• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręci mnie mkm, trójkąt z parą i podwójna penetracja. Czy warto w to iść?

Mężczyzna

Emanuel

Nowicjusz
Piszesz to z perspektywy rogacza, mnie to w ogole nie kręci, jedynie jako ten, który dołącza do pary lub z koleżanką bierzemy chłopaka do zabawy. Kręci mnie zaspokojenie kobiety, ale to tak samo w układzie we dwoje. Natomiast podczas takiego trójkąta kręci mnie widok kobiety, która uprawia seks z bliska i zabawa drugą dziurką albo tą zajętą, widok jak dwa kutasy się w nią wsuwają jednocześnie, wciskanie się w zajętą cipkę czy gdy fajna laska pociera dwoma penisami i bierze je razem w usta. Także z mojej perspektywy kręci mnie dziewczyna i drugi kutas wykorzystany do zabawy.
Ja również mam podobne pomysły, chęci potrzeby, aby porządnie i przyjemnie zaspokoic kobietę, może porozmawiamy?
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Czy ktoś z Was ma podobnie? Albo miał i podjął jakąś decyzję?.
Wiem, że temat jest stary, ale w sumie wiecznie aktualny.

W moim kmm właśnie to, że faceci mieli problem nawet z przypadkowym dotykiem, a dało się to wyczuć na każdym kroku, trochę zabiło mi doznania. Z tyłu głowy wiecznie miałam to aby działać tak, że się ich ciała nie spotkają przypadkiem. Ale to było wiele lat temu, następnym razem lepiej dobiorę partnerów.
Bo iść w to zdecydowanie warto ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Wiem, że temat jest stary, ale w sumie wiecznie aktualny.

W moim kmm właśnie to, że faceci mieli problem nawet z przypadkowym dotykiem, a dało się to wyczuć na każdym kroku, trochę zabiło mi doznania. Z tyłu głowy wiecznie miałam to aby działać tak, że się ich ciała nie spotkają przypadkiem. Ale to było wiele lat temu, następnym razem lepiej dobiorę partnerów.
Bo iść w to zdecydowanie warto ;)
Mamy to w planach ale jak już do tego dojdzie to raczej normalne że pewnien kontakt będzie. A unikając go tylko skomplikuje się sprawę. Od tego nie zostanie się instant gejem. Trochę więcej luzu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry