• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką prezerwatywę wybrać na pierwszy raz?

Status
Zamknięty.

młoda

Podrywacz
Słyszałam jeszcze o czymś takim jak "pochwica", że uniemożliwia stosunek, bo mięśnie pochwy są tak zaciśnięte, że nie da się włożyć członka. Może najpierw spróbuj paluszkiem? :p Później dwoma i na końcu chyba da radę już włożyć członka... Poza tym zadbaj o dobre nawilżenie; jeśli kobieta nie jest dostatecznie wilgotna 'sama z siebie' to ślina albo lubrykant... (osobiście polecam bardziej to drugie).
Też miałam błonę półksiężycową i podczas przebijania czułam takie małe "pyk" - nie wiem, jak to nazwać, ale zero bólu i zero krwi :)
 

Gines

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich po tak długim czasie:)) Mam kolejny problem a mianowicie z kontrola mojego podniecenia :cry: A po 2 wydaje mi sie ze cos sie w pewne miejsce nie zmiesci. A po 3 mam wielkiego przy tym stresa bo moja kobieta chce bez gumki przymiezyc czy wszystko powiedzmy pasuje. Wiem ze to bardzo durne ale ona tego chce a bez zadnych zabezpieczen stres mnie zrera i odmawiam.Jestem mlodym i nie doswiadczonym czlowiekiem i posze o rade doroslych a mianowicie jak kontrolowac swoj wytrysk,podniecenie i stres ktory temu towazyszy?? Jeszcze jedno pytanie czy jej wagina o wymiarach powedzmy na oko 4 cm na wysokosc jest normale bo z tego co mi sie wydaje jest strasznie mala i ciasna. Wejscie do jej szparki jest jak mi sie wydaje bardzo ciasne.A glupio mi to jej powiedziec. Czy zdazaja sie takie przypadki ??
 

Jacek

Nowicjusz
Jesteś młody i niedoświadczony to denerwujesz się przed tym pierwszym razem. Musisz nabrać wprawy po prostu uprawiając seks.
A po 3 mam wielkiego przy tym stresa bo moja kobieta chce bez gumki przymiezyc czy wszystko powiedzmy pasuje.
Ja bym nie radził - w płynie ejakulacyjnym są plemniki. Przymierzcie wszystko w gumie.
? Jeszcze jedno pytanie czy jej wagina o wymiarach powedzmy na oko 4 cm na wysokosc jest normale bo z tego co mi sie wydaje jest strasznie mala i ciasna. Wejscie do jej szparki jest jak mi sie wydaje bardzo ciasne.A glupio mi to jej powiedziec. Czy zdazaja sie takie przypadki ??
Zawsze na początku jest ciasno, potem będziesz za tym tęsknił :wink:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry