• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krostki po depilacji cipki. Jak się ich pozbyć?

Blancik87

Seks Praktykant
ej ej ej ej ej ej ej :huh: kto powiedział ze zostawiam sobie irokeza :lol: mały pstrzyzony paseczek :rotfl: a jak przekonac faceta zeby sie golił :?:
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
We wojsku zawsze trzeba ściągnąć majty, sprawdzają czy ma się dwa jądra, jest to jedno z kryteriów przyznawania kategorii A na komisji rekrutacyjnej itp.

Jak przekonać mężczyznę, żeby się golił? Nijak. Ja zapytałem sam partnerkę jak woli: krótko ścięte czy całkiem ścięte. Odparła, że całkiem ścięte bo krótko ścięte kłuje a długie są nie przyjemne przy zabawach oralnych. Następnie mnie zapytała jak mi odpowiada. Odparłem tak samo i mam teraz pyszną całkowicie gołą kaczusię :] .

Heheheh no heheheheh.
 

ted

Biegły Uwodziciel
W tej chwili juz nie trzeba sciagac majtek, jednak kiedys tak bylo.
A co do golenia to poprostu powiedz zeby to dla Ciebie zrobil, jesli go ladnie poprosisz :wink: to nie powinien zrobic problemow :).
 

sii

Biegły Uwodziciel
ted napisał:
W tej chwili juz nie trzeba sciagac majtek, jednak kiedys tak bylo.

gdzie ? na komisji ? dobrze rozumiem ? jak nie trzeba jak trzeba ....a jak masz przepukline to jak po oczach sprawdza :| ?
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hehe, no po oczach to nie :p Ale obowiązkowo tak jak kiedyś nie trzeba już ściągać gatek, tylko jak właśnie ma się przepuklinę, albo coś.
A swoją drogą po oczach okulista może rozpoznać sporo chorób np. nadciśnienie, cukrzycę i inne.
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Czarne kropki

przejrzałam cały temat i nie zauważyłam żadnej rady dla siebie. wydepilowałam sobie wzgórek łonowy (niżej już bolało :/ ) pęsetą i właściwie wszystko było pięknie, ładnie - gładziutko, ból wytrzymałam, chłopakowi sie podobała skórka. ale ślicznie było przez jeden-dwa dni. potem miejsca po wyrwanych włoskach zanieczyściły się i powstały brzydkie czarne kropki. wbrew pozorom nie są to odrastające włoski. jak mogę temu zaradzić?... :(
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry