• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko

Mołotov

Cichy Podglądacz
Witam!
Mam problem z wedzidełkiem. Jest za krótkie i przy ściąganiu skóry z napletka ściąga za sobą żołędzia co jest dość nieprzyjemne.
Poczytałem troche i wiem że to nie jest stulejka i że powinno się to wędzidełko przeciąc.
Nie chce iść po skierowanie do lek. rodzinnego bo wyśle mnie do jakiegoś szarlatana i mi całego wacka obetnie chce iśc do prywatnego urologa tylko mam pytanie: Ile może taki zabieg kosztować razem z konsultacją bo i za to trza bedzie zapłacić.
Jeśli ktoś miał taki zabieg bardzo prosze też o odpowiedź jak to wygląda i czy boli...
Dzięki
 

ted

Biegły Uwodziciel
Oczywiscie ze jest bezplatny, chociaz ja sam zerwalem podczas seksu. Ale najlepiej idz po skierowanie do rodzinnego nie powinienes sie obawiac zazwyczaj oni sa calkiem niezli, tylko dowiedz sie najpierw kto rego Ci poleca znajomi.
 

Snaker

Seks Praktykant
a ja mam takie pytanko.. hmm sorki że odgrzebuje martwego posta :)
Ale jakiego znieczulenia stosują podczas takiej operacji? Wiem że nie "pałą w łep" :p ale jakie inne? i jak długo trwa rehabilitacja zoperowanego... mienia ? :roll:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Do seksu mozna wrocic juz po tygodniu a nieczulenie jest raczej miejscowe ale mozna isc i bez :wink:
 

Snaker

Seks Praktykant
hmm bez :shock: przecież wędzidełko to jedno z najbardziej czułych miejsc... :p czyli tydzień abstynecji... omg
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ja nie wiem o czym wy gadacie :p Ja w młodym (nie kojarzyć z nickiem) wieku też miałem stulejkę. Poszedłem do urologa i on wcale mi wędzidełka nie przecinał, tylko podczas znieczulenia powoli ale sukcesywnie zaczął odrwywać/odsuwać za pomocą jakiś narzędzi napletek. W czasie zabiegu nic nie bolało. A w domu powiedział abym poczył członek z podciągniętym napletkiem w naparze z rumianka czy tam nagietka aby spowrotem "nie przykleił się" (tak to jest możliwe do 3 dni po zabiegu).
A wędzidełko mam całe :p Nie wiem gdzie żeście przeczytali że przy stulejce tną wędzidełko, chyba że to nie jest stulejka a naprawdę za krótkie wędzidełko.
 

Snaker

Seks Praktykant
tu chodzi o to że nie że się ma stulejkę tylko za krótkie wędzidełko kóre pociąga za sobą całego "żołędzia".. (prącie :)). No i to w ogóle jest nieprzyjemne. ja na szczeście stulejki uciknąłem..no ale to wędzidełko jest jednak trochę przy krótkie.. a do lekarza się jakoś boję iść... hehe
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
No właśnie bo nie mówimy tu o stulejce :)
ostatnio mi to przestało przeszkadzać jednak jak se tak pomysle to może w późniejszym wieku może sie pogorszyć czy co.
Napewno mojego sie tak nie da zerwać na chama bo cały pewnie by sie zwinął :cry:
Jednak jak ostatnio moja pani wytrwale sie zajmuje moim... :roll: to zauważyłem że juz nie boli jak dawniej szarpała ostro w dół :twisted:
a może po prostu sie nauczyła obcodzić ze sprzętem :oops:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
MOŁOTOV, pochwal sie jak tam z Twoim sprzętem :) byłes u lekarza??

kurde, też to mam
kumple kiedys mówił że własnie mu coś pękło "w trakcie". mówi, że było troszke krwi itd. i że pózniej sprzetu tydzien nie uzywał .

to prawda, że nie zawsze zrywa sie podczas pierwszego razu?

gdy wedzidełko jest odpowiedniej długosc lub jest zerwane to skórka zsuwa sie automatycznie czy nadal trzeba jej pomagac ręcznie (albo ustami :twisted: ) ??

jak myslicie- lepiej iść do lekarza czy niech samo sie zerwie w trakcie sexu ???

prosze o szybką odpowiedz
 

Snaker

Seks Praktykant
no ja nie wiem czy w moim przypadku mogłoby się zerwać podczas sexu... :/
To wygląda raczej tak jakby to była jedna całość :evil: , i co tu poradzić... a do lekarza strach iść... :p
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
U lekarza jeszcze nie byłem tak jakoś schodzi...
Podczas seksu to raczej sie nie zerwie znowu gdzie go tam chcesz pchać żeby się zerwało? :)
Trza to chyba raz a dobrze nożem kuchennym uciąć!
Ostatnio moja Pani jak jej pokazałem o co chodzi z wędzidełkiem to sie przeraziła że "to takie delikatne i zaraz jakby peknąc miało!!!"
Nie pękło i póki lekarza nie odwiedze raczej nie pęknie.

W tym tygodniu ide, MUSZE IŚĆ! do prywatnej przychodni jakiejś i zobaczymy...
Oczywiście od razu napise co i jak :wink:
 

Snaker

Seks Praktykant
MołotoV jakbyś to nożem kuchennym zrobił to chyba byś z bólu zemdlał.. a jak nie to ja bym był pełen podziwu.. Spróbuj to chociaż pazkokciem mocniej dotknąc to zobaczysz... hehe a tak dla sprostowania to ciekawe jak lekarz igłe ze znieczuleniem wbiję w to co trzeba :)
 

Buasheii

Nowicjusz
heh, mam to pod językiem, a właściwie miałem, i wiem że jak mi zeszło znieczulenie po przecinaniu to mało z bólu nie padłem, nie polecam noża kuchennego :p
 

Snaker

Seks Praktykant
heh, mam to pod językiem, a właściwie miałem, i wiem że jak mi zeszło znieczulenie po przecinaniu to mało z bólu nie padłem, nie polecam noża kuchennego
tzn. jak miałeś to pod językiem.. mógłbyś to jakoś mi rozjaśnić... bo na razie niewidzę tego nawet w myślach.. :)
 

Buasheii

Nowicjusz
język może być przytwierdzony wędzidełkiem do dołu :p tak ze nie możesz środka języka podnieść, jedynie po bokach ani daleko wysunąć, usuwa o dentysta :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry