• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie elementy seksu lubicie? Klapsy, podduszanie i inne

Mężczyzna

monsterman

Cichy Podglądacz
bardzo duzo tego, wiazanie/podwiazywanie/kneblowanie spoko, anal, polykanie spermy, uderzenia z umiarem, ciagniecie, obnazanie sie, seks w publicznych miejsach, ringi, femdom, spinacze
 

Soulmate86

Nowicjusz
Uwielbiam:
-klapsy, sciśkanie pośladków, rozszerzanie ich by dokladnie widział jak mnie wypelnia
-mocne ściskanie mnie za piersi/obejmowanie piersi podczas seksu, bawienie sie sutkami
-trzymanie mnie za włosy, tworzenie dłonmi kucyka gdy mu ciągnę
-uderzanie mnie penisem po policzkach/wysuniętym języku
-przesuwanie twardym penisem po cipce, uderzanie w nią
-trzymanie mnie za włosy/ramiona/nadgarski podczas seksu, wyginanie mi rąk do tyłu gdy bierze mnie od tyłu
-rozkazywanie mi/mówienie do mnie podczas orala/seksu
-całowanie/lizanie mnie po plecach gdy bierze mnie od tyłu
-palec w tyłku lub w cipce/zalezy w jakiej dziurce jest jego kutas aktualnie :)
-gdy daje mi palce do ssania podczas seksu/do wylizania po palcówce lub caluje mnie po.

Tak na szybko.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam:
-klapsy, sciśkanie pośladków, rozszerzanie ich by dokladnie widział jak mnie wypelnia
-mocne ściskanie mnie za piersi/obejmowanie piersi podczas seksu, bawienie sie sutkami
-trzymanie mnie za włosy, tworzenie dłonmi kucyka gdy mu ciągnę
-uderzanie mnie penisem po policzkach/wysuniętym języku
-przesuwanie twardym penisem po cipce, uderzanie w nią
-trzymanie mnie za włosy/ramiona/nadgarski podczas seksu, wyginanie mi rąk do tyłu gdy bierze mnie od tyłu
-rozkazywanie mi/mówienie do mnie podczas orala/seksu
-całowanie/lizanie mnie po plecach gdy bierze mnie od tyłu
-palec w tyłku lub w cipce/zalezy w jakiej dziurce jest jego kutas aktualnie :)
-gdy daje mi palce do ssania podczas seksu/do wylizania po palcówce lub caluje mnie po.

Tak na szybko.
Zaznaczyłem na tłusto co ja też lubię ;)
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Lubię klapsy, lubię podduszenie, nie lubię plaskaczy, wolę jak się mnie złapie za włosy, za szyje, za szczękę. Nie lubię być szarpana, poniżana. Nie lubię wyzwisk.
Lubię też jak mi wkłada palce całe w moich sokach w moje usta.

I bardzo nakręca mnie jak przeciąga moment wejścia we mnie, drażni mnie, że aż sama zaczynam wariować.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry