• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie elementy seksu lubicie? Klapsy, podduszanie i inne

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Jaki rodzaj zabaw lubicie? Ostatnio znajomy mówił że jego dziewczynie spodobało się owijanie paska wokół szyi. Nigdy o tym nie pomyślałem i stwierdzilem, że może tutaj dowiem się o ciekawych zabawach od ludzi bardziej doświadczonych. Ostatnio usłyszałem od partnerki że mam częściej ciągnąć za włosy i podduszać 😑😑😑😑. Dlatego stwierdziłem że mogą się jej spodobać inne rzeczy tylko nawet nie wiem jakie jeszcze istnieją Jakie są jeszcze elementy podobne do tych powyżej oprócz standardowych klapsów?.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Mój narzeczony bardzo lubi tak robić. Podczas podduszania lubi mnie jeszcze policzkować. Podduszać możesz też penisem, dociskając głowę podczas "głębokiego gardła"
Policzkowanie odpada bo uważa to za przesadę ( nie wiem co za logika, bo dla mnie podduszanie to też nie jest jakiś standard w seksie, ale nie drąże tematu 😂) . A co do podduszania penisem to muszę popróbować 😎
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
W stronę panny :
1.masowanie łechtaczki przy pozycji na łyżeczkę jest mega.
2. Wkładanie palca w drugą dziurkę, masowanie jej itd na jezdzca
3. Lekkie ciągnięcie za sutki

A w moją stronę to

1. W pozycji misjonarskiej dociskanie pośladków rękoma albo nogami,
2.Podczas obciągania na stojąco gdy trzyma dłońmi za pośladki
3. Gdy się w bawi jajkami w trakcie penetracji. Czasami wystarczy tylko że je dotyka :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Możesz masować łechtaczkę gdy jesteście na pieska
Gdy jestem w pozycji "na pieska" to wolę sobie sama masować łechtaczkę, bo ja wiem, jak to robić, aby było mi dobrze. Niektórzy panowie, to się nawet nie orientują, gdzie tej łechtaczki szukać a jak już ją znajdą, to wielu nie ma pojęcia, jak się nią zajmować.
Podczas seksu od tyłu pan to może mi dać ewentualnie kilka soczystych klapsów i będzie to z mojej strony mile widziane, bo chyba jestem masochistką i bardzo to lubię 🙂

Delikatne pociąganie za sutki też może być. Natomiast podduszanie niemile kojarzy mi się z Desdemoną . Trafi się Otello, który poddusi za bardzo i do uduszenia będzie będzie już tylko jeden krok. Dziękuję bardzo. Nie mam zamiaru z tym eksperymentować 😛

Ale chyba z wszystkich elementów związanych z seksem, to najbardziej lubię, kiedy leżę na wznak a facet zdejmuje mi majtki. Wszyscy panowie zachowują się identycznie. i jak sroka w gnat gapią się na moją odsłaniającą spod materiału cipkę. Bardzo mnie to bawi i w sumie jest przyjemne😼
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
Z mniej codziennych lubię seks pod prysznicem i seks przed lustrem (ale niekoniecznie po to by patrzeć na siebie 😂, mogę wtedy widzieć moją dziewczynę z dwóch stron, co jeszcze bardziej mnie podnieca, plus mogę być niejako obserwatorem całej sceny, co też jest ekstra).

Z takich fizycznych to wiem, że moja dziewczyna lubi taką formę "cielesnego krępowania", tak by jej ruchy były ograniczone, przykładowo gdy jesteśmy na misjonarza i obejmuje ją tak, że nie może poruszać ramionami, albo podobna sytuacja gdy biorę ją od tyłu "na łyżeczkę" i również obejmuje ją i ograniczam jej ruchy.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Policzkowanie odpada bo uważa to za przesadę ( nie wiem co za logika, bo dla mnie podduszanie to też nie jest jakiś standard w seksie, ale nie drąże tematu 😂) . A co do podduszania penisem to muszę popróbować 😎
My też lubimy takie zabawy. Dominacja to jest to co najbardziej nam odpowiada. Kobieta musi być odpowiednio potraktowana przez partnera :)
 

PanTak

Seks Praktykant
Jaki rodzaj zabaw lubicie? Ostatnio znajomy mówił że jego dziewczynie spodobało się owijanie paska wokół szyi. Nigdy o tym nie pomyślałem i stwierdzilem, że może tutaj dowiem się o ciekawych zabawach od ludzi bardziej doświadczonych. Ostatnio usłyszałem od partnerki że mam częściej ciągnąć za włosy i podduszać 😑😑😑😑. Dlatego stwierdziłem że mogą się jej spodobać inne rzeczy tylko nawet nie wiem jakie jeszcze istnieją Jakie są jeszcze elementy podobne do tych powyżej oprócz standardowych klapsów?.
Każda kobietka lubi co innego.
Jedna lubi soczyste klapsy, druga lubi podduszanie, trzecia lubi ciągnięcie za włosy, a czwarta najlepiej wszystko na raz :D
Żeby nie było to kobietki nie tylko lubią być "dominowane" ale również lubią "dominować" :)
 

ada123

Cichy Podglądacz
Jaki rodzaj zabaw lubicie? Ostatnio znajomy mówił że jego dziewczynie spodobało się owijanie paska wokół szyi. Nigdy o tym nie pomyślałem i stwierdzilem, że może tutaj dowiem się o ciekawych zabawach od ludzi bardziej doświadczonych. Ostatnio usłyszałem od partnerki że mam częściej ciągnąć za włosy i podduszać 😑😑😑😑. Dlatego stwierdziłem że mogą się jej spodobać inne rzeczy tylko nawet nie wiem jakie jeszcze istnieją Jakie są jeszcze elementy podobne do tych powyżej oprócz standardowych klapsów?.
Ja uwielbiam bdsm, wiązanie , klapsy , podduszanie i totalnie szmacenie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry