• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kompleks małego penisa

Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Nawiązując do tego tematu chciał bym napisać odnośnie mojego Penisa. Jeżeli chodzi o rozmiar i wygląd w pełnej erekcji to jak dla mnie jest idealnie jestem w pełni zadowolony co do tego jak wygląda i ile ma cm. Co do rozmiaru w spoczynku mam dość małego nawet bardzo chciał bym chociaż z 1 lub 2 cm więcej
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Doprawdy?
W Warszawie, na korytarzach i salach sądowych naoglądałem się rozwodzących się par w wieku 30-50 lat. Łączyło je jedno - skromny biust żony.

Patrząc na ulicę dzień w dzień nie widzę żeby 90% zaliczyć do tego że mają duży biust wręcz przeciwnie ... Wątpię że to jest przyczyną ich rozwodów raczej problem polega na tym że patrzysz kobieta tylko w cycki dlatego tak stwierdziłeś na tej sali sądowej :)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Patrząc na ulicę dzień w dzień nie widzę żeby 90% zaliczyć do tego że mają duży biust wręcz przeciwnie ... Wątpię że to jest przyczyną ich rozwodów raczej problem polega na tym że patrzysz kobieta tylko w cycki dlatego tak stwierdziłeś na tej sali sądowej :)
Dokładnie Zgadzam sie z tobo w 100%
 

Dorman

Nowicjusz
Ewentualnie można to jeszcze skonsultować z seksuologiem. Obecnie wielu lekarzy przyjmuje w formie teleporad. Co dla wielu osob jest łatwiejsze (w sytuacji w której wstydzą sie z daną osoba skonsultować w cztery oczy).

W większości przypadków nie ma potrzeby powiększania penisa. Trzeba po prostu popracować nad swoją seksualnością.
 
Mężczyzna

Kotelak

Cichy Podglądacz
Kupiłem sobie pompkę do powiekszania członka i była droga. Używam zgodnie z instrukcją od miesiąca ale nie widze efketu powiekszania. Ogolnie to poprawiła się erekcja, mam wrażenie, że jest mocniejsza ale powiekszenia brak. Po jakim czasie będe mógł zobaczyć efekty?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Jeśli oczekujesz efektow działania po samem pompce to się srogo zawiedziesz. Bo tych efektów raczej nie zobaczysz. Sama pompka ma działanie lekko powiekszające członka ale w formie poprawy erekcji ale sama w sobie nie powieksza. Może byc to dobra rzecz wspomagająca poziom erekcji ale nie licz tutaj na jakieś duże dobre powiekszenie bo takie powiekszenie mozesz osiągnać za pomocą tabletekTylko,że porządnych, z wyższej pólki ( typu penis complete) a nie tych gównianych o kiepskim skłądzie jakie reklamują się w każdym temacie ( jakieś maxony czy penigreaty).
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Kupiłem sobie pompkę do powiekszania członka i była droga. Używam zgodnie z instrukcją od miesiąca ale nie widze efketu powiekszania. Ogolnie to poprawiła się erekcja, mam wrażenie, że jest mocniejsza ale powiekszenia brak. Po jakim czasie będe mógł zobaczyć efekty?
Poczytaj najpierw o pompce, ona powiększa na chwilę ale po dłuższym stosowaniu może się okazać że bez jej pomocy już nie wstanie. Poza tym jak stworzysz za dużą próżnię to możesz uszkodzić ciała jamiste. Tabletki czy żele mogą pomóc, ale nie licz na jakiś efekt 8cm jak to jest w reklamach. I jak pisał poprzednik, za dobry towar trzeba zapłacić.
 
Mężczyzna

Kotelak

Cichy Podglądacz
Zastanawiałem się nad tabletkami ale boję się tutaj o jedno. Czy takie tabletki nie są szkodliwe i czy nie mają efektów ubocznych? :(
 

Aviator1

Seks Praktykant
Nie są o ile oczywiscie wybierzesz te dopuszczone przez krajowy rejestr faramaceutyczny. Każdy rodzaj tabletek jest dobrze przez nich prześwietlany i jeśli coś dopuszczą to na pewno nie bedzie to szkodliwe. Tak jak wspomniałem dobre są penis complete. Pozwolę sobie tutaj umieśćić ich skład:
Tribulus terrestris
Saw Palmetto
Panax Ginseng
L-arginina
Lepidium meyenii
Turnera diffusa
Serenoa repens
Sarsaparilla
Pestki dyni
Pokrzywa""""""""
Wszystkie te skladniki mają bardzo dobry wpływ na poziom erekcji i zostało to naukowo udowodnione. Polepszają stan erekcji i dzięki temu mocniejsze erekcje sprawiają, ze członek z czasem się powieksza
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
dobrze przez nich prześwietlany i jeśli coś dopuszczą to na pewno nie bedzie to szkodliwe
Bład w założeniu. Wystarczy uczulenie na choćby wypełniacz w tabletkach i już nie są nie szkodliwe.
Pokrzywy nie powinno się używać przy chorobie nerek i cukrzycy.
Można jeszcze kilka przeciwwskazań znaleźć które na bank są wyszczególnione w ulotce.
Więc nie wszystko jest tak piękne jak się wydaje.

Aż pofatygowałam się po tegoż rejestru, ponieważ to co czym mówisz to suplement diety, a nie produkt leczniczy, a na takowe wydaje się zgodę na obrót, i nie ma decyzji na temat tego suplementu (co w sumie jest logiczne).
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Kto wie ile bedzie powiekszene w Twoim przypadku bo wszystko jest indywidulane jednak mozna liczyć śrenio na powiekszenie rzędu od 2 do 3 cm. Ale w stanie erekcji. Bo w stanie spoczynku członek będzie taki sam. NIe wyrzucaj przy tym pompki bo sama pompka rownież może się okazać przydatna. Jeśi będziesz stosował pompkę z tabletkami to dzialanie tabletek moze byc polepszone.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tak masz rację ale uważam że nie powinien rezygnować.
Mały penis to problem mężczyzn na niskich poziomach w hierarchii dominacji.
Osobnicy na najwyższym poziomie dominacji w społeczności męskiej nie mają takiego problemu, bo sam fakt narzucania woli innym samcom powoduje u kobiet podniecenie.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Innymi słowy, jeśli ktoś nie ma czym innym konkurować, nie ma kompetencji, to stara się zawalczyć o dostęp do cipki długością penisa.
Być może to działa u beciaków, ale osobnikom na jeszcze niższych poziomach dominacji nawet wielki fiut nie pomoże. Bo nie ma wyboru.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Prawdopodobnie tak, ale jestem też karzełkiem (174 cm), przez co niewielki penis nie wygląda tak niepozornie, jakby wyglądał u kogoś wyzszego. A będąc niskim, ZAWSZE trzeba kompensować czymś swoje braki fizyczne.
Przede wszystkim Twoim problemem jest psychika.
Z Twoim nastawieniem kobiecie zamiast mokro w majtkach, to się może jedynie jak na Marsie zrobić (wyłączając specyficzne upodobania).
Wiem, że jesteś niepełnosprawny, ale mam to w głębokim poważaniu. Jak zachowujesz się jak ofiara losu, to nie dziw się, że i inni też Cię tak traktują.
Twoje ograniczenia Cię nie definiują, sam to sobie robisz.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wiem, że jesteś niepełnosprawny, ale mam to w głębokim poważaniu.
Opinie wzrostaków też mam w głębokim poważaniu. 😛 Rzekomą ich wiedza o kobietach jest dla nas, niziołków, g...o warta, o czym świadczą niezwykle liczne przypadki wysokich, upokarzanych przez byle partnerki alimenciarzy. Każdemu karzełkowi to polecam, olewać strumieniem opinie wzrostaków.
A kobiecie mokro zawsze można zrobić jęzorem. Mnie się udaje, bo kompensuje swoje braki. 😋
Podobno przystojny, a ma kompleks penisa! Nieprzystojny nie będzie miał takiego kompleksu, bo musi umieć kompensować.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Większość zawodowych piłkarzy kompensuje swój niski wzrost, do żadnego innego sportu się nie nadając. I inne niziołki też ich oglądają, a nie jakąś koszykówkę czy siatkówkę dla wzrostaków.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Z Kaczorka też się śmiali, zwłaszcza kobiety się śmiały, że niski. Aż im władza zakaz aborcji przywaliła. Z nami nie ma żartów. 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry