• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie elementy seksu lubicie? Klapsy, podduszanie i inne

Kobieta

Xandream

Seks Praktykant
2.png
 
Mężczyzna

grigorek

Nowicjusz
ja uwielbiam klapsy i kontrole partnera przez trzymanie za włosy.. piszcie panowie co wy jeszcze lubicie może coś wykorzystam..
Co uważacie o lekkim poduszaniu gdy kobieta jest na górze? Spróbujci

Wyzwiska mojej Pani w moja strone od jebaki,po wielką pałe masz skurwysynu jebany,ooo tak ruchaj swoją kurwe fiucie 😍🤩
Oj tak.Ja ze swoją też uwielbiany wyzwiska 😁 Głównie to ja ją wyzywam Lecą zawsze teksty typu :Na kolana dziwko i obciągaj kutasa.Albo : lubisz to suko.Zaraz będę Cię rżnoł z całych sił.A ona do mnie zawsze mówi : chcę być dzisiaj twoją kurwą .Albo : je mnie mocnej ,jestem Twoją szmatą 😁Mega nas to podnieca . Oczywiście takie teksty są tylko podczas sexu.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Podrywacz
Droczyć się poprzez przedłużanie pierwszego wejścia. Kobieta leży i jest już gotowa na penetracje a ja celowo przedłużam poprzez pieszczoty główką penisa, czy też wysunięcie połowy główki i wyciągnięcie.
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Jaki rodzaj zabaw lubicie? Ostatnio znajomy mówił że jego dziewczynie spodobało się owijanie paska wokół szyi. Nigdy o tym nie pomyślałem i stwierdzilem, że może tutaj dowiem się o ciekawych zabawach od ludzi bardziej doświadczonych. Ostatnio usłyszałem od partnerki że mam częściej ciągnąć za włosy i podduszać 😑😑😑😑. Dlatego stwierdziłem że mogą się jej spodobać inne rzeczy tylko nawet nie wiem jakie jeszcze istnieją Jakie są jeszcze elementy podobne do tych powyżej oprócz standardowych klapsów?.
Uwielbiam jak mnie poddusza i bije po twarzy...I jeszcze, gdy wsadza mi palca w pupę, gdy mnie pieprzy od tyłu
 
Mężczyzna

Konrad_ZielonaGóra

Cichy Podglądacz
Ja lubię poprosić dziewczynę aby wskoczyła w czerwoną satynową halkę, ubrała do łóżka szpilki i okulary.

Lubię spuścić się jej do buzi i każę jej później wypluć to na cycuszki i rozsmarowuję jej to ręką po całej klatce.

Później fajnie jest jak ja kładę się na plecach a ona kładzie się na mnie okrakiem tak że mam jej cipeczkę przed oczami. Robi mi loda a ja liżę ją po odbycie i cipeczce na przemian. Wkładam palce do dupeczki i do cipeczki. Bawię się sutkami, daję klapsy.

To taki plan na pierwsze dojście. Zbieram siły na kolejne robiąc jej masaż. Żeby móc dojść drugi raz potrzebuję 20-30 minut. Wtedy wylewam na nią dużo olejku i masuję jajkami i penisem całe jej ciało. Staram się nie używać rąk. Tylko gdy chcę włożyć paluszka lub przytrzymuję jej stopy do lizania. Gdy się już "naładuję" spuszczam się na okulary. Oststnio odkryłem że bardzo fajnie jest spuścić się na szyję i zostawić. Jak dziewczyna tego nie wyciera i szalejemy dalej tak, że ona tak ocieka. To jest fajny widok. Inny fetysz który odkryłem w sobie to kończenie na satynowej czerwonej piżamce. Taka mocno poplamiona piżamka ląduje w szafie na wieszaku jako trofeum. Biorę specjalne tabletki na produkcję dużych ilości sosiku i jest się czym bawić. Bardzo fajnie opalone ciało wyglada gdy jest obficie skropione. Opalone cycuszki i pośladki fajnie się błyszczą w olejkach lub w spermie. To jeden z powodów dla których warto o siebie dbać. Dla takich widoków wzajemne robienie sobie wzajemnie pillingu i balsamowanie ciał to dodatkowa zabawa która zbliża.

Fajnie atmosferę podkręca bransoletka na kostkę. Jak laska leży na brzuchu i podegnie nogi w kolanach, lubie uklęknąć za nią, złączyć jej stopy razem i wtedy między stopami powstaje taka szparka. I z olejkiem można fajnie zaatakować tą szparkę. Jak się kończy to wszystko leci jej na plecy i pośladki. Piękny widok.
 
Mężczyzna

Twardek

Cichy Podglądacz
Najlepsze jest gdy razem patrzymy sobie w oczy,oboje cali mokrzy,ona jest mocno zapinana przeze mnie i dostaje klapsy w cycki na przemian zabawa cipką,uwielbia gdy masturbuje ją największym palcem i jednocześnie posuwam kutasem 😀
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry