• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krostki po depilacji cipki. Jak się ich pozbyć?

Unique

Cichy Podglądacz
lubie miec gola cipke ale zawsze po depilacji robia mi sie paskudne krostki,strasznie boli i swedzi jednoczesnie...probowalam wielu kremow i zeli po depilacji,roznych srodkow do depilacji ale to na nic,krostki zawsze sie pojawiaja...zna ktos dobry sposob zeby sie nie pojawialy?? oczywiscie oprocz tego zeby sie nie depilowac:p
 

rose

Biegły Uwodziciel
ja mam niestety ten sam problem, ale bardzo pomaga zasypka dla małych dzieci.. szczególnie ta, która zawiera cynk bo on absorbuje wilgoć.. ale mimo wszystko w dzień bielizna strasznie obciera i boli.. :(
 

Unique

Cichy Podglądacz
Ooo o zasypce nie wiedzialam ale z tego co piszesz tez przynosi marne efekty:( nie moglby ktos wynalezc czegos skutecznego...to strasznie boli i nieestetycznie wyglada:(
 

Jing

Seks Praktykant
Spróbujcie użyć na te miejsca "Olejek z drzewa herbacianego".Jest bardzo dobry na wszelkie podrażnienia wysypki świąd pieczenie itp. ciężko go dostać ale w jakiś dobrych sklepach kosmetycznych albo w super gigantycznych sklepach Hipermaketopodobnych powinnyście znaleźć.
Fima nazywa sie" Thursday Plantation".
Pozdrawiam.
 

gonia

Erotoman
niestety mam ten sam problem....
napewno nie mozna sie w tym miejscu depilowac za czesto czesm lepiej odczekac pare dni az te włoski beda dłuzsze i znowu wydepilowac wtedy moze nie beda sie tak pojawiac te krostki...
 

madzia

Podrywacz
widze ze nie tylko ja mam ten problem... odczekac pare dni? na nastepny dzien jest juz szorstki zarost nie lubie tego!! A JA LUBIE JAK JEST GLADZIUTKO TYLKO JAK TO ZROBIC? krem do depilacji tak z dnia na dzien albo co 2 dzien nie daje efektow przynajmniej w moim wypadku a maszynka? te podraznienia... i co zrobic? DROGIE PANIE MOZE WOSK ? :LOL: JAK KTORAS SPROBUJE TO NIECH DA ZNAC BO JA SIE BOJE :D A MOZE POMOZE :)
 

gonia

Erotoman
madzia napisał:
widze ze nie tylko ja mam ten problem... odczekac pare dni? na nastepny dzien jest juz szorstki zarost nie lubie tego!! A JA LUBIE JAK JEST GLADZIUTKO TYLKO JAK TO ZROBIC? krem do depilacji tak z dnia na dzien albo co 2 dzien nie daje efektow przynajmniej w moim wypadku a maszynka? te podraznienia... i co zrobic? DROGIE PANIE MOZE WOSK ? :LOL: JAK KTORAS SPROBUJE TO NIECH DA ZNAC BO JA SIE BOJE :D A MOZE POMOZE :)

no coz ja tez nie lubie tego szorstkiego i chciałabym miec gładziutka heh ;) ale qrcze nio :)
wosk hmmm ja raczej nie dam relacji tez sie boje pewnie bedzie bolało... wystarczy ze brwi depiluje woskiem ;)
trzeba jakis sposob wymyslec :)
 

madzia

Podrywacz
Brwi woskiem ?? ja bym sie bala :D a tak w ogole gdy sie uzywa wosku to czy skora nie jest podrazniona wtedy?
Trzeba trzeba :) cos wymyslec :)
oczywiscie mnejsze podraznienia sa gdy uzywa sie pianki do golenia!
 

gonia

Erotoman
madzia napisał:
Brwi woskiem ?? ja bym sie bala :D a tak w ogole gdy sie uzywa wosku to czy skora nie jest podrazniona wtedy?
Trzeba trzeba :) cos wymyslec :)
oczywiscie mnejsze podraznienia sa gdy uzywa sie pianki do golenia!

no bri bri heh zawsze tak depiluej tzn kosmetyczka bo sama to bym sie bała skora jest przez chwilke czerwona a pozniej jes juz oki
musimy cos wymyslec tylko co heh ;)
 

SETH

Podrywacz
Mnie tam włosy łonowe u kobiety za bardzo nie przeszkadzają. Fakt, że ładniej i higieniczniej jest kiedy jest tam gładko.. no ale cóż. Jeśli depilacja wiąże się z cierpieniem to ja bym sobie to darował.
 

madzia

Podrywacz
hehe Seth jakie tam cierpienie :D zaplacisz nam za laserowe usuniecie tych cebulek to juz nie bedziemy cierpialy :) bedzie higienicznie i ladnie :)
 

SETH

Podrywacz
W sumie jakbym poprosił o zdjęcie to by było chyba za wiele :wink: W sumie wystarczyłaby mi Wasza satysfakcja. Obiecuję, że jak wygram w totka to bez mrugnięcia okiem zafunduję wszystkim Dziewczynom z tego forum laserowe usunięcie cebulek skąd tylko zechcą 8) (jeśli ktoś będzie chciał).

Tak więc trzymajcie za mnie kciuki, może kiedyś uda mi się trafić szóstkę w Toto :lol:
 

gonia

Erotoman
SETH napisał:
W sumie jakbym poprosił o zdjęcie to by było chyba za wiele :wink: W sumie wystarczyłaby mi Wasza satysfakcja. Obiecuję, że jak wygram w totka to bez mrugnięcia okiem zafunduję wszystkim Dziewczynom z tego forum laserowe usunięcie cebulek skąd tylko zechcą 8) (jeśli ktoś będzie chciał).

Tak więc trzymajcie za mnie kciuki, może kiedyś uda mi się trafić szóstkę w Toto :lol:

trzymam za słowo :)
napisalam Ci cos na gg :D
 

madzia

Podrywacz
hahaha jak wygrasz w totka ok a jak wygrasz 10 zl ? :p np. Trojke :D No wiec Trzymam Cie za slowo :D Wykosztujesz sie troszke :) a w zamian dostaniesz nasze poparcie an fotum :lol: nie no satysfakcja wystarczy :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry