• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To w sieci jest nieistotne. Jeśli przedstawiłem się jako retnu, to, q...a jestem retnu!
Amen.
Twoje imie nie interesuje mnie.
 
Mężczyzna

PanJowak

Cichy Podglądacz
Ja bym chętnie poczytał jakieś romantyczne opowiadania o parze, która nie ma żadnych zahamowań i pieści się na wszystkie możliwe sposoby :)
 
Mężczyzna

kawaiiheven:33

Cichy Podglądacz
Ja mam taką fantazję, abyśmy wspólnie stworzyli takie opowiadanie. Tzn. Każdy chętny wciela się w jakąś postać, ustalamy początek i odgrywamy te postacie, opisujemy co i komu robimy. Coś papierowe RPG, tylko erotyczne.
 
Mężczyzna

kawaiiheven:33

Cichy Podglądacz
To może by założyć nowy wątek, w którym opiszemy jakby to miało działać. No i umawialiabyśmy się w parrę osób na konkretny termin, kiedy każdy będzie miał czas i robili sobie sesje takiej gry fabularnej. Rzucam luźne pomysły. Jestem nowy na forum i nie wiem, w którym miejscu by to najlepiej zagrało. Zbiorowe konwersacje może?
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Może coś na ten temat... Ostatnio naszła nas ochota i tak się przez tydzień nakręcaliśmy by zrealizować nasz pomysł na "gwałt" scenka w skrócie wyglądała tak: jesteśmy pracownikami jednej firmy, która ma wyjazd służbowy, pewnego wieczoru zaprosiłem koleżankę ,która również była na tym wyjeździe na drinka do swojego pokoju hotelowego, (zawsze mnie kręciła, lecz o tym nie wiedziała,) 1 drink, 2 drink, ... koleżanka już trochę podpita postanowiła, skorzystać z toalety, (wtedy dostała coś do drinka) i wiadomo po 5 minutach już była cała moja, ... Oczywiście wszystko zaczynaliśmy w pełnym ubraniu, dla poruszenia wyobraźni Pani miała maskę na oczach, taką jak zakłada się na noc do spania, a ja wszystko mówiłem na głos... np:
przy lizaniu cipki mówiłem mmm jaka słodka cipka, co za piękne wargi... przy atakowaniu dupci, tekst typu... najpierw Ci ją wyliżę języczkiem, a poźniej wsadzę kutasa... oczywiście staraliśmy się by wszystko wyglądało na "gwałt" czyli Pani starała się nie wydawać dźwięków oraz mi nie "pomagała" jak chciałem ruchać cipkę musiałem położyć ja na plecy jak dupcie to to na brzuch itp, wszystko trwało około 1,5 godziny zakończone spustem do cipki po czym jej wylizaniem, ....

Może właśnie ta fantazja natchnie cie do napisania podobnego opowiadania, oczywiście można je rozbudować pisząc w nim krok po kroku co robimy itp, wszystko według fantazji, pozdro i daj znać co myślisz ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie natchnie.
Nie ponieważ punktem ciężkości jest (wtedy dostała coś do drinka) a wiec była pozbawiona świadomości tego co się dzieje i na co się godzi.
Erotyka jest pięknem samym w sobie, dlatego tez przez dziesiątki wieków była zastrzeżona tylko dla elit, a reszta społeczeństwa (95%) miała żyć w poczuciu wiecznej winy za sprośne myśli i czyny, dzisiaj owe 95% myśli inaczej, ale i teraz podanie kobiecie dopingu jest ponizej krytyki.
I jest karalne.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Nie natchnie.
Nie ponieważ punktem ciężkości jest (wtedy dostała coś do drinka) a wiec była pozbawiona świadomości tego co się dzieje i na co się godzi.
Erotyka jest pięknem samym w sobie, dlatego tez przez dziesiątki wieków była zastrzeżona tylko dla elit, a reszta społeczeństwa (95%) miała żyć w poczuciu wiecznej winy za sprośne myśli i czyny, dzisiaj owe 95% myśli inaczej, ale i teraz podanie kobiecie dopingu jest ponizej krytyki.
I jest karalne.
Spoko, konstruktywna odpowiedź, są to tylko fantazje,
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie jestem ONA, jednak jako facet trochę widziałem i jakoś nawet przeżyłem "potyczki" bi, ale nie mam najmniejszego pojęcia o czym mówisz...
.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Lub o
coś rozbieraniu na imprezach,rozbierane gry tylko na faktach autentycznych
Hmmm, w każdym opowiadaniu silą rzeczy pojawiają się elementy zahaczające o fantazje (patrz definicja fikcji literackiej), lub nią będące i tak dlugo jak nie sa to historie spisane z policyjnych raportów, jest to ok.
Masz pomysł jak to zmienić? Wpadnij na moje PW.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry