• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Kobieta

Kataryna

Nowicjusz
Ja na wstępie przepraszam użytkowników którzy liczyli na dalsze części mojego opowiadania, przerwane moim odejściem z forum. Jeżeli jednak macie na nie ochotę to będę je kontynuować.
 

dyskretny78

Cichy Podglądacz
Czy są tutaj albo gdzieś znajdę opowiadania prawdziwe, ale nie mąż z żoną ale np. z delegacji, ze szkolenia gdzie prowadzący/prowadząca zwierza się jak ją/jego próbowali lub poderwali albo on/ona poderwała kogoś z uczestników szkolenia?
 
Mężczyzna

drilll

Cichy Podglądacz
Ja na wstępie przepraszam użytkowników którzy liczyli na dalsze części mojego opowiadania, przerwane moim odejściem z forum. Jeżeli jednak macie na nie ochotę to będę je kontynuować.
Kontynuuj, chętnie przeczytam
 
Kobieta

Rozkoszna Seosha

Podrywacz
1. Facet wsadza kobiece rękę w majtki i rozpieszcza ją tak do orgazmu
2. Facet zastaje pokojówkę myjącą podłogę ścierką i wypinającą się przy tym z nogami na bok, z gołą dupcią
3. Seks przy autostradzie - kobieta daje się ruchać i robi lody przypadkowym facetom publicznie
4. Uczennica daje dupci po lekcjach nauczycielowi na jego biurku
5. Analek przy ścianie
6. Facet zamawia dziwkę do domu, a ona spełnia jego rozkazy
7. Masaż cycków i ruchanie ich
8. Wzajemna masturbacja kobiety i faceta
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
1. Facet wsadza kobiece rękę w majtki i rozpieszcza ją tak do orgazmu
2. Facet zastaje pokojówkę myjącą podłogę ścierką i wypinającą się przy tym z nogami na bok, z gołą dupcią
3. Seks przy autostradzie - kobieta daje się ruchać i robi lody przypadkowym facetom publicznie
4. Uczennica daje dupci po lekcjach nauczycielowi na jego biurku
5. Analek przy ścianie
6. Facet zamawia dziwkę do domu, a ona spełnia jego rozkazy
7. Masaż cycków i ruchanie ich
8. Wzajemna masturbacja kobiety i faceta
To materiał na kilka opowiadań, albo powieść „rzekę” ☝🏼😮
 
Mężczyzna

Vi.

Seks Praktykant
3. Seks przy autostradzie - kobieta daje się ruchać i robi lody przypadkowym facetom publicznie
https://www.pokatne.pl/opowiadanie/benek-zawsze-dowozi -> Akcja dzieje się na autostradzie, w ciężarówce. Jeden mężczyzna, jedna kobieta. Obcy.

4. Uczennica daje dupci po lekcjach nauczycielowi na jego biurku
https://www.pokatne.pl/opowiadanie/kulturka -> Studentka, profesorowi, w ramach egzaminu.

Nie jest to może dokładnie to, czego szukasz, ale tematycznie dosyć się pokrywa. Może akurat coś przypadnie Ci do gustu ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry