• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką prezerwatywę wybrać na pierwszy raz?

Status
Zamknięty.

Gines

Cichy Podglądacz
Mam 18 lat jestem ze swoja dziewczna juz od 10 miesiecy ani ja ani ona nigdy nie uprawialismy sexu.Chcielismy wrescie zaczac wpolzyc. Prosze was o dobranie dobrych zabezpieczen poniewaz moja dziewczyna ma obawy ze podczas swojego pierwszego razu zajdzie w ciaze.Mowie ze tabletki odpadaja bo sie ich obawia. Przyznam sie ze nie mam pojecia o prezerwatywach wiec tu jest problem. Nie wiem jakich uzyc moj penis ma wymiary 11 cm na 40 mm.A kolegow glupio zapytac o takie sprawy.Prosze o podanie jakis prezerwatyw ktore wedlug was beda dobre i ogolnie dostepne w aptekach.Wiec panowie poradzcie jakie prezerwatywy uzyc.Jaka pozycje dobrac by jak naj mniej ja bolalo bo sie tego tez boi. Prosze o odpowiedzi
 

młoda

Podrywacz
Na stronce durexa jest instrukcja z filmikiem jak się zakłada prezerwatywę.
Najlepiej kupuj rozmiar uniwersalny. Właściwie to większość gumek jest w uniwersalnym ;)
 

Buasheii

Nowicjusz
a jak chcecie mieć dodatkową pewność to sa jakieś globulki czy cośtam takiego.

Polecam Wam wizyte u ginekologa przed 1-ym razem, on najlepiej powinien doradzić, może przekonać do tabletek?
 

Gines

Cichy Podglądacz
Powiem tak boi sie pigułek z dwóch powodów :
Po 1 wie ze to sa pigułki robione na bazie chormonów
Po 2 jest bardzo wieżącom katoliczkom i ma opory moralne jakies.
Dla mnie to jest dziwne ale to jest jej cialo :(
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Jak jest taką praktykującą katoliczką, to dlaczego rozpoczyna współżycie przed ślubem? To dopiero niezrozumiałe... :shock:
 

młoda

Podrywacz
Poza tym, wydaje mi się, że wierzący katolicy powinni mieć większe uprzedzenia do prezerwatyw, chociażby z tego względu, że nasienie nie trafia do pochwy :p Przy tabletkach nie ma z tym problemu. Powiedz swojej kobiecie, że te hormony wcale nie są takie straszne, na jakie wyglądają ;) Jeśli ginekolog ją dokładnie zbada przed przepisaniem tabletek, to nie powinna się o nic martwić. Poza tym tabletki mają wiele plusów oprócz zapobiegania ciąży, m.in. likwidują całkowicie lub zmiejszają znacznie bóle miesiączkowe, miesiączki są regularne jak w zegarku, cera się troszkę poprawia i włosy... itd... ;)
 

Szarka

Erotoman
Jeżeli nie chce stosować pigułek z powodu zasad koscioła to tak samo nie wolno stosować jej prezerwatywy ani też żadnej innej antykoncepcji prócz metody objawowo - termicznej, w której skutecznośc nie wierzę.

To, że pigułki są na bazie hormonów wiedzą wszyscy ale dlaczego się boi ? tego nie rozumiem, te hormony nie zabijają ba nawet nie zaszkodzą młodej, zdrowej dziewczynie wręcz przeciwnie, ureguluja jej okres i spowodują,że jeżeli ma bóle, bóle zanikną lub będą mniejsze,a i krwawienie menstruacyjne się skróci ...
 

Gines

Cichy Podglądacz
Do: Polihymnia z tym ze przed slubem to z powodu moich naciskow boi sie ze mnie straci i tyle :D
A co do tabletek to nie jest latwo wytlumaczyc kobiecie ktora nigdy nie była u ginekologa :(
Mam pytanie co z tymi plastrami antykoncepcyjnymi? Moze to lepsze rozwiązanie:D
 

Buasheii

Nowicjusz
jeżeli chce to zrobić tylko dlatego, żeby Cię nie stracić to lepiej żeby tego w ogóle nie robiła....


Ja ze świadomością,. ze moja dziewczyna robi to tylko dlatego nie czułbym sie dobrze... Ba! po prostu bym tego nie robił. Ale to już Twój wybór.
 

młoda

Podrywacz
Buasheii napisał:
jeżeli chce to zrobić tylko dlatego, żeby Cię nie stracić to lepiej żeby tego w ogóle nie robiła....


Ja ze świadomością,. ze moja dziewczyna robi to tylko dlatego nie czułbym sie dobrze... Ba! po prostu bym tego nie robił. Ale to już Twój wybór.
Popieram. Gines, jeśli tak stawiasz sprawę, to tylko ranisz dziewczynę, na której chyba jednak Ci zależy (?).
 

Szarka

Erotoman
albo niestety nie zależy skoro tak naciska :evil:

plastry ??? przecież zawierają te same hormony co pigułki :!: :!: :!:
- NIE ROZUMIEM ZATEM JAKA RÓŻNICA ?
 

Mere

Seks Praktykant
Najnowsze wiadomości: Kościół dopuszcza uzywanie prezerwatyw jako środka antykoncepcyjnego :wink:
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Sądząc po tych teści postów i zawartej z nich sytuacji oraz wiedzy, a raczej jej braku na temat podstawowych spraw, wydaje mi się że jeszcze chyba trochę za wcześnie na seks w Waszym przypadku. Są inne przyjemne formy aktywności, ale to tylko moja opinia :)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Yossarian napisał:
Sądząc po tych teści postów i zawartej z nich sytuacji oraz wiedzy, a raczej jej braku na temat podstawowych spraw, wydaje mi się że jeszcze chyba trochę za wcześnie na seks w Waszym przypadku. Są inne przyjemne formy aktywności, ale to tylko moja opinia :)
Calkowicie popieram... Jakies naciski ze strony jednej osoby... Masakra!
 

Gines

Cichy Podglądacz
Czas to zkomentować uznaje zasade nic na siłe .Powiedziala mi ze jak bedzie gotowa to powie i tyle.I ze mam zapewnic podczas sexu calkowite zapezpieczenie.I nikt tu nikogo nie zmusza.A co do tego czy sie kochamy obydwoje nie mam zadnej watpliwosci. Los nas rozdzielil i dalej jestesmy ze soba.Dzieli nas znaczna odlegolsc i dalej ja kocham i ona mnie.Razem nie wyobrazamy sobie zycia bez siebie :D
 

ruth

Seks Praktykant
Tylko pamietaj ze z tym zabezpieczeniem tylko z jednej strony to roznie bywa...(chyba ze to tabletki); warto zeby druga osoba tez pomyslała o jakiejś formie antykoncepcji ;-) bo skoro toleruje antykoncepcje to chyba nie zrobi jej roznicy dodatkowe zabezpieczenie ;-) powodzenia ;-)
 

Buasheii

Nowicjusz
Mayonez: dla niektórych to jednak jest dość ważne. Mi to zwisa, no ale jak ktoś jest religijny i chce sie trzymac tego co kośiół nakazuje/zakazuje to ma do przodu :D

oczywiście stosunek przerywany jest zakazany :p
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry