• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kompleks małego penisa

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wiem, że to może boleć ale niestety kobiety patrzą na to co facet ma do zaoferowania między nogami... może nie na początku, ale przychodzi taki moment.
A nie ma przypadkiem ogłoszeń w necie poszukiwaniach tylko partnerów hojnie obdarzonych?
Dla niektórych kobiet duży penis to warunek brzegowy.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Pewnie, że im coś większe, tym lepsze - penis, piersi itp. Ale tak szczerze powiedziawszy to o tym, że dla kobiet posiadanie dużego sprzętu jest warunkiem udanego seksu i wartości faceta słyszę prawie zawsze od....mężczyzn. Zresztą nawet gdyby tak było, to zawsze da się znalezc kobietę, która myśli również bardziej poważnymi kategoriami o seksie czy związku. I dziwić się, że potem jest tyle wypadków na drogach czy przemocy na ulicach. Gdzieś te kompleksy i frustracje trzeba odreagować.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Kobiety też mają kompleksy. To właśnie te kompleksy niestety mogą powodować, że akceptują partnera z krótkim penisem.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
A jak u Cb wyglądała z seksem? i jak wygląda teraz czy jeszcze nie praktykujesz?
Ja już nie praktykuję. Wraz z wiekiem spada ilość testosteronu. Kobiety pozbawione damskich kształtów nie są w stanie doprowadzić mnie do erekcji. A te bardziej kobiece mają wymagania, których nie spełniam i nigdy nie spełniałem. 😁
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Natura ludzka jest bezwzględna. Kobietom mniej atrakcyjnym formalnie egalitarny system społeczny stawia jeszcze wyższe wymagania niż mężczyznom. Pigularze tego nie zauważają.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Na szczęście istnieje jeszcze świat poza środowiskiem inceli i kobiet wymagających od partnera twarzy Banderasa i penisa 30 centymetrów. Choć przyznam, że spora liczba moich męskich znajomych bez partnerki jest zastanawiająca.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Na szczęście istnieje jeszcze świat poza środowiskiem inceli i kobiet wymagających od partnera twarzy Banderasa i penisa 30 centymetrów. Choć przyznam, że spora liczba moich męskich znajomych bez partnerki jest zastanawiająca.
Dobrowolna samotność jest na pewno lepsza niż związek z zakompleksioną kobietą. Ten świat, o którym piszesz, jest pełen zakompleksionych kobiet, nadrabiających braki urody kompetencjami zawodowymi i pracowitością. To ponure miejsce.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Nie wiem. Dla mnie samotność nigdy nie jest dobra. A ty piszesz, jakby wszystkie kobiety miały same wady i robiły wszystko, żeby tobie szkodzić.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Kobiet z biustem A, a też tych mniej atrakcyjnych z biustem B trochę mi nawet żal. Natomiast szczupłe cycatki darzyły mnie raczej pogardą, więc zostawiam je w spokoju. Niech realizują swoje marzenia i fantazje ze swoimi wymarzonymi partnerami.
Żal Ci kobiet z biustem A i B? Dlaczego? Bo nie bardzo rozumiem? Rozmiar cycka to tylko jeden z elementów kobiecej urody i nie wiem dlaczego chciałbyś skreślić dziewczyny z rozmiarem A, wiele z nich ma do zaoferowania inne kobiece atrybuty.

Powiem tak... Cycka można modelować operacjami plastycznymi - oczywiście jak ktoś lubi i chce. A są takie aspekty kobiecego ciała, których tak łatwo nie da się wymodelować, a są dużo bardziej istotne uwodzeniu. Ale... znowu, dużo tego typu rzeczy wiązane jest z gustem, więc...

Powiem tak, i małe, i duże są fajne. I długie, i krótkie też mają swój urok. Podobno kobiety na parówkę nie patrzą, a bardziej na inne aspekty męskiego ciała, więc... Możesz mieć małego ptaka, ale wielką klatę i znajdziesz swoją amatorkę. Podobnie z kobietami A i B, mogą mieć małe piersi, ale zgrabny tyłek i świetną talię i też znajdą swojego amatora ;)

Mi nie jest żal, ani jednych, ani drugich. Żal mi tych co nie potrafią powiedzieć, że MI coś się podoba, MI coś się nie podoba, zamiast tego mówią TY masz fajne, albo TY masz brzydkie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry