• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Bardzo pięknie to napisałaś i mogę się tylko pod tym podpisać rękami a nawet nogami. (y)

Odpowiadając na pytanie, jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać na początek powiem, że wstyd mi za moje własne i wolę ich nie czytać.
Brak mi talentu a piszę jak szalona. To taka mania. Chyba potrzebna jest mi wizyta u psychiatry. Od kilkunastu dni mam z wrażenia wypieki, bo pod którymś ze swoich opowiadań Mistrz oświadczył, że pisał je i cyzelował dwa miesiące. U mnie "proces pseudotwórczy" zamyka się w około dwóch godzinach. Jak jadę rano autobusem do pracy, to zaczynam sobie w głowie układać opowiadanie. Powstaje ogólny zarys ale też pojawiają się zdania, które zapamiętuję i potem używam. Pracuję jako sprzedawczyni w sklepie z wyrobami z wielbłądziej wełny w galerii handlowej. Przed południem to przeważnie prawie nikt do nas nie zagląda i wtedy wystukuję moje opowiadanie na służbowym komputerze prosto z głowy w tę kratkę na forum bez wcześniejszego przygotowania, korekty, kopiowania i wklejania. Typowa grafomanka. Jedyną zaletą mojej "twórczości" jest to, że jest bardzo spontaniczna.

Jakie opowiadania lubię czytać ? Wszystkie. Jesteście fantastyczni i bardzo dobrze piszecie. Opowiadania kilku Mistrzów podobają mi się najbardziej ale nie będę tu nikogo wyróżniać .

A jakie opowiadania chciałabym przeczytać ?
Oczywiście, że te o wielkiej miłości w świecie ludzi.
A tak przy okazji to zauważyłam, że wielu autorów skupia się przede wszystkim na "technicznych" aspektach seksu. Ja to bym chciała, aby było więcej o tym, co odczuwają i przeżywają bohaterowie tych opowieści niekoniecznie tylko w sferze ich odczuć seksualnych.

Na końcu apel !
Weźcie się pisarze do pracy !
Mam też apel co czytelników - zacznijcie pisać komentarze. Widać, że osoby piszące opowiadania oczekują kontaktu z wami a wam się nie chce nic napisać.
Pewnie zdajesz sobie sprawę ile trzeba czasu i siły poświęcić, aby coś sensownego napisać? chodzi mi o wrażenie, że coś napisało się dobrze a nie takie lanie wody i wszystko co przychodzi do głowy. To jest naprawdę męczące, nie wiem czy inni tak mają ale mi mózg gotuje się jak mam opisać scenę, którą chcę opisać ale nie mogę tego dobrać w odpowiednie słowa... aby to miało smak.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Pisanie, @Tynko to długotrwały proces. Nie tylko musisz mieć przypływ weny, ale także pomysł, plan co chcesz opisać co Ci w duszy gra. Wyobrażenie tego, ogromne pokłady kreatywności i cierpliwości by każdej twojej postaci nadać wyrazu, osobowości, charakteru. Posiadanie umiejętności by pisać wciągająco ale zarazem lekko i delikatnie. To wymaga czasu, energii oraz po prostu ćwiczeń... Kiedyś pisałam, parę dobrych ładnych lat. Przestałam i szczerze- nie wiem czy wrócę do tego. Przestawiłam się na prace manualne. Jak czujesz że chciałabyś to robić, jak masz smykałkę do tego, to po prostu ćwicz. Dużo ćwicz. Dużo papieru zmarnujesz aż wyjdzie dobre dzieło. Nie zrażaj się ns początku :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Kochani !
Jesteście Wspaniali !!!
Z całego serca Wam dziękuję, że tracicie czas na taką Tynkę jak ja.
Jestem strasznie wdzięczna za skierowane do mnie uwagi.
Już wiem, że do pisania potrzebne są umiejętności, talent i dobre chęci. Ja mam tylko te ostatnie. Tym niemniej nie będę już zaśmiecała forum byle czym. Nie wiem, ile mi zajmie pisanie - może miesiąc, może dwa a może - tyle ile będzie trzeba, abym mogła wstawić opowiadanie i potem się nie wstydzić.
W głowie mam pomysł na trzy opowiadania nawiązujące do arcydzieł literatury i sztuki.
Pierwsze ma roboczy tytuł "Pod balkonem w Weronie". Będzie o wielkiej i czystej miłości. Temat ten pozornie jest już wyeksploatowany ale moja opowieść w pobliżu słynnego balkonu tylko się zacznie a zakończenie przewiduję we wrocławskim ogrodzie zoologicznym.
W drugim opowiadaniu "Zuzanna i starcy" chciałabym opowiedzieć o miłości młodej kobiety i starszego mężczyzny a osią tej historii byłoby namalowanie przez Rembrandta dwóch obrazów o tym tytule i to właśnie ów Mistrz i jego modelki ( liczba mnoga nie jest pomyłką ) byliby jego bohaterami oczywiście obok proroka Daniela i Zuzanny. Sprawa tych obrazów mnie fascynuje. Dzieli je od siebie bodajże 11 lat ale Rembrandt "podchodził" do nich o wiele dłużej, o czym świadczą różne szkice. W tym czasie zmieniało się jego podejście do tematu i do Zuzanny.
Zaś w trzecim i ostatnim opowiadaniu "Kwartet na cztery smyczki" pragnę nawiązać do "Czterech pór roku" Vivaldiego. Zatoczę w ten sposób krąg, gdyż powrócę do Mantui, w której będę też w pierwszym opowiadaniu.
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
 
Kobieta

happynka

Cichy Podglądacz
Wiesz @Tynka, jeśli nie jesteś pewna swoich umiejętności, boisz się krytyki itp, na Twoim miejscu przed zamieszczeniem opowiadania na forum, po prostu wcześniej bym je komuś podesłała na priw. Jest tutaj kilka osób, którym pisanie nie sprawia większych trudności i robią to dobrze, chociażby taki @Indragor czy @sajjanin86 . Jestem pewna, że z przyjemnością pomogą Ci nanieść poprawki. Prawda Panowie? :) Taka procedura sprawi, że nie będziesz narażona na niezbyt pochlebne zdania czytających, których opinii zapewne się boisz – na pewno nie Ty jedna. W ogóle może dobrym pomysłem by było, pomagać i zachęcać słabiej lub pierwszy raz piszącym. Może więcej odważnych by się znalazło, a tym samym byłoby tu więcej opowiadań.
Pozdrawiam :)
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Wiesz @Tynka, jeśli nie jesteś pewna swoich umiejętności, boisz się krytyki itp, na Twoim miejscu przed zamieszczeniem opowiadania na forum, po prostu wcześniej bym je komuś podesłała na priw. Jest tutaj kilka osób, którym pisanie nie sprawia większych trudności i robią to dobrze, chociażby taki @Indragor czy @sajjanin86 . Jestem pewna, że z przyjemnością pomogą Ci nanieść poprawki. Prawda Panowie? :) Taka procedura sprawi, że nie będziesz narażona na niezbyt pochlebne zdania czytających, których opinii zapewne się boisz – na pewno nie Ty jedna. W ogóle może dobrym pomysłem by było, pomagać i zachęcać słabiej lub pierwszy raz piszącym. Może więcej odważnych by się znalazło, a tym samym byłoby tu więcej opowiadań.
Pozdrawiam :)
Genialny pomysł i wsparcie naszej koleżanki! Panowie @Indragor @sajjanin86 oraz nasza @Katrine wprowadzajcie nową pisarkę na Nasz sexforumowy rynek. A Ty- droga @Tynko pióro w dłoń🤗 Głowa do góry będzie dobrze👍
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
W ogóle może dobrym pomysłem by było, pomagać i zachęcać słabiej lub pierwszy raz piszącym.
Pomysł dobry, tyle że trudny w realizacji. Każdy z nas zajmuję się pisaniem/czytaniem opowiadań hobbystycznie, w wolnym czasie. A z tym wolnym czasem bywa różnie, mówiąc oględnie.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam książki, ale bez przesady, gotowanie w domu to raj dla podniebienia — słowa męża z aniołkami w sukienkach, seks cóż... szkoda słów lepiej działać... ha ha ha
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry