• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakich określeń używacie w przypadku kobiety z dużym biustem?

Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Też się nasłuchałam prymitywnych określeń mojego biustu i jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Jeśli mężczyzna od razu patrzy się na mój biust, to wiem że to zwykły prostak i zboczeniec i nie chcę mieć z nim nic do czynienia.
 
Mężczyzna

kłapouchy

Cichy Podglądacz
Też się nasłuchałam prymitywnych określeń mojego biustu i jestem na tym punkcie przewrażliwiona. Jeśli mężczyzna od razu patrzy się na mój biust, to wiem że to zwykły prostak i zboczeniec i nie chcę mieć z nim nic do czynienia.
Nie zgadzam się. To ze Kobieta swoim ciałem zwraca uwagę to co się dziwić ze mezczyzna nie może wzroku oderwać? Pozna bliżej to doceni pozostałe zalety😉
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Nie zgadzam się. To ze Kobieta swoim ciałem zwraca uwagę to co się dziwić ze mezczyzna nie może wzroku oderwać? Pozna bliżej to doceni pozostałe zalety😉
A wiesz, że nie każda kobieta chce być obiektem seksualnym, żeby każdy zbok pasł sobie dowolnie oczy?
Nie moja wina, że mam duży biust i nie życzę sobie, żeby każdy facet się na niego gapił. Ale czego wymagać od prymitywów, bo faceci są nimi w większości.
 
Mężczyzna

kłapouchy

Cichy Podglądacz
A wiesz, że nie każda kobieta chce być obiektem seksualnym, żeby każdy zbok pasł sobie dowolnie oczy?
Nie moja wina, że mam duży biust i nie życzę sobie, żeby każdy facet się na niego gapił. Ale czego wymagać od prymitywów, bo faceci są nimi w większości.
Uuuuuuu. Nie za ostro. Można się ubrać żeby nie eksponować swoich przymiotów. A w innym przypadku ....to tak jak by nie sluchac Kobiety gdy mowi🙂
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
A wiesz, że nie każda kobieta chce być obiektem seksualnym, żeby każdy zbok pasł sobie dowolnie oczy?
Nie moja wina, że mam duży biust i nie życzę sobie, żeby każdy facet się na niego gapił. Ale czego wymagać od prymitywów, bo faceci są nimi w większości.
Tessa, czy Ty czasem znowu nie wyolbrzymiasz? Jesteśmy istotami seksualnymi, zatem mężczyźni będą się na Ciebie patrzeć, czy tego chcesz czy nie. I przypadkiem nie dopowiadaj sobie tutaj niczego, bo to, że facet popatrzy na Twój biust czy tyłek, nie zawsze oznacza z automatu, że chce Cię zaciągnąć do łóżka. Po prostu patrzy i myśli sobie np. "no, niezły" 😊
Sama przyznaj, kobiety też nie są święte pod tym względem, a używając Twojej terminologii, ależ ze mnie totalny prymityw, bo jakoś nie zamierzam sobie wydłubywać oczu, by przypadkiem nie popełniać grzechu śmiertelnego patrząc na te fajne męskie pośladki w jeansach 😉
 
S

sheepdog

Guest
A ja bym tak chciał, żeby patrzyły i bym nie był oburzony. Coś ze mną nie tak?
 
S

sheepdog

Guest
No cóż dlaczego miałbym nazywać duży czy mały biust. Cycki jakie są każdy widzi. Mogą być określane epitetami a nie nazwami. Natomiast przyznaję, iż nie miałem świadomości jaką wielką krzywdę wyrządzam kobietom wpatrując się z zachwytem, a czasem pożądliwością w ich piersi. Nie byłem świadom, że jestem chamem, prostakiem a nawet zboczeńcem. Ą więc bujajcie się bujnym biustem. Powodzenia.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Prostak z reguły nie wie, że jest prostakiem.

Rodzaj molestowania seksualnego to też molestowanie wzrokiem. Duża liczba kobiet nie chce być ofiarami takiego procederu, waszej zwierzęcej chuci. Jak się funkcjonuje w społeczeństwie, to trzeba umieć się zachowywać.
 
S

sheepdog

Guest
Prostak z reguły nie wie, że jest prostakiem.

Rodzaj molestowania seksualnego to też molestowanie wzrokiem. Duża liczba kobiet nie chce być ofiarami takiego procederu, waszej zwierzęcej chuci. Jak się funkcjonuje w społeczeństwie, to trzeba umieć się zachowywać.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry