowokacja mówie całkiem powaznie najpierw spróbuje sam to całe wędzidełko naciąć jezeli coś spieprze to pójde do lekarza ! niektórzy mówią ze wędzidełko samo sie moze przerwac w czasie sexu ale jest to nieprzyjemne uczucie wiec dlaczego nie spróbować go naciąć czeba tylko troche odwagi i patrzec co sie tnie :!: ŻYLETKI JUŻ MAM :!: :!: :!:
 

Szarka

Erotoman
Goliator napisał:
Szarka to wcale nie prowokacja mówie całkiem powaznie najpierw spróbuje sam to całe wędzidełko naciąć jezeli coś spieprze to pójde do lekarza !

Noo obawiam sie,że wtedy będzie juz za późno. Przygotuj się na marną niefachową robotę, chyba jesteś sado-masochistą, który całkowicie chce się pozbyć prącia, bo i Twojego zachowania w żaden sposób pojąc nie można. Przez głupotę możesz stracić prącie człowieku.

Goliator napisał:
niektórzy mówią ze wędzidełko samo sie moze przerwac w czasie sexu ale jest to nieprzyjemne uczucie wiec dlaczego nie spróbować go naciąć czeba tylko troche odwagi i patrzec co sie tnie :!: ŻYLETKI JUŻ MAM :!: :!: :!:

Z większym debilizmem się jeszcze nie spotkałam. Taaak napewno cięcie członka żyletką jest przyjemniejsze od naciągnięcia się napletka w czasie stosunku jasne - no płakac się chce :!: No tak, stosunku się boisz ale żyletki już nie, czyż nie zaprzeczasz swoim słowom cyt"czeba tylko trochę odwagi" :twisted: Radzą Ci tu ludzie idź do lekarza ale Ty nie, bo wiesz swoje, to bardzo Cię proszę, nie zerkaj na to forum i nie pisz później postów na temat: jak to straciłem członka, bo wdało się zakażenie...

Niedługo będzie w necie instrukcja wycięcia wyrostka robaczkowego w domu :twisted:

Ożesz kurde mać, po cos się Ci lekarze szkola co nie ? :x :?: :evil:
 

poison-flower

Seks Praktykant
Sasasasasasasa :twisted:
niech tnie! napisze nam po kilku dniach że dostało mu sie zakarzenie, i odcinają mu pół przyrodzenia :p
może dla innych to będzie wtedy przestroga :)
ktoś w końcu musi :lol:

Ps: oczywiście nie życze ci niczego złego, mam nadzieje że zrozumiesz ze do delikatnie mówiąc idiotyczny pomysł
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Dobra panowie chyba sie troszke źle zrozumieliśmy nie mam na chama zrośnietego wędzidełka wygląda tak jakby coś tam miało puscic ale to boli jak jestem z dziewczyną nawiasem mówiąc uzywam prezerwatywy nie tylko dla zabezpieczenia ale i dlatego zeby mnie to nie ciągło chce to tylko troszke naciąć nie UCINAĆ :!: jezeli po tym nie pusci to pójde do Urologa a co do żyletek to mam dojście do chirurgicznych skalpeli mam 2 nie otwarte są destylowane wiec dlatego chce spróbować chciałem sie tutaj dowiedziec na tym forum czy jest taka możliwość a nie zeby mnie zaraz od sadomacho wyzywali :!: wiem ze to moze miec swoje konsekwencje licze sie z tym ale jak juz mówiłem odrobinke to natne jak ktoś sie zadrapnie to tez troche piecze ale zaraz z tym nikt nie biegnie do lekarza. Spróbuje to zrobić i napisze wam czy warto :!: (JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE CHCE NIC UCINAć TYLKO LECIUTKO NACIąć Z 2mm JAK NIE PóJDZIE TO UROLOG)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Goliator, nawet nie masz zielonego pojęcia ile możesz zabawą z żyletką schrzanić. Ojcieć mojej dziewczyny jest lekarzem i prawie codziennie opowiada o kolejnym idiocie który próbował leczyć się sam i teraz trzeba ratować pacjenta przed centralnym (cmentarz w szczecinie). Idź do lekarza i nie bądź baba (bez obrazy panie)
 

Goliator

Cichy Podglądacz
Dobra to zanim coś zaczne robić z moim mieniem to niech mi ktoś powie jak wygląda wizyta u urologa ? Chodzi mi konkretnie ile czasu to wszystko trwa włącznie z pierwszą wizytą i ile taki zabieg kosztuje ? Powiem szczerze moja dziewczyna nie wiem ze mam z tym problem bo głupio mi o tym mówić ! wiem juz ze tydzień czasu trwa kuracja po zabiegu ale ile czeba czekać na zabieg i ile czasu trwa sam zabieg czy czeba lezec w szpitalu bo to jest dla mnie warzne ! Nikt oprócz was nie wie o moim problemie i nie chce zeby sie ktoś dowiedział sami z pewnością wiecie ze nie łatwo sie mówi o swoich problemach a zwłaszcza takich ! napiszcie mi ile czasu trwa zanim odbędzie sie zabieg czy jest taka mozliwość ze pójde jutro do lekarza rodzinnego da mi skierowanie do urologa, urolog napewno mnie zbada i czy odrazu bedzie mógł mi zrobić ten zabieg czy bede czekał pół roku i laska mnie rzuci jestem z nią dopiero od 2 miesiecy i tak naprawde to dla niej chce być sprawny i to jak najszybciej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry