• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie elementy seksu lubicie? Klapsy, podduszanie i inne

Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Wyzwiska mojej Pani w moja strone od jebaki,po wielką pałe masz skurwysynu jebany,ooo tak ruchaj swoją kurwe fiucie 😍🤩
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
ja uwielbiam klapsy i kontrole partnera przez trzymanie za włosy.
Tak, to jest fajne.
piszcie panowie co wy jeszcze lubicie może coś wykorzystam..
Co uważacie o lekkim poduszaniu gdy kobieta jest na górze?
Ja lubię, gdy kobieta siada mi na twarzy, może też wtedy być lekkie podduszanie pupą. Jednak nie kręci mnie bycie chwyconym dłońmi za szyję i podduszanym w taki sposób.
Lubię, gdy kobieta bierze mnie za rękę i ciągnie za sobą, a później pcha mnie na materac. Oraz gdy mnie dosiada. Nie miałbym też nic przeciwko założeniu mi na nadgarstki różowych kajdanek albo czarnej skórzanej obroży na szyję, gdyby partnerka miała ochotę tak zrobić.
Uwielbiam, gdy kobieta ma na sobie czarne lakierowane skóry lub lateksy.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
ja uwielbiam klapsy i kontrole partnera przez trzymanie za włosy.. piszcie panowie co wy jeszcze lubicie może coś wykorzystam..
Co uważacie o lekkim poduszaniu gdy kobieta jest na górze?
Po pierwsze to nie jest podduszanie. Ja przynajmniej tego nie praktykuję. Podduszanie to takie trzymanie żeby uniemożliwiać oddychanie i to jest zbyt niebezpieczne i brutalne. Dziewczyna by się nadmiernie wystraszyła, oraz zabolałby to fizycznie, z resztą nie chciałbym jej przecież udusić.
Co innego trzymanie za szyję, i to takie trzymanie żeby nie bardzo mogła się z tego uwolnić, na przykład trzymanie za szyję jednocześnie dociskając głowę do ściany, czy w jakiejś innej konfiguracji. To coś w rodzaju elementu "dominacji" (słowo lubiane przez kobiety). Jak dla mnie to po prostu klimat gwałtu bo mi się takie coś włącza często i mnie to podnieca. Jakbym był jakimś Conanem barbarzyńcą.
Takie trzymanie za szyję które wygląda jak "podduszanie" to można i facetowi zrobić w jakiejś nazwijmy to różnicy zdań, i to jest pokazanie siły i dominacji. Zrobienie tego kobiecie to już w ogóle. Nie ma chyba większej manifestacji przewagi siły i jednocześnie dominacji niż trzymanie za szyję.
Osoba trzymana za szyję odczuwa dyskomfort i poczucie strachu instynktownie - to naturalne. U kobiet lubiących być uległymi i które podnieca odwrotność tego co podnieca mnie jako faceta, sprawia to erotyczną przyjemność, co gdy na początku odkryłem było dla mnie zabawne bo niezbyt zrozumiałe, ale z czasem nauczyłem się że do siebie zwyczajnie pasujemy i można sobie w ten sposób nawzajem sprawiać przyjemność, nawet się nie krzywdząc, grając sobie na naszych gdzieś tam skrywanych pierwotnych instynktach.

A co do pytania autora wątku, zadał zbyt ogólnikowe, obszerne pytanie. Wkładanie we wszystkie trzy miejsca ciała kobiety języka, palców i penisa, co de facto jest seksem można urozmaicić na milion sposobów, ale to już nie seks a cała otoczka seksu.
 

Halred

Erotoman
Ostatnio zaczynam wkręcać się w klimat totalnej dominacji, szmacenie, opluwanie, poniżanie, wyzywanie, bicie, wiązanie, podduszanie, bardzo ostry seks, posuwanie gardła, a potem wycieranie spermy i śliny z podłogi jej twarzą jak szmatą, czasem pissing, podtapianie w kiblu itd. i jeśli kobietę to kręci to jest to naprawdę podniecające. Zacząłem pisać fantazje na ten temat i mimo, że dopiero zaczynam, to podobno z cipki cieknie od samego czytania :D
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ostatnio zaczynam wkręcać się w klimat totalnej dominacji, szmacenie, opluwanie, poniżanie, wyzywanie, bicie, wiązanie, podduszanie, bardzo ostry seks, posuwanie gardła, a potem wycieranie spermy i śliny z podłogi jej twarzą jak szmatą, czasem pissing, podtapianie w kiblu itd. i jeśli kobietę to kręci to jest to naprawdę podniecające. Zacząłem pisać fantazje na ten temat i mimo, że dopiero zaczynam, to podobno z cipki cieknie od samego czytania :D
Wszystko u Ciebie Halredzie w porządku ?
Może można Ci jakoś pomóc ?

Mnie też od czytania cieknie. Ale mnie ciekną łzy z oczu, jak widzę jakie bzdury wypisuje dorosły facet 🥺
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
moja pani lubi policzkowanie penisem, zawsze przy robieniu mi loda pozwala uderzać się penisem po twarzy, do tego mocne wyzwiska w stylu " obciągaj kurwo", albo " ssij kutasa dziwko zaraz się na ciebie spuszczę", do tego całujemy się z dużą ilością śliny aż mamy od niej mokrą całą twarz
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Ja lubię przyduszać. Czuć że mam kontrolę nad kobietą. Strasznie mnie to podnieca i przez takie podduszanie potrafię szybciej dojść. Najbardziej lubię to w pozycji, gdy ona leży na brzuchu, a na na niej całym ciałem. Łapie wtedy za szyję i ściskam
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Ja nie będę pisał, że lubię dusić kobiety, bo nie lubię .
Natomiast zdradzę swój sekret i napiszę, w jaki sposób kobieta mnie może zrobić przyjemność.
Bardzo lubię pieszczoty penisa i jąder. Większość pań ma jednak w zwyczaju rzucać się na penisa jak Reksio na szynkę i stymulują go szybko i mocno oraz w miarę możliwości pochłaniają go głęboko ( no bo moda na "głębokie gardło" ) a jak raz jedna złapała mnie za jaja, to miałem uczucie, że ktoś mi je zgniata w imadle i że właśnie żegnam się z moją męskością 😭
Moim punktem G jest jednak wędzidełko. Uwielbiam, jak kobieta weźmie mojego fiuta w garść , zsunie skórkę do tyłu i delikatnie i dość wolno, trzymając penisa dalej w garści, mizia mi czubkami palców drugiej ręki żołądź od spodu poczynając od wędzidełka a kończąc w pobliżu ujścia cewki moczowej. Potem mile widziane jest pieszczenie całej żołędzi ustami. Przyjemność wielka - wzwód murowany :D
 
Mężczyzna

Onaon11

Cichy Podglądacz
My z żoną lubimy różne zabawki w łóżku, lubie w pychać jej paluszki w dupke podczas sexu bardzo ja to kreci a mnie podnieca wkładanie jej palcy do buzi w obrażam sobie ze robi komus w tym czasie loda a ja zajmuje się jej cipką ale najbardziej podnieca mnie bzykanie się w oknie lub na balkonie wtedy wiem ze może nas ktoś zobaczyć
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Na trzeźwo raczej lubię intymność, kontakt wzrokowy i resztę cukrowego badziewia. Sytuacja ulega zmianie gdy jestem pod wpływem bo lubię dominować. Wtedy klapsy, podduszanie, ciągnięcie za włosy. Jedyny minus to że często zapominam ile mam siły ale na szczęście żonie się podoba.
 
Mężczyzna

aamarek

Cichy Podglądacz
lubi jak ją rżne od tyłu klapsy szarpe za włosy i rozszerzam jej nogi aby kutas wszedł do końca tak jak lubi i kciuk w pupe
lubi jak kutasem smyram ja po twarzy i lekko bije kutasem w czoło i poliki głebokie gardło co raz lepiej idzie może w końcu weżmie całego
uwielbia jak lize jej cipke a ostatnią zamiast jezyka uzywam kutasa i jezdze po jej piczy ja lubie jak wypina sie w moja strone i mowi na co czekasz
prawie za kazdym razem chwilowo jestem zapatrzony w cipe ona krzyczy liż ją i ja liże
lubie szybko i mocno
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Namiętne pieszczoty, stóp i cipki uwielbiam lizacć pieścić te kobiece miejsca ;) moje potrzeby ehh bardziej egzotyczne ale mała opcja na zaspokojenie ich....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry