• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

kręci mnie moja ciotka

Mężczyzna

CzaroOrange

Cichy Podglądacz
jak w tytule kręci mnie moja ciotką, jest singielką i atrakcyjną starszą kobietą, nie mam z nią więzów krwi, ostatnio jak u niej byłem z 2 lata temu fajnie złapała mnie za kolano żeby się bardziej zbliżyć i się wtedy mocno podnieciłem, często o niej myślę i zastanawiam się żeby jej znowu nie odwiedzić, ale nie mam odwagi co myślicie jestem od niej młodszy o jakieś 20 parę lat
 
Mężczyzna

Normalny86

Nowicjusz
jak w tytule kręci mnie moja ciotką, jest singielką i atrakcyjną starszą kobietą, nie mam z nią więzów krwi, ostatnio jak u niej byłem z 2 lata temu fajnie złapała mnie za kolano żeby się bardziej zbliżyć i się wtedy mocno podnieciłem, często o niej myślę i zastanawiam się żeby jej znowu nie odwiedzić, ale nie mam odwagi co myślicie jestem od niej młodszy o jakieś 20 parę lat
Jak przez przypadek otrzesz sie o nią i ona o Ciebie to warto w dupe klepnąc
 
Mężczyzna

Erektus

Cichy Podglądacz
Jest twoja, bierz ją
ale niestety jesteś gówniarzem dlatego brak ci determinacji i nie czujesz tego dlatego nie zrobisz nic i będziesz żałował do końca życia
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry