• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
co to z ciekawości?
BT jest miejscem, które powstało jako przeciwwaga, a dokładniej jako środkowy palec dla miłośników bukkake. Wpadnij tam, a na własnych 4 literach przekonasz się, ze nie żartują.
Dziwnym jest, ze Indragor, facet niby obyty w sieci, a nie wie co znaczy w erotycznym miejscu ten skrót.
Faktem jest, ze BT ciągnie na "duchach", dokładnie tak samo jak wszystkie nasze polskie fora i to mimo, ze wszyscy zdają sobie sprawę gdzie leży pies pogrzebany.
 
L

lingster

Guest
BT jest miejscem, które powstało jako przeciwwaga, a dokładniej jako środkowy palec dla miłośników bukkake. Wpadnij tam, a na własnych 4 literach przekonasz się, ze nie żartują.
Dziwnym jest, ze Indragor, facet niby obyty w sieci, a nie wie co znaczy w erotycznym miejscu ten skrót.
Faktem jest, ze BT ciągnie na "duchach", dokładnie tak samo jak wszystkie nasze polskie fora i to mimo, ze wszyscy zdają sobie sprawę gdzie leży pies pogrzebany.
Skojarzyło mi się ze sceną ze Shreka, gdzie Pinokio zawile tłumaczył Księciu z Bajki, gdzie jest Shrek. Czyli niby powiedział, ale nic nie wiadomo.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Dziwnym jest, ze Indragor, facet niby obyty w sieci, a nie wie co znaczy w erotycznym miejscu ten skrót.
Może i wie ;) . Mamy nieciekawe czasy i lepiej już nie będzie, co najwyżej gorzej, więc skoro można się pośmiać, a przynajmniej uśmiechnąć, to czemu nie, póki jeszcze w ogóle się chce.
 
Mężczyzna

Floriss

Cichy Podglądacz
Perwersje na fali



Hej
Ja piszę opowiadania o cuckold, dominacji i roznych perwersyjnych zabawach ;)

Szukam teraz inspiracji na nowe tematy, bo wiem, co kręci mnie, ale nie wiem, co kręci innych....

A chciałabym zadowolić każdego :)
Hej, byłem w relacji fwb z młodszą dziewczyną, która zaczęła na spotkania przyprowadzać starszego, dominującego kolesia, może to będzie dla Ciebie jakaś inspiracja. Od niewinnej zabawy do spijania wytrysku ~~
 
Mężczyzna

adamski9211

Cichy Podglądacz
Hej, byłem w relacji fwb z młodszą dziewczyną, która zaczęła na spotkania przyprowadzać starszego, dominującego kolesia, może to będzie dla Ciebie jakaś inspiracja. Od niewinnej zabawy do spijania wytrysku ~~
Zaje... scie stary że razem ze swoją spełniacie się seksualnie. Kobiety bardziej są wyuzdane jak my faceci. Jedyny błąd to o tym nie gadać i ukrywac
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry