• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Chciałem wam panie i panowie opowiedzieć jaki cudowny ostry seks miałem wczoraj że swoją żoną . A zaczęło się tak po prysznic żona poszła do pokoju i ubała swoje czerwony seksowny stroik 😍😍 i położyła się w łóżku , oczywiście poszedłem za nią i położyłem się obok i tak się zaczelo
. Namiętne całowanie przygryzanie warg ssanie jej języka a ona mojego następnie wyciągałem wibrator który jej kupiłem i oglądałem show 😍😍😍😍 jak zaczęła jeździć tym wibratorem po swoich sutkach następnie zaczęła go ssać i takim mokrym jeździć po swoich sutkach przy tym wiła się i jęczała następnie włożyła sobie go do bardzo mokrej cipeczki . Jescze nigdy nie widziałem jej tak mokrej 😛😛😛 pięknie się masturbował lizać i gryząc swoje piersi i tak doszła pierwszy raz potem drugi ja oczywiście oglądając to bawiłem się swoim kutasem naciągając go tak mocno aż do granic ❤️ . Następnie podeszłam do mojej żony i zaczęłam lizać jej cycki lekko gryźć a że ma obfity biust wziolem go w dłonie ściskałem i ssałem jej cycki . Wziole z jej rąk wibrator i ja zacząłem ją nim posuwać następnie go wyciągnąłem takiego mokrego jak nigdy i włożyłem jej do ust ale też jęczała ja byłem tak najarany że aż delikatnie zaczęła mi się sperma sączyć z kutasa . Następnie ona znów wzioleła wibrator i włożyła mi do ust to było hot . Żona swą ręką delikatnie nie odepneła i położyła się po między moimi nogami następnie zaczęła ssać mojego kutasa prz czym bardzo jęczał . Lizała i ssała bardzo mocno i gryzła uwielbiam to gryzanie normalnie nie mogłem i się sperma sączyła przy czym ona ssała i połykał ją , zaczęła mi lizać i ssać jajka przy czy też delikatnie a potem mocniej gryzła 😍😍😍😍 i znòw do gury naciągał go jescze mocnię i i ssała gryzła coraz mocniej ale to uczucie było tak cudowne 🤩 że już nie mogle jak tak ssała i gryzła wlozylelem jej jeszcze palce do buzi i ssała moje palce i kutasa tak mocno 😍😍😍😍 . Położyłem ją na plecy i zacząłem jej lizać cipke i zlizywać te soki które się sączył . I włożyłem jej kutasa przy czym coraz głębiej że aż oczami przewracał i gryzła swoje cycki następnie coraz mocne ją posowłem . Zmieniliśmy pozycję od tył rozpięłam jej bardzo mocne tyłeczki i włożyłem bardzo głęboko następnie wybrało wsadziłem jej do tyłeczka i tak ją bzykałem aż do eksplozji na jej tyłeczek o ona rączkami z tyłeczka do buzi . Ten seks był najlepszy w całej mojej karierze co ona wyprawiała to aż mis teraz staje 😍😍😍
 
Mężczyzna

drivedrive

Cichy Podglądacz
Hmmmm.... o corce, chodzacej w wyzywajacych ubraniach, wytatuowana. Ktora przekrzykuje sie z ojcem na temat ktory tatuaz bardziej bolal( on tez ma tatuaze) i w afekcie podnosi bkuzke i pokazuje wytatuowane serduszka a w srodku sutki....
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Przygodzie nieśmiałego młodego prawiczka z jego doświadczoną koleżanką.
Chciałbym aby chłopak czuł wstyd i jego koleżanka musiała go nakłaniać ale po czasie ten ulega.
 
Mężczyzna

Vi.

Seks Praktykant
@Esmeralda nie mam tyle śmiałości, żeby nazywać swoje opowiadania inteligentnymi, ale sądzę, że może Ci się spodobać to:

 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
@Esmeralda nie mam tyle śmiałości, żeby nazywać swoje opowiadania inteligentnymi, ale sądzę, że może Ci się spodobać to:

Czytałem ;)
 
  • Love
Reactions: Vi.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry