• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
"ruchłem jom aż zajenkła"
„Zdjołem jej majtki i weszłem w niom aż dostała orgazmu” 😆😆😆
I tak moją faworytką w naszych opowiadaniach jest Iwona, która rezolutnie kazała nam się walić, bo nie spodobała się nam jej radosna twórczość. ♥️ takiego talentu nie docenić… 🥹
(tak naprawdę zazdroszczę jej, bo sama nie umiem pisać opowiadań erotycznych, chlip)
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Piszecie mi wiele sprośności, ale żaden nie napisał opowiadania dla mnie. A ja przeczytałabym jak 3-4 mocno dojrzałych mężczyzn, robi z młodej dziewczyny/mnie swoją suczkę-zabawkę. Ostry seks i dużo spermy.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Piszecie mi wiele sprośności, ale żaden nie napisał opowiadania dla mnie. A ja przeczytałabym jak 3-4 mocno dojrzałych mężczyzn, robi z młodej dziewczyny/mnie swoją suczkę-zabawkę. Ostry seks i dużo spermy.
Mogę napisać w święta, choć żem do Ciebie nic nie pisał. Spotkasz się z Ryśkiem, Mariuszem, Romanem i ich liderem panem Januszem.
Mykola jest za nisko w hierarchii.
 
Mężczyzna

Spring86

Cichy Podglądacz
Ciekawa byłaby historia o czterech parach która umawia się na gangbang pojedynczo swoich dziewczyn. Co tydzień kobieta jednej z par poddawana byłaby grupowej orgii. Aż zakończy się cykl- wszystkie laski zostaną kolejno wyruchane.
 
Kobieta

TryskaczPasjonata

Cichy Podglądacz
Mam takie hobby, a mianowicie uwielbiam zalewać damskie twarze spermą. Nie jest to tanie hobby ale bardzo satysfakcjonujące. Udało mi się już zalać 42 kobiety od kiedy ruszyłem z akcją. Czy myślicie,że było by czymś fajnym gdybym zaczął prowadzić bloga na ten temat? Opisywać spotkania, zalane damy itd. ???
 
Mężczyzna

Ajena Tasmorden

Cichy Podglądacz
Piszecie mi wiele sprośności, ale żaden nie napisał opowiadania dla mnie. A ja przeczytałabym jak 3-4 mocno dojrzałych mężczyzn, robi z młodej dziewczyny/mnie swoją suczkę-zabawkę. Ostry seks i dużo spermy.
Zapraszam do mojego opowiadania, tylko panowie są młodzi i to dziewczyna traktuje ich jak zabawki. Może Ci się spodoba.
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Perwersje na fali



Hej
Ja piszę opowiadania o cuckold, dominacji i roznych perwersyjnych zabawach ;)

Szukam teraz inspiracji na nowe tematy, bo wiem, co kręci mnie, ale nie wiem, co kręci innych....

A chciałabym zadowolić każdego :)
Bardzo ciekawi mnie temat kastracji, wyobrażam sobie że jestem kastratem. Trochę sobie temat kastracji stworzyłem bo od 4 lat mam założony pas cnoty
 
Mężczyzna

marcepan

Cichy Podglądacz
No właśnie.
Podrzucicie kategorie (tagi), jakieś sugestie
read1d671.gif


book-2319957_640.jpg
love-1100255_1920.jpg
adult-2178586_640.jpg
Jestem zainteresowany trójkątami 2m. 1k
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Ja bym poczytał np. opowiadanie o tym jak 2 suczki zabawiają się z czarnoskórym, zachwycają się jego "wielkością" i wysysają z niego wszystko. Albo o pielęgniarce, która musi pozbierać próbki spermy, klęczy ładnie przed kilkoma pacjentami z pojemnikiem i nie może się powstrzymać przed spróbowaniem tego co zebrała ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Pisze ktoś jeszcze opowiadania? Może by ktoś dla mnie napisał?
Ja bym za bardzo nie liczył, że ktoś specjalnie dla Ciebie napisze opowiadanie. To portal amatorski, hobbystyczny. Zwykle w takich przypadkach radzi się skorzystać ze słynnej szwedzkiej strony internetowej napisz.se ;)
 
Ostatnia edycja:
C

col. Greg

Guest
Bardzo ciekawi mnie temat kastracji, wyobrażam sobie że jestem kastratem. Trochę sobie temat kastracji stworzyłem bo od 4 lat mam założony pas cnoty
wyobraz sobie, że w utopijnym świecie Gynarchy, obowiazują prawa, które chronia kobiety przed nachalnością seksualną mężczyzn. Ich kodeks rozróżnia przestępstwa i wykroczenia p-ko bezpieczeństwu seksualnemu pań. Zgodnie z uastawami o dominacj kobiet wprowadzono kary fizyczne dla mężczyzn. tak za wykroczenia, czyli np. spoglądanie na kobiety powyżej lini kolan, stosuje sie tzw. chłostę posladkową/ trzcina na gołą dupę/, za nielegalna masturbacje trzcina po żołędzi członka., itp. podobne drobiazgi. Natomiast za usiłowanie gwałtu stosowana jest kastracja. Samo pojecie gwałtu nie wystepuje/ nie ma takiej możliwości./ W zależności od czrakteru dokonanego czynu stosuje sie kastrację podstawową, czyli specjalne obcęgi kastracyjne "burdizzo, ktore przerywają nasieniowody. ódcina sie po tym worek, który otrzymuje pokrzywdzona.Jest no najczęściej stosowana metoda w państwach ynarchistycznych, nie we wszystkich ale to inny temat. Kara ta jest stosowana przy tak zwanym gwałcie mimowolnym, czyli facet nie chciał, ale musiał. natomiast gorzej sprawa wygląda przy tak zwanym gwaLcie umyślnym, czyli facet zaplanował to sobie i był brutalny. Stosuje sie kastrację przez zgniatanie jąder, jak się domyślasz jest to bardzo bolesne, na szczeście skazany mdleje już przy pierwszym jajku. Oczywiście kary te wykonywane są w obecności członkiń społezczności przeważnie w halach sportowych. Odgrywać ma to rolę prewencyjna ponieważ przy siedziskach swoich pań klęczą ich aktualni faceni i patrząa to wystarczy. Dyscyplina jest wielka jak sie domyślasz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry