• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakich określeń używacie w przypadku kobiety z dużym biustem?

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie piersi powyżej c nie są raczej dla mnie. Wydaj mi się że jak kobieta nie eksponuje piersi zbyt nachalnie to raczej mało kto komentuje. Jednak jak prawie całe cycki są na wierzchu to nic dziwnego że ktoś rzuci kilka słów.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ja również dużo tych określeń słyszę na temat mojego dużego biustu i nie będę powtarzać bo chyba w tym temacie wszystkie zostały wymienione.:);)
Ostatnio jeszcze usłyszalam " airbagi" oraz "hiszpańskie cycki".
Pamiętam pewną rozmowę z niezbyt rozgarniętym i miłym facetem który zapytał mnie wprost czy jak biegnę to biust trzęsie mi się jak galareta 🤔
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Dzisiaj mimo woli słyszałam pewną "inteligentną" rozmowę w którą zaangażowani byli dwaj panowie, prawdopodobnie myśleli se rozmawiają cicho i nikt ich nie słyszy 😂
Otóż ta rozmowa dotyczyła mnie a dokładnie mojego biustu,panowie obstawiali ile to musiałam zapewne wykarmić dzieci skoro mam takie duże cycki 🤔🤔 Padały różne liczby 😂 późnej rozmowa przeniosła się w kierunku "co bym zrobił gdyby moja miała takie cyce" 🤣 tutaj też było zabawnie - dużo porównań i śmiałych hipotez 😉
Następnie znowu obstawiali czy "one" oby są prawdziwe??
Energicznie podeszłam do nich mówiąc ze mam dwoje dzieci a biust jest naturalny.
Byli moooocno zdziwieni tym ze do nich podeszłam robiąc ogromne oczy😳😳😳😳😳😳 😂
 

On1001

Erotoman
Tak to czytam i czytam i się zastanowiłem. Aneta, a jakie Ty masz odczucia wobec własnych piersi? Są dla Ciebie za małe, czy za duże, czy w sam raz?
Pytam ponieważ spotykałem się już z kobietami które miały dość dorodne piersi i bardzo tego żałowały. Podobno faktycznie utrudnia to niektóre rzeczy, np. sport, ale też niekorzystnie wpływają na dłuższą metę na kręgosłup. Wiem że też trafiały się osoby które chciały sobie te piersi pomniejszyć. Dla jasności, to nie były kobiety z jakimiś gigantycznymi piersiami, ot po prostu bardzo dużymi.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Tak to czytam i czytam i się zastanowiłem. Aneta, a jakie Ty masz odczucia wobec własnych piersi? Są dla Ciebie za małe, czy za duże, czy w sam raz?
Pytam ponieważ spotykałem się już z kobietami które miały dość dorodne piersi i bardzo tego żałowały. Podobno faktycznie utrudnia to niektóre rzeczy, np. sport, ale też niekorzystnie wpływają na dłuższą metę na kręgosłup. Wiem że też trafiały się osoby które chciały sobie te piersi pomniejszyć. Dla jasności, to nie były kobiety z jakimiś gigantycznymi piersiami, ot po prostu bardzo dużymi.
Owszem to prawda, kręgosłup daje o sobie znać. Sport 🤔 no cóż napewno jest bardziej efektowny🙂 jednak dla oglądających mężczyzn. Co do postrzegania własnych piersi odpowiem ze jest to dla mnie oczywiste i poniekąd naturalne od zawsze miałam duże piersi i wyróżnieniałam się na tle koleżanek.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Owszem to prawda, kręgosłup daje o sobie znać. Sport 🤔 no cóż napewno jest bardziej efektowny🙂 jednak dla oglądających mężczyzn. Co do postrzegania własnych piersi odpowiem ze jest to dla mnie oczywiste i poniekąd naturalne od zawsze miałam duże piersi i wyróżnieniałam się na tle koleżanek.
Zapytam się, co uważasz przez pojęcie duże piersi, jakimi wymiarami możesz się "pochwalić" bo jak wiadomo, dla jednego będą ogromne a dla innego średnie
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Dzisiaj mimo woli słyszałam pewną "inteligentną" rozmowę w którą zaangażowani byli dwaj panowie, prawdopodobnie myśleli se rozmawiają cicho i nikt ich nie słyszy 😂
Otóż ta rozmowa dotyczyła mnie a dokładnie mojego biustu,panowie obstawiali ile to musiałam zapewne wykarmić dzieci skoro mam takie duże cycki 🤔🤔 Padały różne liczby 😂 późnej rozmowa przeniosła się w kierunku "co bym zrobił gdyby moja miała takie cyce" 🤣 tutaj też było zabawnie - dużo porównań i śmiałych hipotez 😉
Następnie znowu obstawiali czy "one" oby są prawdziwe??
Energicznie podeszłam do nich mówiąc ze mam dwoje dzieci a biust jest naturalny.
Byli moooocno zdziwieni tym ze do nich podeszłam robiąc ogromne oczy😳😳😳😳😳😳 😂
Kobieto! Dobra jesteś! Zgasiłaś ich jak peta😎 Pewnie miny i reakcje bezcenne były👌 Brawo!
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry