• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie niegrzeczne słowa chcielibyście teraz usłyszeć?

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jaxa, to autentyczny tekst z czatu sprzed kilku dni. Chciałbym go przeczytać jeszcze raz z tego samego nicka;)
 
Mężczyzna

Piterek37

Cichy Podglądacz
Miałem partnerkę która lubiła jak nazywałem ją swoją „Suką”. Lubiła jak mówiłem jej żeby wzięła mojego kutasa w usta i ssała..strasznie ją to kręciło. Z każdą „Suką” tak się nakręcała że byłem czasem w pozytywnym szoku 😊 z kolei inna, spokojna, matka i żona, wygląd i ubiór na codzień taki że nikt by nie powiedział że potrafiła by być taka ostra jak tylko usłyszała ode mnie „dziś będziesz moją suczką” zmieniała sie w lwice..nawet jak jej to pisałem to w ciągu godziny była u mnie, albo dzwoniła że czeka na mnie w hotelu..ja też lubie jak kobieta nazywa rzeczy po imieniu i kutas to kutas,sex to pierdolenie czy jebanie..i ona potrafiła powiedzieć „ chce obciągać Twojego kutasa a później będziemy sie pierdolić” albo robiąc mi loda potrafiła spojrzeć na mnie i z tym niewinnym wyrazem twarzy zapytać czy podoba mi sie jak obciąga mojego kutasa..a za chwile coś w stylu „ zerżniesz nim moją mokrą cipę?” No działało to na mnie..zwłaszcza ze wydawała sie taka niewinna
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry