• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką prezerwatywę wybrać na pierwszy raz?

Status
Zamknięty.

Gines

Cichy Podglądacz
Nie będe zakładał nowego posta :D Wiec mam pytanie do doswiadczonych osob. A mianowicie wedlug mnie bedzie problem z wsadzeniem mojego czlonka w jej wagine. Poniewaz jak mi się wydaje jest bardzo mala . Boje sie ze ja cos zaboli :( Jak pieszcze jej punkt G i wsadze 2 palce to zaczyna ja bolec. Mam obawy bo cos nie wychodzi z tym wkladaniem wcale nie chce wejsc tak jak powinien :( Jak to tzeba fachowo zrobic?? Zciagnac stulejke do konca i zaczynac wsadzac pracie powoli az wejdzie?? Czy dobze nawilzyc i samo wejdzie??
 

Gines

Cichy Podglądacz
Słyszal o błonie dziewiczej i wie swoje juz :D Moja dziewczyna jest dziewica co nie zmienia faktu ze ciezko jest i tak wlozyc go. Wiec w czym problem? Ale maly opis i tak sie przyda co i jak zrobic :D Wiem ze to z powodu blonki ja boli ale czemu on nie chce wejsc tak jak powinien chociaz troszke?? Moze dla tego ze nogi zciska za bardzo moze dla tego ze stulejki nie zsunelem do konca??
 

Progress

Cichy Podglądacz
Nie stulejki tylko napletka ;) to po pierwsze. Po drugie moim zdaniem nie ma to nic do rzeczy czy zsunoles czy nie... wazne zeby byl sztywny ;) (pelen wzwod) i bylo dobre nawilzanie. I jak to partnerka nogi zaciska:> To w jakiej pozycji wy to probujecie?:> Najlepiej niech ona lezy na plechach, pod tyleczkiem ma jakas podusie i niech rozchyli nozki, a Ty dzialaj od gory:>
 

Mayonez

Seks Praktykant
Gines napisał:
Słyszal o błonie dziewiczej i wie swoje juz :D Moja dziewczyna jest dziewica co nie zmienia faktu ze ciezko jest i tak wlozyc go. Wiec w czym problem?
Skoro swoje wiesz,to powinieneś sie domyslić,ze problem w tym,że żeby najpierw wszedł trza ją przebić co nie ?
 

Bliss

Cichy Podglądacz
Mayonez napisał:
Gines napisał:
Słyszal o błonie dziewiczej i wie swoje juz :D . Wiec w czym problem?
Skoro swoje wiesz,to powinieneś sie domyslić,ze problem w tym,że żeby najpierw wszedł trza ją przebić co nie ?
Jakbym widziała siebie w dzieciństwie: bawiłam się narzędziamy i chciałam coś naprawić czy zbudować ale byłam za mała żeby wiedzieć do czego służą poszczególne z nich :wink:
Słuchaj Gines tak jak napisał Ci Mayonez, nie wejdzie dopóki nie przerwiesz lub rozciągniesz jej błony dziewiczej, nie ma siły żebyś ją ominął albo lepiej nie spodziewaj się łatwej sprawy jeśli ona dziewicą jest bo pisząc że "Moja dziewczyna jest dziewica co nie zmienia faktu ze ciezko jest i tak wlozyc go" dajsz nam do zrozumienia że myślisz że jeżeli jest dziewica to powinno być Ci łatwiej. No cuż... Prawda jest brutalna: przebić potem włożyć! Innej opcji nie ma.
Możesz mieć trudności bo może Twoja dziecwczyna ma grubą błonę, ale w kształcie półksiężyca wtedy trudno ją przerwać tylko trzeba ją rozciągnąć ale wtedy przez jakiś czas będziesz czuł opór i to nie jest nic dziwnego.
Cierpliwości.
:)
 

Gines

Cichy Podglądacz
Wiem ze ciezko bedzie wlozyc ale czy ty rozumiesz ze wcale nawed na 0,5 cm nie wszedl :( No fakt zle nogi miala rozlozone bo lezala na fotelu wtedy ale ze nic nie weszlo to jestem zdziwniony :cry: Mialem wtedy stresa bo bylem podniecony az za bardzo i balem sie wytrysku w niej. A zabawa byla bez zadnych zabezpieczen po prostu chciala sprawdzic czy to wszysto do siebie pasuje. I nic z ego nie wyszlo :D Zaczyna mnie to martwic bo dziewczyna mnie doluje ze ja to bedzie bolec albo ze nie pasuje moj maly do niej i ze bedzie problem z tym. I problem sexu oddala sie coraz dalej :)
 

ruth

Seks Praktykant
Nie zakładając już nowego tematu mam takie pytanko, co wiecie na temat błony półksiężycowatej? ;-) i na czym dokladnie polega problem z jej przebiciem? wiem mniej wiecej o co chodzi ale moze podzielicie sie informacjami bo moze nie wiem wszystkiego... ;-)
 

Bliss

Cichy Podglądacz
ruth napisał:
Nie zakładając już nowego tematu mam takie pytanko, co wiecie na temat błony półksiężycowatej? ;-) i na czym dokladnie polega problem z jej przebiciem? wiem mniej wiecej o co chodzi ale moze podzielicie sie informacjami bo moze nie wiem wszystkiego... ;-)
Miałam taką błonę więc mogę na własnym przykładzie to opisać. Taka błona zazwyczaj nie ulega przerwaniu bo członek nie napiera na całą jej powierzchnie tylko ociera się o nią. Ulega ona rozciągnięciu. Nie występowało u mnie żadne krwawienie, podczas kolejnych stosunków odczuwałam jedynie że nadal jestem ciasna (a to dlatego bo miałam tą błonę dość grubą), ale z czasem wszystko było już ok :)
 

Bliss

Cichy Podglądacz
ruth napisał:
Ale w koncu pękła? I czy czułaś to przebicie? bo ta błona jest specyficzna ;-)
Ona mi się rozciągnęła. Czy się przerwała nie wiem, bo nie czułam wielkiego bólu, przy pierwszym razie praktycznie w ogóle, i nie krwawiłam.
 

Bliss

Cichy Podglądacz
ruth napisał:
A teraz nie czujesz jakiegoś dyskomfortu?
A dlaczego miałabym czuć? Ciesze się że nie bolał mnie pierwszy raz i że nadal nic mnie nie boli kiedy kocham się ze swoim mężczyzną i jest cudownie. Nie czuje dyskomfortu, bynajmniej.
Tak nawiasem mówiąc to mój mężczyzna się dziwi, że nic mnie boli i nie może sie nadziwić jak my kobiety jesteśmy rozciągliwe, bo co tu dużo mówić został hojnie obdarzony :roll:
 

Bliss

Cichy Podglądacz
ruth napisał:
A jeszcze co do tej błony, to trzeba jakąś specjalną pozycje na pierwszy raz?
Taka która pozwoli partnerowi że tak powiem dobrze "pchnąć". Ale to nie ma znaczenia jaką się ma błonę.
Ja osobiście uważam że idealną pozycją na pierwszy raz jest pozycja klasyczna.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry